Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği’ne Üyelik ve Aidat Ödeme

Yeni üye olacaklar için bilgiler: Yaklaşık 6000 üyesi bulunan Mezunlar Derneği’nin bir üyesi olmak, sizlerin de üniversite ile bağlarınızı hayat boyu sürdürmenizi sağlayacaktır. Amacımız, tüm mezunlarımızı aktif üyemiz olarak görmektir.

Mezun olduğu sene içinde Dernek Üyesi olan mezunlarımızın giriş ücreti mezun tarafından karşılanmaktadır. Aynı sene için yıllık aidat ödemiyorsunuz!

İlk yıl içinde üye olmayan mezunlarımız ise 2019 senesinde giriş aidatı 100,00-TL ve yıllık aidat 75,00 TL ödeyerek üye olabilmekteler.

Ayrıca, Kumed üyelerine özel KoçPera Divan’da %25 indirim uygulanmaktadır.

Yeni Mekanımız KTSK; 2018 yılı itibari ile KUMED üyelerimizin giriş yapabileceği Koç Topluluğu Spor Kompleksi, Anadolu yakasındaki yeni buluşma noktamız! Yeşillikler içinde, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetler gerçekleştirebileceğimiz yeni mekanımıza, aile ve arkadaşlarımızla birlikte giriş yapabiliriz.

KTSK bize neler sunuyor? – Yürüyüş & Koşu Parkuru,

– Koşu Antrenmanları,

– Basketbol ve Voleybol Sahaları,

– Tenis Kortları ve Özel Dersler,

– Fonksiyonel Antrenmanlar,

– Bale&Aikido,

– Yoga&Pilates Dersleri,

– Seramik ve Ebru Atölyeleri,

– Çocuk Yaz & Kış Spor Kampları,

– Çocuk Oyun Alanı,

– Piknik Alanı,

– Cafe&Restaurant.

Bu imkanlardan yararlanmak için ekteki formu doldurarak Derneğimize başvurun! Koç Üniversitesi’yle ilişkilerinizi mezuniyet sonrasında da aynı sıcaklıkla sürdürebilmek için üye olmayı unutmayın. Hepinizi üyemiz olarak aramızda görmek isteriz!

KUMED'e Üye Ol, Bilgilerini Güncelle, Aidat Öde

Başvuru Formları

Aşağıdaki üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra alumni@ku.edu.tr adresine e-posta ile yollayabilirsiniz.

 

KUMED üyelik formu için tıklayınız
Üyeler için Bilgiler

Aidatlar

Derneğimizin 2020 yılı üyelik aidatı 100,00 TL olarak belirlenmiştir. Gelir kaynağı aidatlar olan derneğimizin amaçları doğrultusunda çalışmalarına devam etmesi ve sizlere nitelikli hizmet verebilmesi için aidatların zamanında ödenmesi konusunda hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Geçmiş dönemlerden borcu bulunan üyelerimize ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Dernek Genel Sekreteri Pelin Küney’i 0212 3936131-32 numaralı telefondan arayarak veya alumni@ku.edu.tr / pelin.kuney@kocpera.com adresine e-mail göndererek borç durumunuzu öğrenebilir ve özel ödeme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aidat Ödeme Şekilleri

– Banka Havalesi ile ödeme:Yapı Kredi Bankası, Koç Üniversitesi Şubesi (Şube kodu:938)

-Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Hesabı No: 8122024 IBAN No: TR69 0006 7010 0000 0008 1220 24

https://kume.ku.edu.tr üzerinden.

Bilgi Güncelleme

Güncel irtibat bilgilerinizde değişiklik varsa Bilgi Güncelleme Formu’nu doldurarak alumni@ku.edu.tr adresine e-posta göndererek veya kume.ku.edu.tr  üzerinden kendiniz yapabilirsiniz.

Bilgilerinizi güncellemek için tıklayınız