Mezun Hikayeleri Podcast Serisi
07
Mayıs 2020, Perşembe

Farklı zaman dilimlerinde yolu Koç Üniversitesi'nden geçmiş mezunlarımızın kampüs anılarını ve mezuniyet sonrası hayatlarını keşfedeceğimiz Mezun Hikayeleri Podcast serisi her çarşamba yeni bir bölüm ile Koç Üniversitesi Medium ‘da!

Habere Git
Mezunlarımız Gençlerimizin Yanında, 2019 Bağışçı Listesi Yayında
30
Nisan 2020, Perşembe

Mezunlarımız, Mezun Sınıfları Bağış Kampanyası ile ülkemizin aydınlık geleceğine filiz veren tohumlar ekmeye devam ediyor.

Habere Git
Dijital Market Alışverişi: Eren Atlı ’13 ile Röportaj
29
Nisan 2020, Çarşamba

Sanal market sektörünün öncü kurumlarında çalışan, 2013 Kimya ve Biyoloji Mühendisliği Bölümü mezunumuz Eren Atlı ile pandemi döneminde sanal marketlerin geleceği üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Habere Git
Ses Getiren Koç Üniversitesi Mezunları: Demirhan Erim ’16 ve Can Poyrazoğlu ’17
26
Nisan 2020, Pazar

İnsanların çevrelerindeki diğer insanlara sesini duyurabildiği uygulama olan uLouder'ın yaratıcıları Demirhan Erim '16 ve Can Poyrazoğlu '17 ile  röportaj gerçekleştirdik.

Habere Git
KUMED Strateji Çalıştayı 2020 – 2025
25
Mart 2020, Çarşamba

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği, Kasım ayında seçilen yeni Yönetim Kurulu’nun önerisiyle mezunlar camiamızın geliştirilmesi için derneğin önümüzdeki yıllardaki yol haritasını belirlemek için Strateji Çalıştayı’nda bir araya geldi. Derneğin Eski Yönetim Kurulu Başkanlarını, güncel Yönetim Kurulu üyelerini, eski ve yeni profesyonel kadrosunu ve gönüllülerini bir araya getiren çalıştayda KUMED’in faaliyetlerinin mezunlarımıza daha fazla fayda sağlayacak şekilde iyileştirilmesi için öneriler geliştirildi.

Habere Git
Kadın İstihdamı konulu KoçPera Talks Etkinliği
24
Şubat 2020, Pazartesi

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle “Kadın İstihdamı” konulu KoçPera Talks etkinliğini düzenliyor.

Habere Git
Yeni KUMED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Begüm Yalçın’08 ile röportaj
24
Şubat 2020, Pazartesi

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin Kasım ayında seçilen yeni Yönetim Kurulu’nda Başkan Yardımcılığı görevini 2008 Hemşirelik mezunumuz Begüm Yalçın üstlendi. 2011 yılından beri gönülden bir bağlılıkla Mezunlar Derneği’nde bulunan Begüm’den KUMED’in çalışmalarını ve derneğimizin yeni hedeflerini dinledik.

Habere Git
Uluslararası İlişkiler Eğitiminden Sosyal Psikoloji Alanına – Şenay Yitmen ile Röportaj
21
Şubat 2020, Cuma

Uluslararası İlişkiler mezunumuz olan Şenay Yitmen ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Şenay Yitmen’i ve SoCreateS’i yakından tanıyalım.

Habere Git
Göklerde bir kadın pilot: İrem Poyraz ’15’le Röportaj
14
Şubat 2020, Cuma

Koç Üniversitesi mezunları ilham vermeye devam ediyor. 2015 mezunlarımızdan İrem Poyraz ile onun pilotluk öyküsünü konu alan bir konuşma yaptık.

Habere Git
Yeni KUMED Yönetim Kurulu Başkanı Nesim Mizrahitokatlı’06’yla Röportaj
27
Ocak 2020, Pazartesi

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde sekiz yıl gönüllü olarak çalıştıktan sonra Kasım ayında Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Nesim Mizrahitokatlı’06 ile KUMED’in çalışmalarını ve yeni yönetim kurulunun hedeflerini konuştuk.

Habere Git
Güz 2019 Dönemi Yurt Dışı Mezun Buluşmaları Gerçekleşti
23
Aralık 2019, Pazartesi

Londra, New York, Zürih, Münih ve Los Angeles'ta yaşayan Koç Üniversitesi mezunları, Güz 2019 Dönemi "Yurt Dışı Buluşmaları" ile bir araya geldi.

Habere Git
“KoçPera Talks: Eşit Miyiz?” etkinliği 14 Kasım’da gerçekleşti.
28
Kasım 2019, Perşembe

Cinsiyet eşitliğini konu alan etkinliğe KUMED Yönetim Kurulu Üyesi Hazal Er’13 ev sahipliği yaptı. Moderatörlüğünü 2013 mezunumuz Hazal Er’in yaptığı “Eşit Miyiz?” başlıklı panelde konuşmacılar, üniversitemizin İşletme ve Psikoloji bölümleri öğretim üyesi Prof. Dr. Zeynep Aycan, Sosyoloji bölümü öğretim üyesi ve KOÇ-KAM direktör yardımcısı Dr. Aslı Mert ve SEBUKA (Sen Bu Kadınların Avukatı mısın?) Platformu kurucusu ve Hukuk mezunumuz Av. Aslı Karataş’12 idi.

Habere Git