Güneş İngin Mezunlarla İlişkiler Yöneticisi Güneş İngin, 2003 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2004 yılında Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanlığında Öğrenci Gelişim ve Destek Koordinatörü yardımcısı olarak iş yaşamına başladı. Bu bölümde öğrenci kulüpleri, gönüllü faaliyetler ve akran destek programları üzerine çalışmalar yürüttü. 2007 yılında Rektörlüğe bağlı olarak kurulan Kaynak Geliştirme bölümüne geçti ve Koç Üniversitesi’nin ilk kaynak geliştirme programı olan Birlikte Varız projesini yürüttü. 2010 yılında Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Direktörlüğüne bağlı olarak kurulan Mezunlarla İlişkiler Ofisi’ne Mezunlarla İlişkiler Koordinatörü olarak geçti. Üniversite ile mezunları arasındaki ilişkileri yöneten, etkinlik ve programları yürüten bu bölümde 2019 yılı itibarıyla Mezunlarla İlişkiler Yöneticisi olarak görev alıyor. Mezunlarla ilişkiler ve kaynak geliştirme alanlarında Türkiye’nin ve dünyanın en önemli kurumlardan eğitimler aldı. 2005-2017 yılları arasında Mezunlar Derneği yönetim kurullarında yer alan, sayman ve sekreterlik görevlerini yürüten Güneş İngin, 2017 yılı itibariyle derneğin Danışma Kurulu üyesidir. 2019 yılında Koç Üniversitesi Üstün Hizmet Ödülünü almıştır.
Eren Özcan Mezunlarla İlişkiler Uzmanı Eren Özcan, 2018 yılında Sakarya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldu. Eğitim aldığı süre boyunca kurumsal sosyal sorumluluk projeleri üzerine çalıştı ve bu projeler kapsamında saha araştırmalarına katıldı. Üniversite eğitimi devam ederken reklam ve blog yazarlığı yaptı.Uzun dönem freelance olarak metin yazarlığı yaptıktan sonra Türkiye’nin ilk halkla ilişkiler ajansı olan AB İletişim’de staj yaptı. Üniversite bitirme stajını Koç Üniversitesi Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi’nde tamamladı. Mezun olduktan hemen sonra Koç Üniversitesi Mezunlarla İlişkiler Ofisi’nde tam zamanlı stajyer olarak göreve başladı ve 2019 yılı itibarıyla Mezunlarla İlişkiler Ofisi’nde Mezunlarla İlişkiler Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktadır.
Bahar Dönmez Çakır Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Uzmanı Bahar Dönmez Çakır, 2018 yılında Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ile Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü’nden çift anadal ile mezun oldu. Eğitim hayatında üç kez Vehbi Koç Onur Ödülü aldı ve Koç Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin Toplumsal Cinsiyet Sertifika Programı’nı tamamladı. Öğrencilik hayatında Koç Üniversitesinin pek çok departmanında yarı zamanlı olarak çalıştı. 2017 yılında stajyer olarak başladığı Çelikel Eğitim Vakfı’nda önce yarı zamanlı, sonra tam zamanlı olarak Vakıf Uzman Yardımcısı olarak işe başladı. Burada bağışçı ilişkileri, kaynak geliştirme çalışmaları, mezun ilişkileri ve bursiyer ilişkileri süreçlerinde görev aldı. Temmuz 2019’da Koç Üniversitesi Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Direktörlüğü’nde Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Uzman Yardımcısı olarak işe başladı.
Didem Kaplan Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Uzman Yardımcısı Didem Kaplan, 2018 yılında Koç Üniversitesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1 yıl General Electric’in İnsan Kaynakları departmanında çalıştı. Öğrencilik hayatında değişim öğrencisi mentoru olarak çalıştı ve Koç Üniversitesi Dalış kulübünde aktif görev aldı. Üniversitenin ilk yıllarında Maya Vakfının ‘’Project Lift’’ ekibinde yarı zamanlı olarak çalıştı. Koç Üniversitesi aracılığıyla EÇADEM’e gönüllü olarak katıldı ve etkinliklerinde rol aldı. Mart 2020’de Koç Üniversitesinde Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Direktörlüğü’nde Mezun İlişkileri Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya başladı.