Rektörümüz Umran İnan San Francisco’da mezunlarla buluştu

Temmuz 29, 2019

Rektörümüz Umran İnan, Amerika’ya gerçekleştirdiği seyahati sırasında San Francisco’da yaşayan mezunlarımızla Stanford Üniversitesi’nde bir araya geldi. 29 Ocak’ta gerçekleşen etkinliğe katılan mezunlarımızdan Doğukan Ağırbaşlı’09, Yiğit Ihlamur’09 ve San Francisco mezun temsilcimiz Şahin Boydaş’05 izlenimlerini paylaştılar.

“Sayın rektörümüz Prof. Dr. Ümran İnan ve değerli Koç üniversitesi mezunlarıyla bir araya gelmek çok güzeldi. Böyle bir fırsatı bize sundukları için teşekkür ediyorum. Okulumuzla ilgili son gelişme ve bilgileri bizzat rektörümüzden dinlemiş olduk. Bay Area’daki Koç mezunlarıyla tanışma imkanı yakalamış olup aynı zamanda arkadaşlarımızla tekrar görüşme fırsatı oldu. Burada yaşayan Koç mezunlarının başarılarını gördükçe tekrar üniversitemizden gurur duydum. İlerleyen yıllarda da yeni mezunlarımızın katılımıyla organizasyonun devam etmesi dileğiyle.”
Doğukan Ağırbaşlı ’09

“Mezunlarımızın dünyaya değer katan başarılı işlerde çalışmasını sağladığı ve bu etkinlikle birbirimizle tanışmamıza olanak verdiği için tüm Koç Üniversitesi profesörlerine, çalışanlarına ve bağışçılarına çok teşekkür ediyoruz.”
Yiğit Ihlamur ’09 – Teknoloji Yatırımcısı, Vela Partners

“Sayın rektörümüz ve Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin California’da yaşayan pek çok üyesi Stanford kampusunun sıcak ortamında tanışmak ve sohbet etmek çok keyifli ve yararlı oldu. Bunlarla birlikte en önemlisi de Rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’ın Koç Üniversitesi’nin geldiği noktayı ve Anadolu Bursiyerlerindeki başarısını anlattığında bir kez daha Koçlu olmaktan gurur duydum.”
Şahin Boydaş’05, Leo Inc.