Mezun olmak için gün saydığınız yıllardan mezuniyetlerinizin 10., 15., 20. yılını kutladığınız bu günlere zaman çabuk ama bir o kadar da güzel geçiyor…18 Kasım Cumartesi günü KoçPera'da gerçekleşen etkinliğimizde 1997, 2002 ve 2007 mezunlarımızı ağırladık. Geceyi 1997 mezunumuz Sezin Süer anlattı…

“Mezuniyetimizin 20. yılında KoçPera'da arkadaşlarımı yeniden görmenin sevinci ile samimi ve keyifli bir akşam geçti. Yetişkinlik dönemimizin en yoğun yıllarını bir kaç saate sığdırıp hararetle birbirimize özetledik ve öğrencilik günlerimize dönüp anılarımızı hatırladık.

Koç Üniversitesi'nin ilk lisans öğrencileri olarak çok özel bir geçmişi paylaşıyoruz. İstinye çevresinde bu kampüsle beraber ilk defa bir öğrenci kültürü oluştu. Hep ilkleri oluşturmanın heyecanını yaşadık. Kurulan ilk sosyal kulüpler, takımlar ve festivallerde her 97 mezununun emeği oldu. İlk dersimizi rahmetli Vehbi Koç'tan almanın gururunu yaşadık. Bu kurumun ilk göz ağrısı olarak Koç mezunu olmaktan hep gurur duydum. Yapılan her organizasyonda da bu güzel duyguları yeniden hissediyorum.

Üniversitemizin etkinliklerinin ve mezun dayanışmasının artarak devam etmesini diliyorum.”

Sezin Süer’97

Geceden fotoğraflar için lütfen tıklayın.