25. Yılımızda 25 Anadolu Bursiyeri hedefiyle yola çıktık

Koç Üniversitesi olarak 2011 yılından beri her yıl büyüyerek devam eden Anadolu Bursiyerleri Programımızla Türkiye’de eğitimde fırsat eşitliği alanında önemli bir ivme yakaladık. Anadolu’nun çeşitli illerinden 376 öğrencimize kaliteli eğitim fırsatı sunan programımız kurumsal ve bireysel bağışçılarımızın desteğiyle her geçen gün daha da büyüyor. Bu başarımızın etkilerini yaymayı ve mezunlarımızın da bu başarımıza ortak olmasını arzuluyoruz.

4 Ekim 2017 tarihi itibariyle üniversitemizin 25. Yılı kutlamalarını başlattık. Üniversitemizin bir mükemmeliyet merkezi olarak dolu dolu geçirdiği 25 senenin başarılarını kutlamanın yanında, bu yıl mezunlar olarak anlamlı bir hedefimiz de var: 25. Yılımızda, 25 mezun sınıfımızın, 25 Anadolu Bursiyerinin eğitim masraflarını karşılamasıyla eğitimde fırsat eşitliğine hep birlikte katkıda bulunacağız.

Sınıfınızın kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak ve bağış yapmak için aşağıdan mezuniyet yılınızı seçiniz:

95    96     97     98     99     00     01     02      03     04     05     06

07     08     09     10     11     12     13     14     15     16     17

Tüm sınıf kampanyalarının durumunu takip etmek için KÜME’yi ziyaret edebilirsiniz.

Böylece her bir mezun sınıfımızdan toplanacak olan 30.000 TL’lik bağış ile mezunlarımız bir Anadolu Bursiyeri’nin kaliteli eğitime erişmesini sağlamış olacaklar ve bir Anadolu Bursiyeri’nin eğitim masrafı olan 90.000 TL’nin geriye kalan üçte ikisi üniversitemiz tarafından karşılanacak.

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin (KUMED) yürüttüğü bağış kampanyası ile mezunlarımızdan gelecek her bağış, Üniversitemiz tarafından da 1:2 oranında eşlenecek.

Kampanya Elçilerimiz

Küçük bağışlarla bile her sınıfımız bir araya gelerek bir öğrencinin hayatına dokunabilir. Siz de sınıfınızın elçisi ile iletişime geçebilir, bu anlamlı amaç için gücünüzü birleştirebilirsiniz. Kampanya Elçimiz olmayan sınıflardan da yeni gönüllüler arıyoruz. Siz de sınıfınızı harekete geçirebilir, kampanyamızın büyümesine destek verebilir, yaratacağımız toplumsal gelişimin önemli bir parçası olabilirsiniz.

Kampanya Elçilerimizin listesini görmek ve Kampanya Elçisi olmak için lütfen tıklayınız