Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği’ne Üyelik ve Aidat Ödeme

KUMED Üyeliği Hakkında Bilgilendirme

1995 yılında ilk mezunlarımızın çabası ile kurulan KUMED, bugün gönüllü üyeleri, profesyonel kadrosu ve 5.000’in üzerinde üyesiyle varlığını sürdürüyor. Derneğimiz adım adım gelişen bir aile olarak 14.000’in üzerinde Koç Üniversitesi mezunu için çalışmaya devam ediyor.

KUMED olarak mezunlarımızın bir dayanışma kültürü içerisinde üniversitemizle olan bağlarını bir ömür boyu devam ettirmelerini arzu ediyoruz. Üyelerimizin, çalışmalarımızda etkin rol almalarını, aidatlarını takip ederek düzenli olarak ödemelerini ve gönüllü ve katılımcı bir ruhla Koç Üniversitesi camiasına katkı sağlamalarını önemsiyoruz.

KUMED Üyeleri, Koç Üniversiteli olarak ortak deneyimleri paylaştıkları kişilerle yeni bağlar kurma imkânının yanında, birçok üyelik avantajından da faydalanıyor. Üyelerimiz,

⚛ Sosyal ve kültürel içerikli etkinliklere ücretsiz veya indirimli katılabilir,
⚛ Koç Üniversitesi’nde kurdukları bağları koruyarak güçlendirebilir,
⚛ Koç Üniversitesi Mezunları Ağı’na erişerek yeni bağlantılar ve iş birlikleri kurabilir,
⚛ Beyoğlu’ndaki KoçPera Divan’da %25 indirim kullanır,
⚛ Beyoğlu Yapı Kredi Yayınları’nda %25 indirimden yararlanır,
⚛ Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi üyeliğinde %50 indirim sahibidir,
⚛ KoçPera’yı etkinlik ve toplantılar için kullanabilir,
⚛ Anadolu Yakası’ndaki ve en yeni buluşma noktamız Koç Topluluğu Spor Kulübü’ne giriş yaparak sevdikleriyle vakit geçirebilir ve spor yapabilirler.*

Ayrıca Üyelerimiz, derneğimiz aracılığıyla Anadolu Bursiyerleri Bağış Kampanyası’na destek olabilirler.

Derneğimiz, yürüttüğü programların yanı sıra Beyoğlu’nda şehir merkezindeki KoçPera’da, Üsküdar’daki Koç Topluluğu Spor Kulübü’nde (KTSK), üniversitemizde ve hem İstanbul’da hem de şehir dışında mezunlarımızı bir araya getiren birçok etkinlik düzenliyor. Üyelerimiz KoçPera’da sosyal ve kültürel içerikli etkinliklere katılırken, KTSK’da ise yeşillikler içinde bir alanda, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerin bir parçası olabiliyor. Üyelerimiz düzenlediğimiz tüm etkinlikleri sosyal medya kanallarımızdan ve mezunlar ağımız KÜME’den takip ederek, istedikleri etkinliklere katılabiliyorlar.

KUMED, aynı zamanda mezuniyetinin hemen ardından aramıza katılacak genç mezunlarımızı da camiamıza kazandırmak için mezun olduğu sene içerisinde üye olmak isteyen mezunları ilk yıl aidatından muaf tutuyor! Mezun olduğu sene içerisinde Derneğe üye olan genç mezunlarımız, yalnızca üyelik giriş bedelini ödeyerek aramıza katılabiliyorlar.

Derneğimize üye olmak isteyen mezunlarımızın KÜME üzerinden Üyelik başvurusunda bulunmaları ve giriş ücretiyle yıllık aidatı ödemeleri yeterli oluyor.

Koç Üniversitesi’yle ilişkilerinizi mezuniyet sonrasında da aynı sıcaklıkla sürdürebilmek için üye olmayı unutmayın. KUMED’e üye olarak aramıza katılın ve hep birlikte Koç Üniversitesi ruhunu yaşatalım!

KUMED'e Üye Ol, Bilgilerini Güncelle, Aidat Öde
2020 Mezunları için Üyelik

Aşağıdaki üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra kumed@kocmezunlar.org adresine e-posta ile göndermenizi rica ederiz.

KUMED üyelik formu için tıklayınız
Üyeler için Bilgiler

Aidatlar

Derneğimizin 2020 yılı üyelik aidatı 100,00 TL olarak belirlenmiştir. Gelir kaynağı aidatlar olan derneğimizin amaçları doğrultusunda çalışmalarına devam etmesi ve sizlere nitelikli hizmet verebilmesi için aidatların zamanında ödenmesi konusunda hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Geçmiş dönemlerden borcu bulunan üyelerimize ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. kumed@kocmezunlar.org  adresine e-mail göndererek borç durumunuzu öğrenebilir ve özel ödeme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aidat Ödeme Şekilleri

– Banka Havalesi ile ödeme:Yapı Kredi Bankası, Koç Üniversitesi Şubesi (Şube kodu:938)

-Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Hesabı No: 8122024 IBAN No: TR69 0006 7010 0000 0008 1220 24

https://kume.ku.edu.tr üzerinden.

Bilgi Güncelleme

Güncel irtibat bilgilerinizde değişiklik varsa Bilgi Güncelleme Formu’nu doldurarak kumed@kocmezunlar.org  adresine e-posta göndererek veya kume.ku.edu.tr  üzerinden kendiniz yapabilirsiniz.

Bilgilerinizi güncellemek için tıklayınız