Sevgili Koç Üniversitesi Mezunu Arkadaşlarım,

Aramıza katılın, Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin 25. yılını hep birlikte kutlayalım!

Ben her şeyden önce KUMED’e gönülden bağlı bir mezun olarak derneğimizin başarılarının artarak devam etmesiyle mezun camiamızın daha da güçlendiği nice 25 yılları hayal ederken büyük heyecan duyuyorum. Sizlerin de aynı heyecanı paylaşarak gönüllümüz olarak yanımızda olacağınızı umuyorum.

Bundan tam 25 yıl önce büyük bir vizyonla ilk mezunlarımız tarafından kurulan KUMED, artık tüm mezun sınıflarının, bölümlerinin ve her yaş aralığının temsil edildiği güçlü bir dernek haline geldi. Henüz bu kadar genç bir dernek olmasına rağmen KUMED, bugün 5.400’e yakın üyesi ve yaklaşık 15.000 mezun için sunduğu imkanlar, düzenlediği etkinlikler ve programlar ile mezunların bulunduğu her yerde varlığını sürdürmek için gayret ediyor. KUMED Yönetim Kurulları olarak bizler de profesyonel kadromuz ve tüm gönüllülerimizle birlikte üyelerimiz için faydalar yaratmak ve mezunlarımızı bir arada tutmak için canla başla çalışıyoruz.

Yılda 4.000’e yakın mezunumuzu KoçPera, Koç Üniversitesi Kampüsü ve Koç Topluluğu Spor Kulübü (Koru) gibi mekanlarımız başta olmak üzere, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde bir araya getiriyoruz. Etkinliklerimiz ve mezunlar ağını güçlendirmeye yönelik diğer tüm çalışmalarımızla mezunlarımız için çalışıyoruz.

Gönüllüler olarak kendi gayretlerimizle düzenlediğimiz buluşmalarda üniversitede yaşadığımız güzel günleri hatırlarken aynı zamanda yeni anılar biriktiriyor ve arkadaşlıklarımızı pekiştiriyoruz. Ayrıca yeni bağlantılar kurma, sosyal, kültürel ve profesyonel anlamda kendimizi geliştirme imkânımız oluyor. Yürüttüğümüz Mezun Sınıfları Bağış Kampanyası gibi faaliyetlerle de topluma fayda sağlıyor olmanın gururunu paylaşıyoruz.

Aslında bizler, KUMED sayesinde Koç Üniversitesi’nde öğrenciyken içimize işleyen gönüllü ruhunu yaşatıyoruz. Birlikteyken daha güçlü olduğumuzu hissediyor ve bize bu birliktelik hissini yaşatan derneğimize gönülden bağlı kalıyoruz.

Bu vesileyle sizleri de bu özel hissi bizimle paylaşarak gönüllümüz olmaya ve katkılarınızı sunarak KUMED’i hep birlikte güçlendirmeye davet ederim.

Bize katılın, hep birlikte Koç Üniversitesi Mezunları camiasını büyütelim, mezunlar arasındaki dayanışmayı pekiştirelim ve üniversitemizin gelişimine destek olalım.

Sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz 😊

Sevgilerimle,

KUMED Yönetim Kurulu Başkanı
Nesim Mizrahitokatlı’06

  • KUMED’e üye olmak, gönüllümüz olmak veya her türlü görüş ve önerinizi iletmek için kumed@kocmezunlar.org adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.