Mezun Veri Tabanı:

Tüm Koç Üniversitesi Mezunları KÜME’de

Koç Üniversitesi Mezunları Veri Tabanı KÜME ile mezunlarımız artık bilgilerini daha kolay güncelleyebilecek ve birbirleriyle iletişim kurabilecekler.

KÜME ile mezunlarımızla olan ilişkilerimizi geliştirmek ve Koç Üniversitesi Mezunları Ağı’nı geliştirmeyi amaçladık. Mezunlar Derneği ile birlikte kullanacağımız KÜME’de mezunlarımız şu işlemleri gerçekleştirebilecekler:

Bilgi Güncelleme: Mezunlarımız bilgilerini güncelleyerek üniversitemizle ve mezunlar camiasıyla iletişimde kalabilirler. Mezunlarımızın bilgilerinin güncel olması, iletişimin güçlendirilmesine katkı sağlamakla beraber, mezun verilerinin raporlanmasıyla üniversitemizin ulusal ve uluslararası endekslerde yukarı taşınmasına katkı sağlar. Aynı zamanda mezunların birbirleriyle kurdukları bağlantılar sayesinde Mezun Ağı güçlenerek büyür.

Mezunlarımız sisteme Facebook, Google veya LinkedIn hesaplarıyla giriş yapabilirler. Mezunlar LinkedIn hesaplarıyla giriş yaptıklarında LinkedIn profillerindeki fotoğrafları ile güncel iş bilgileri KÜME’deki profilleriyle otomatik oalrak eşlenir. Bu da bilgi güncelleme açısından büyük kolaylık sağlar.

Mezunlarımız iletişim, iş ve eğitim bilgilerini güncelleyerek diğer mezunlarımızla iletişim kurabilir ve Mezunlar Ağı’ndan hem faydalanabilir hem de bu ayın büyütülerek hayatta tutulmasına katkı sağlayabilirler.

Mezun Camiasına yönelik etkinlik ve haberlere erişim: Mezunlarımız, mezun camiasına yönelik tüm etkinlik ve programlarımızın duyurularına KÜME’nin sosyal ağ platformu üzerinden ulaşabilirler.

Etkinliklere kolay katılım: Mezunlarımız sosyal ağda yayınlanan ve ilgilerini çeken tüm etkinliklerimize tek tıkla katılım bildirebilirler. Etkinlik kayıtlarında mezunların profil bilgilerinden faydalanılacağı için tekrar form doldurmalarına gerek kalmaz.

Mezunlar Derneği üyelik işlemleri: Mezunlarımız, Mezunlar Derneği üyeliklerinin durumunu KÜME’den takip edebilir ve aidat borçlarını öğrenerek online ödeme yapabilirler.

Mezun Ağına dahil olma: Koç Üniversitesi Mezunları olarak birlikte daha güçlüyüz. Mezunlarımız diğer Koç Üniversitesi mezunlarıyla KÜME üzerinden bağlantıya geçerek bu güçlü apın sağladığı imkanlardan faydalanabilir veya kendi imkanlarını diğer Koç Üniversitesi mezunlarıyla kolayca paylaşabilirler. Yeni bir şehre taşınacak olan, eğitim fırsatlarını araştıran veya sektörel bağlantılar kurmak isteyen mezunlarımız KÜME’de tüm imkanları bulabilirler.

Koç Üniversitesi Hizmetleri: Mezunlarımız Koç Üniversitesi’nin kendilerine sundukları imkanlar hakkında tüm bilgileri KÜME’de bulabilirler.

İş İlanları (yakında): KÜME’nin sağladığı özelliklerden biri olan iş ilanlarının yayınlanması özelliği yasal durum netleştikten sonra aktif hale gelecektir.

KÜME’ye giriş yapmak için lütfen tıklayınız.