Çocuk-Ebeveyn İletişimi / Ebeveyn Sohbetleri-1

Temmuz 31, 2019

ÇOCUK – EBEVEYN İLETİŞİMİ / ebeveyn sohbetleri -1

2009 Mezunlarımızdan Uzman Klinik Psikolog Melis Kısmet Kuralay,
ebeveyn – uzman sohbetleri ile KoçPera’da… 

Sağlıklı yaşamak, beslenmek, spor yapmak gibi sağlıklı çocuk yetiştirmek de son yılların popüler konularından biri haline geldi. Cevaplanması gereken ve cevaplanamadığında endişemizi artıran sorular beliriyor aklımızda.

Örneğin; ebeveyn olarak çocuğumla nasıl sağlıklı bir iletişim kurabilirim? Çocuğumun gelişimi boyunca yapabileceğim yanlışlar onda, geri dönüşü zor izler bırakır mı? Eşimle çocuk yetiştirme konusunda doğru bulduğumuz tutumlar farklılık gösteriyor, bu konuyu nasıl yönetebiliriz? Çocuğuma sınır koymakta neden bu kadar zorlanıyorum? Ödül ve cezalar ne kadar kullanılmalı? Çalışan ebeveyn olmaya dair zorlukları nasıl yönetebilirim? Ve daha nicesi..

Çocuk gelişimi ve iletişim becerilerine dair bilimsel zeminle bu sohbetleri destekleyip kişisel deneyimlerimizi konuşmak, grup içerisinde diğer ebeveynlerle ve uzmanla bilgi alışverişi yapmamızı kolaylaştırmak için bir araya gelmenin tam vakti..

4 Nisan 2015 12:00-14:00 KoçPera
Kişi başı 60 lira / Anne & Baba beraber toplam 90 lira
Her yaş çocuğa sahip anne/babalar katılabilir
Kontenjan sınırı vardır, katılımınızı lütfen 30 Mart 2015 tarihine kadar nazli.zerin@kocpera.comadresine email atarak bildirin.