Mezunlarımızı kampüslerimizdeki spor olanaklarından faydalanmaya davet ediyoruz.

Açık ve kapalı tenis kortlarımız, aletli gym ve cardio salonu, squash ve racketball sahaları, açık futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, badminton sahası, aerobik dans salonları, buz pateni pisti ile açık ve kapalı yüzme havuzları, faydalanmak isteyen mezunlarımızın hizmetindedir.

Mezunlarımız, öğrencilerimizin antrenman saatleri haricinde açık ve kapalı spor tesislerini diledikleri zaman kullanabilirler. Antrenman saatlerini görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Spor Salonu

Aletli Gym ve Cardio için Rumelifeneri Kampüsü spor tesisleri haftanın 7 günü 08.30-01.00 arası, Batı Kampüs spor tesisleri ise haftanın 7 günü 08.30-01.00 arası genel kullanıma açıktır.

Suni çim futbol sahası haftanın 7 günü saat 09.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Mezunlarımız 0 212 338 3055 no’lu telefondan bilgi alarak kullanmak istedikleri alanlarla ilgili rezervasyon yapabilirler. Hafta sonu rezervasyonları için Cuma saat 16.00’ya kadar kayıt kabul edilmektedir. Semahat Arsel Kapalı spor salonunda resepsiyon görevlilerine hafta içleri 08.30-22.30, Cumartesi günleri 08.00-18.00 ve Pazar günleri 10.30-18.00 arasında ulaşabilirsiniz.

Yüzme Havuzları

Rumelifeneri Kampüsü-Açık Yüzme Havuzu:

Havuzumuz kış sezonu kapalıdır.

Havuz kullanım saatleri:

Pazartesi günleri ( bakım ve hijyen çalışmaları nedeniyle tüm gün kapalıdır) hariç her gün 08:00 – 20:00 saatleri arası kullanıma açıktır.

Havuza giriş ücretsizdir.

Batı Kampüs-Kapalı Yüzme Havuzu:

Havuz Salı günleri bakım ve hijyen çalışmaları nedeniyle tüm gün kapalıdır. Diğer günler 07:30-21:30 saatleri arası kullanıma açıktır.

Kapalı yüzme havuzunda yüzme kursu eğitimleri sunulmaktadır. “Yüzme Kursu eğitimleri, branşında ihtisas yapmış, milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş milli yüzücülerimizden Aytekin Mindan tarafından verilmektedir. Yetişkin Yüzme Kursu haftaiçi akşamları, Çocuk Yüzme Kursu  haftasonları Batı Kampüs kapalı yüzme havuzunda yapılmaktadır.

Katılım, içerik ve kayıtla ilgili daha detaylı bilgi için yuzmekursu@ku.edu.tr adresine e-mail göndermenizi rica ederiz.

Buz Pisti

Koç Üniversitesi mezunları, öğrencileri, akademik ve idari personeline açık olan buz pistinden, patenlerden ve ekipmanlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.NOT: Her seviyede kurs yapılmaktadır. Okul kapanana kadar ücretsiz kurslarımıza katılabilirsiniz.