Denizli Mezun Temsilcimiz ve Bağışçımız Özlem Çarkıt’19 İle Röportaj
24
Kasım 2023, Cuma

Anadolu Bursiyerleri Programı bağışçılarından CMK Kablo’nun yönetim kurulu üyesi Özlem Çarkıt, aynı zamanda bir Koç Üniversitesi mezunu. Dolayısıyla Anadolu Bursiyeri olmanın ne kadar değerli olduğunun bilincinde ve Anadolu Bursiyerleri gibi iyi eğitim almış ve önüne çıkan fırsatları değerlendirmeyi bilen bireylerin ülkemize büyük katkı sağlayacağını düşünüyor.

Habere Git
Ankara’da Yaşayan Mezunlarımız Ya İstiklâl, Ya Ölüm! Cumhuriyet Yolunda Sergisi’nde Buluştu
24
Ekim 2023, Salı

15 Ekim Pazar günü Ankara'da yaşayan mezunlarımızla Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde bir araya geldi. Ankara Mezun Temsilcisi Levent Tökün'17'nin koordinatörü olduğu "Ya İstiklâl, Ya Ölüm! Cumhuriyet Yolunda" sergisini Ankara'da yaşayan mezunlarımız hep birlikte gezdi.

Habere Git
Bu Kez Sahnede Koç Mezunlar Tiyatro Topluluğu Vardı
04
Temmuz 2023, Salı

KUMED bünyesinde faaliyet gösteren Koç Mezunlar Tiyatro Topluluğu, 8. yılında Aziz Nesin'in ünlü eseri "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" ile sahneye çıktı. Ödüllü yönetmen Serkan Üstüner’in yönettiği oyun 1 Haziran’da Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Oditoryumu’nda, 3 Haziran’da ise Besa Sahne Cevahir’de seyirci karşısına çıktı. Hem kahkahalar ile izlediğimiz hem de üzerine düşündüğümüz bu keyifli oyunun müzikleri ünlü besteci Timur Selçuk tarafından yapıldı. 

Habere Git
Bradford-Osborne Araştırma Ödülü’nü Alan Işıl Erel’00 İle Röportaj
14
Haziran 2023, Çarşamba

Finans alanındaki çalışmaları ile Bradford-Osborne Araştırma Ödülü’ne layık görülen mezunumuz Işıl Erel’00 ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Koç Üniversitesi 2000 yılı mezunlarından olan Işıl Erel, üniversitemizde İşletme ve Ekonomi eğitimleri almıştır. Işıl Erel ile aldığı ödül, kariyeri ve üniversitedeki öğrencilik yılları hakkında konuştuk. Mezunlar camiası olarak mezunumuz Işıl Erel’I tebrik ederken sizlere de bu ilham veren röportajı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Habere Git
Dünyanın Çeşitli Yerlerinde Mezunlarımız Buluşmaya Devam Ediyor
14
Nisan 2023, Cuma

Bursa, İzmir, Eskişehir, Denizli, Ankara, Münih ve Bakü'de yaşayan Koç Üniversitesi mezunları, 2023 yılının ilk çeyreğinde “Yurt Dışı ve Yurt İçi Şehir Buluşmaları” kapsamında bir araya geldi.

Habere Git
Selda Öztürk’20 ile Anadolu Bursiyerleri Programı’nı Konuştuk
14
Nisan 2023, Cuma

2011 mezunumuz Aslı Yantra, 2020 yılında Endüstri Mühendisliği ve Psikoloji bölümlerinden mezun olan Selda Öztürk ile kariyeri ve Anadolu Bursiyerleri hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

Habere Git
MNG Kargo CEO’su Kağan Gündüz’06 ile Röportaj
16
Aralık 2022, Cuma

Koç Üniversitesi'nden 2006 yılında İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olan Kağan Gündüz ile Röportaj gerçekleştirdik. MNG Kargo şirketinde CFO pozisyonunda görev yapan Kağan Gündüz'06'nın yöneticilik deneyimlerini konuştuğumuz ilham veren sohbetimizin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz. 

Habere Git
Mustafa Barış Güneş’07 ile Röportaj: Çocuklar İçin Kodlama
18
Kasım 2022, Cuma

Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Mustafa Barış Güneş'07 ile röportaj gerçekleştirdik. Mustafa Barış Güneş'07 ile çocuklar için kodlama ve çocuklar için kodlama kitapları hakkında konuştuk. Sohbetimizin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Sırma Er’12 ile Röportaj: İngiltere’de 48 Saatte Şirket Kurmak
18
Kasım 2022, Cuma

Koç Üniversitesi'nden 2012 yılında mezun olan Sırma Er ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kariyeri ve wamo hakkında ilham veren bilgiler veren Sırma Er, İngiltere'de şirket kurmak hakkında konuştu. Sohbetin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Kerem Görkem Orhan’16-’17 ile Üniversite Yılları ve Google Hakkında Röportaj
20
Ekim 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği ve Ekonomi bölümleri mezunumuz Kerem Görkem Orhan ile keyifli ve bir o kadar ilham verici bir sohbet gerçekleştirdik. Kerem Görkem Orhan'ın üniversite yılları ve kariyeri hakkındaki röportajımızda Google şirketi hakkında da birçok faydalı bilgiye erişebilirsiniz.

Habere Git
Koç Üniversitesi Mezunları Her Yerde Bir Arada.
20
Ekim 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi'nin mezunları Dünya'nın hemen hemen her köşesinde bir araya geliyorlar.

Habere Git
Koç Üniversitesi’nde 28’inci Mezuniyet Heyecanı
13
Eylül 2022, Salı

Koç Üniversitesi’nin “28. Lisans ve Lisansüstü Mezuniyet Töreni” Rumelifeneri Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden Shadi Hamdan’ın okul birincisi olduğu Koç Üniversitesi’nde, lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlayan 1293 öğrenci mezun oldu.

Habere Git