Yurt İçi ve Yurt Dışı Şehir Buluşmaları ile Koç Üniversitesi Mezunları Bir Arada
26
Nisan 2022, Salı

Belçika, İsveç ve Gaziantep'te yaşayan Koç Üniversitesi mezunları, 2022 yılında “Yurt Dışı ve Yurt İçi Şehir Buluşmaları” kapsamında bir araya geldi.

Habere Git
Q Angels Melek Yatırım Ağı Derneği Kurucu Başkanı Ayşe İnal’06 ile Röportaj
26
Nisan 2022, Salı

Koç Üniversitesi 2006 Ekonomi Bölümü mezunlarından Ayşe İnal ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ayşe İnal’06 ile girişimleri, kariyeri ve kurucu başkanlığını yaptığı Q Angels hakkında konuştuk. Q Angels ve Ayşe İnal hakkında detaylı bilgiyi röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Mezunlarımızdan Mesaj Var
25
Mart 2022, Cuma

Koç Üniversitesi'nin en önemli paydaşları kuşkusuz mezunlarıdır. Mezunlarımızın bir camia kültürü oluşturmasını ve bu kültürle birlikte fayda yaratmasını çok önemsiyoruz. 

Habere Git
Koç Üniversitesi Mezunu Podcast Yayıncıları
25
Mart 2022, Cuma

Dijital medyada ses getiren podcast konusunu, podcast yayıncılığı yapan Koç Üniversitesi mezunlarımızla konuştuk. Birbirinden farklı konularda podcast yayıncılığı yapan mezunlarımız, podcast yayıncılığına giriş öykülerini ve kanallarının içeriklerini röportajımızda anlattı.

Habere Git
KUMED AKADEMİ İLE YENİ DÖNEM
25
Şubat 2022, Cuma

2021 yılında başladığımız KUMED Akademi Sertifika Programları yeni dönemde, yepyeni içeriklerle devam ediyor.

Habere Git
ODD x KUMED
25
Şubat 2022, Cuma

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak sosyal sorumluluk alanında desteğimize devam ediyoruz. Okul Destek Derneği Gönüllü Koordinatörü, 2006 MBA mezunumuz Evren Büyük Kepkep ile 2011 Ekonomi mezunumuz, dernek üyemiz ve aynı zamanda Aslı’nda Hayat kurucusu, Anadolu Bursiyerleri Program Yöneticisi Aslı Yantra çok değerli bir Sivil Toplum Sohbeti gerçekleştirdi. 

Habere Git
Yenal Gül’08 ile Ofis Voyvoda Hakkında Konuştuk
27
Ocak 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden 2008 yılında mezun olan Yenal Gül ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Yenal Gül'08 ile Galata'dan ve kendi girişimi olan Ofis Voyvoda'dan bahsettik. Bu keyifli sohbetimizin detaylarına röportajımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. 

Habere Git
Teri (Palombo) Nudelman’00 ile Astroloji Hakkında Röportaj
27
Ocak 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi 2000 Ekonomi Bölümü mezunlarından Teri (Palombo) Nudelman ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Mezunumuz Teri Nudelman'00 ile astroloji ve kendi girişimi olan amethystastrotarot.com hakkında konuştuk. Sohbetimizin detaylarını bu röportajda bulabilirsiniz.

Habere Git
Seda Ünsar’99 ile “Düşüş” İsimli Kitabı Hakkında Konuştuk
28
Aralık 2021, Salı

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Seda Ünsar'99 ile yeni kitabı "Düşüş" hakkında ve yazarlık macerası hakkında konuştuk. Seda Ünsar'a ve kitabı "Düşüş"'e dair tüm detayları röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Silikon Vadisi’nin Başarılı Girişimcisi Şahin Boydaş’05 ile Röportaj
27
Aralık 2021, Pazartesi

Silikon Vadisi’nin başarılı girişimcilerinden Şahin Boydaş’05’in yeni bir başarı haberini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Şahin ile girişimcilik hikayesi, RemoteTeam’in Gusto’ya satışı ve sonrasındaki planları hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Habere Git
Ayça Küçük ile Fintech Sektörü ve Gençlerin Fintech Kariyerleri Hakkında Röportaj
27
Aralık 2021, Pazartesi

Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2010 yılı mezunu Ayça Küçük ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ayça Küçük'10 ile Fintech sektörü ve genç mezunların bu sektördeki kariyerleri hakkında konuştuk. Sohbetimiz ile ilgili detayları röportajımızda bulabilirsiniz. 

Habere Git
GAZİNO’22 / Yeni Yıl Partisi
29
Kasım 2021, Pazartesi

Uzun bir aradan sonra KoçPera'da tekrar yeni yılı kutluyoruz.1920'lerden 2020'lere sizi müzikal bir zaman yolculuğuna davet ediyoruz.

Habere Git