SGKM Mezunlarımızı Kampüste Buluşturuyor

Koç Üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü içinde konumlandırılan ve 2008 yılından günümüze hizmet veren Sevgi Gönül Kültür Merkezi kültür-sanat hayatını hem kampus içinden, hem de okul dışından katılımcılarla buluşturmakta, konserler, tiyatro oyunları, film gösterimleri, resitaller, sergiler, dans performansları ve benzeri birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bir sosyal hizmet projesi olan Sevgi Gönül Kültür Merkezi, Sevgi Gönül Tiyatro Günleri’nden, Dans Festivali’ne, Engelsiz Show’dan ünlülerle sohbet seminerlerine (örn. KatılSAK KonunuşSAK) kadar birçok etkinliğin organize edilmesine katkıda bulunmakta ve öğrenci kulüplerinin çalışmalarına destek vermektedir. Önümüzdeki dönemde de Türkiye’de gençlerin zevkine uygun konserlere, tiyatrolara, film gösterimlerine, resitallere, sergilere, tek kişilik gösterilere, dans performanslarına, kokteyllere ev sahipliği yapacaktır.

Mezunlarımızı bekliyoruz
SGKM’nin programını websitesi üzerinden takip ederek etkinliklere katılabilir, kendi sanat faaliyetlerinizle sahnede yerinizi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen sgkm@ku.edu.tr adresinden proje ekibiyle iletişime geçiniz.

Etkinlik takvimi için lütfen tıklayınız.

Etkinlik broşürü için lütfen tıklayınız.

SGKM websitesine erişmek için lütfen tıklayınız.

> Ulaşım: Etkinlikler için Hacıosman Metro-SGKM arası ücretsiz gidiş-geliş servislerinden yararlanmak isteyenler sgkm@ku.edu.tr adresine mail atabilirler.

> Bilet ve Davetiyeler için: www.tixbox.com.tr