Selamlar, 2015 Makine Mühendisliği mezunuyum. Profesyonel kariyerime başladıktan sonra eş zamanlı olarak MBA derecemi tamamladım. Ağır sanayi sektöründe 4 yıllık üretim/bakım kariyerimin ardından gıda sektörüne geçiş yaptım. Koç Makine Mühendisliği'nin bana kazandırdığı yetkinlikler kariyer geçişim sırasında ihtiyacım olan esnekliği bana kazandırmıştı. Halen Eti'de üretim alanında Süreç Yöneticisi olarak görev almaktayım. Üretim/bakım ve süreç yönetimi alanlarında kariyer hedefleriniz var ise çekinmeden bana ulaşabilirsiniz, destek olmaktan mutluluk duyarım. E-mail; serhansedar@gmail.com

Serhan Sedar
2015

Acıbadem Üniversitesi Hemşirelik Lisans Programı ardından Koç Üniversitesinde Pediatri Hemşireliği alanında Tezli yüksek lisans programını 2020 yılında tamamladım. Acıbadem Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Amerikan Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Okmeydanı EAH Çocuk Hematoloji Servisi Clinichub Sağlık Turizmi Firmasında Londra'dan gelen hastalarımıza Plastik Cerrahi Operasyolarının gerçekleştirildiği birimde Sorumlu Hemşire olarak çalıştıktan sonra şuanda İstanbul Kent Üniversitesi Hemşirelik Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışıyorum. Alanıma yönelik konularda destek olmak adına benimle iletişime geçebilirsiniz. E-mail; gkesarak@gmail.com

Gökçe Sarak Çiçek
2020

Merhabalar! Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdim. Bilişim ve Teknoloji Hukuku alanında yüksek lisans yaptım. Şu anda İngilizce, Fransızca ve Rusça dillerinde hizmet veren hukuk büromuzda kurucu ortak olarak çalışmaya devam etmekteyim. İletişime geçmek isterseniz: onurcemaltun@altunlaw.com sitemiz: en.altunlaw.com

Onur Cem Altun
2012

Merhabalar ! Ben Yağmur, 2018 yılında Genetik ve Biyoinfomatik okuduktan sonra 2020 yılında Koç Üniversitesi Üreme Biyolojisi Yüksek Lisans Programından mezun oldum. Şimdilerde ise kariyerime Yale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Departmanında Postgraduate Fellow olarak bilimsel araştırmalarla devam ediyorum. Üniversiteye girdiğim zamandan itibaren bugüne nasıl geldim, neleri yapardım veya yapmazdım, bundan sonra neler yaparım/yapmam gibi konularda fikir sormak ve sohbet etmek isteyen tüm genç arkadaşlarım bana ulaşabilirler. Konuşmaktan ve fikir alışverişi yapmaktan çok keyif alırım.

Yağmur Ergün
2020

Herkese selamlar, 2014 yılında Kimya Biyoloji Mühendisliği bölümünden mezun olup ilaç sektöründe sırasıyla eğitim, satış, analistlik ve pazarlama departmanlarında çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Kariyer planlama, kariyerini ve pozisyonunu nasıl büyütebilirsin, sektörde ilişkiler başlıkları altında destek olabileceğimi düşünüyorum. Diğer bir yandan da triatlon sporuyla ilgileniyorum ve Türkiye'deki sayılı kadın sporculardan biriyim. Hem iş hem de sporda başarı dengesi, toplumda spor gibi başlıklarla da yakından ilgileniyorum. Bu konular ilgilinizi çekerse keyifle konuşabiliriz.

Özge Uzun
2014

Merhaba, 2010 yılı Psikoloji mezunuyum. 2011 yılında University of East London’da Uygulamalı Psikoloji ve 2014 yılında Doğuş Üniversitesi’nde Çift ve Aile Terapisi Yüksek Lisans programında uzmanlıgımı tamamladım. Bir süre Amerikan Hastane’sinde çalıştıktan sonra şimdi yetişkin birey ve çiftlerle, özel bir klinikte, psikolojik danışmanlık / psikoterapi süreçlerini yönetiyorum. İletişim kurmak isterseniz melisyigitbas@gmail.com adresimden bana ulasabilirsiniz.

Melis Arzu Yiğitbaş
2010

2010 yılında Endüstri Mühendisliği & İşletme bölümlerinden mezun olmamdan bu yana; ağırlıklı olarak otomotiv endüstrisinde, danışmanlık sektöründe ve insan kaynakları fonksiyonunda birbirinden farklı ve çeşitli alanlarda çalıştım. Bursa, İstanbul ve danışmanlık deneyimim süresince proje bazlı olmak kaydı ile Batı Avrupa ülkelerinde çalışma fırsatım oldu. Otomotiv sektöründe ve/veya insan kaynakları disiplininde bir kariyer hedefleyen arkadaşlar bana her zaman ulaşabilirler.

Elif Çakır
2010

Herkese selamlar, ben Ozancan Ünlü 2016 yılı Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Şu anda Anadolu Efes Strateji ve Araştırma departmanında çalışıyorum. Sektörel olarak herhangi sorusu olan biri olursa ounlu@ku.edu.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Ozancan Ünlü
2016

Herkese merhaba, ben Bahar Şimşek 2012 Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Mezun olmadan çalışmaya başladım şimdi Argela'da fullstack web developer olarak çalışıyorum. Koç Üniversitesi öğrencilerine verdiği teknik bilginin yanında, öğrencilerinin sosyalleşmesi adına çok büyük katkı sağlıyor, networkinge önem veriyor. Bunun için teşekkür ediyorum. Sormak istediğiniz soru olursa bhrsmsk34@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Herkese sevgiler.


Bahar Şimşek
2012

Merhaba, ben Hakan Kızılkum Hukuk Fakültesi 2015 mezunuyum. Yaklaşık 2,5 sene Birsel Hukuk Bürosu'nda tam zamanlı staj ve yasal stajımı yaptıktan sonra 2017 yılı Ocak ayında kendi hukuk ofisim olan Kızılkum Avukatlık Bürosu'nu açtım. Vergi hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, miras hukuku ve ceza hukuku başta olmak üzere Müvekkillerime hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri sunuyorum. KU Mezunlar Derneği ailesinin bir parçası olan herkesi saygıyla selamlıyor ve gelecekteki etkinliklerde görüşebilmeyi umut ediyorum.

Hakan Kızılkum
2015

Merhaba, 2010 End.Mühendisliği mezunuyum. 5 senedir Unilever'de çeşitli satınalma ve proje yönetimi görevlerinde bulundum, şimdilik devam. Benim motivasyonum keşfetmek. Bu yüzden en zevk aldığım şey bi an aklıma gelen bir yer için biletimi almak ve kendimi yollara atmak. Farklı kültürler ve içinde müzik olan etkinlikler özellikle ilgimi çekiyor. İş anlamında veya bu özel ilgi alanlarında iletişim kurmak isteyen olursa konuşalım 🙂 isseval@gmail.com

Seval Işık
2010

Merhaba, 2000 yılı İşletme mezunuyum. Manisa'nın Salihli ilçesinde ikamet ediyorum. Benim yolumda biraz farklı oldu. Mezun olduğum günden bugüne yem sektöründe çalışıyorum. Şu anda farklı hayvan türleri için yem rasyonu hazırlıyorum; tarımsal ve hayvansal kaynaklı ürünleri hayvanların ihtiyacı olan besin değerlerine göre optimize ederek onlara yem olarak sunuyorum. Bir nevi diyetisyenlik yapıyorum yani. Aynı zamanda Salihli'de Doğa Koleji'nin kurucularından birisiyim. Eğitim sektöründe de yer lamaktan büyük bir keyif alıyorum. Yolu buralara düşenleri beklerim.

Bircan Uyar
2000

Merhaba, ben Hukuk Fakültesi'nin ilk mezunlarından olup mezuniyetimi takiben yaklaşık 6 sene Birsel Hukuk Bürosu'nda çalıştım. Birsel'de çalışmamın 1 senelik döneminde, International Finance Corporation'da secondment olarak avukatlık yaptım. Ardından Unilever'in Hukuk Departmanı'nda 2.5 seneye yakın Avukat olarak görev aldım. Şu an aile işimiz olan ve mevzuat ve içtihat yayıncılığında faaliyet gösteren Lebib Yalkın Yayımları'ndayım.

Melda Soymen Bacak
2007

Merhaba, Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinden 2011 yılında mezun oldum. Geçtiğimiz aylarda da Dünya'da yükselmekte olan paylaşım ekonomisi trendinin Türkiye'de yeni bir yansıması olan popupla.co girişimimi kurdum. popupla.co ile online satış gerçekleştirilen markalar, İstanbul'daki mağaza paylaşımı ve pop up mağaza imkanlarını görebiliyor, kısa süre dükkan deneyimi yaşayabiliyorlar. İletişime geçmek isterseniz semsa@popupla.co'dan bana ulaşabilirsiniz.

Şemsa Haczeyni Abbasoğlu
2011

İşletme bölümünü bitirdikten sonra arkadaşlarımdan farklı bir kariyer yolu seçtim. Bir yıldan fazla çeşitli uluslararası 5 yıldızlı otel zincirlerinde çalıştım ve müdür yardımcılığı yaptım. Askerlik görevim ardından ise bambaşka bir kariyer yoluna geçmek arzusundaydım ve kısa süre önce kuyumculuk sektörüne girdim. Kapalı Çarşı ruhunu yaşamak, altın piyasalarında olmak çok heyecan verici. Sektörün en kurumsal firması olan Altınbaş'ta güzel ve akıcı bir kariyere sahip olacağım hissi içindeyim. Herkese iyi şanslar !

Mehmet Çakmak
2010

Merhaba, 2009 yilinda bilgisayar muhendisliginden mezun oldum, suanda Unilever Netherlands da Information Analyst olarak calismaktayim. Hollanda da calisma firsatlari hakkinda fikir paylasmak icin iletisime gecebilirsiniz. cemreturkeli@gmail.com

Cemre Türkeli
2009

2003 yılında Psikoloji bölümünden mezun oldum. Mezuniyetimden bu yana Koç Üniversitesi'nde çalışıyorum. Son üç yıldır Mezunlarla İlişkiler Ofisi'nin koordinatörlüğünü yürütüyorum. Web sitesinde ve e.bultenlerde yayınlamak üzere mezunlarımızın haberlerini bekliyorum. Bana gingin@ku.edu.tr'den ulaşabilirsiniz.

Güneş İngin
2003

2006'da Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra London Business School’da MBA programını tamamlayarak Istanbul’a döndüm ve Markafoni’de Senior Business Development Associate olarak çalışmaya başladım.

Can Ergelmiş
2006

Merhaba, ben 2014 Ekonomi mezunlarindan Yalcin Oney. Koc`tan mezun olduktan sonra 2014 Eylul ayinda New York`ta bulunan Fordham Gabelli School of Business`ta Global Finance uzerine yuksek lisans yapmaya basladim. 2016 Subat ayinda mezun olduktan sonra Institute of International Finance`te (IIF) staj yapmak icin Washington D.C.`ye gectim. Basarili gecen bir staj periyodundan sonra 5 Temmuz 2016`da IIF`in Emerging Europe Departman`inda Research Analyst olarak calismaya basladim. Bundan sonraki hedefim IIF`te tecrube kazanip orta vadede varlik yonetimi ile ilgili bir pozisyonda calismak uzere Wall Street`e gecis yapmak. yalcin.oney91@gmail.com

Hüsnü Yalçın Öney
2014

2010'da Tarih ve Uluslarası İlişkiler bölümlerinden mezun oldum. Sonrasında Oxford Üniversitesi’nde Modern Orta Doğu Çalışmaları master programını tamamlayıp aynı üniversitede Geç Osmanlı dönemi üzerine doktora çalışmalarıma başladım.

Kerem Tınaz
2010

Koç Üniversitesi kimya mühendisliğinden mezun oldum. Üniversitemin bana kattığı bir çok şey var. Yenilikçi olmayı öğrendim, insanlara faydalı olmayı öğrendim. Şimdi ben de öğrendiklerimi insanlara aktarmak için www.gidabilinci.com adında bir site kurdum ve elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. gidabilinci@gmail.com

Selen Sağıroğlu
2012

2010 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan kimyasal hammadde ithalat ve ihracat üzerine otuz yıldır faliyet gösteren kendi firmamızda (İzomer Kimya A.Ş) önce pazarlama ve satış departmanında daha sonra yönetim departmanında çalışmaya başladım. 2015 yılının Mayıs ayında doğum sebebiyle ara vermiş bulunuyorum. Sürpriz bir şekilde üç ay önce ikinci bebeğimize hamile olduğumu öğrendim 🙂 Şu an bebek bakımında profesyonel hale geldim:) ceydakanbur1@gmail.com

Ceyda Kanbur Tuğsuz
2010

Merhaba. 2010 yılında Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra erken çocukluk gelişimi üzerine yüksek lisansımı ve oyun terapistliği eğitimini tamamladım. 2015 yılında Lila Çocuk ve Aile adında bir terapi, eğitim ve danışmanlık merkezi kurdum. Burada 0-12 yaş çocuklar ve ebeveynleri ile bireysel çalışmalar yapmanın yanı sıra oyun, yoga, sanat ve müzik dolu grup çalışmaları da yapıyoruz. İlgilenenler www.lilacocukveaile.com adresine göz atabilir, info@lilacocukveaile.com adresinden bize ulaşabilirler. Sevgiler! 🙂

Pelin Kılıç
2010

2009 yılında bilgisayar mühendisliğinden mezun oldum. 2010 - 2011 yılında Stockholm'de bir online startup casino'nun payment departmanında çalıştıktan sonra Türkiyeye geri döndüm. 2012 yılında entrepreneur olarak hoodcast adlı mobil uygulamasıyla startup camiyasına giriş yaptım. Türkiye'nin girişimciliği, Amerika modeline göre çok daha farklı olduğundan ve ortada çok fazla bilgi kaynağı olmadığından dolayı deneyimle sabit kalıyor. Girişimci arkadaşlar, girişimci olmak isteyen arkadaşlar, Türkiye'deki girişimcilik deneyimlerimizi paylaşabiliriz.hguvence@gmail.com

Hayati Fırat Güvence
2009

Merhaba, 2009 Psikoloji mezunuyum. Klinik psikoloji alaninda uzmanligimi tamamladiktan sonra ileri ergen, yetiskin, cift ve gruplarla psikolojik danismanlik / psikoterapi sureci yurutmekte ve gerekli durumlarda degerlendirme testleri yapmaktayim. Ozel sirketlerde egitim / seminer / paylasim gruplari duzenlemekteyim. Iletisim kurmak isterseniz meliskismet@gmail.com adresimden bana ulasabilirsiniz...

Melis Kısmet
2009

Merhaba, 2010 yılında Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldum ve yaklaşık 3.5 senedir Philip Morris SABANCI şirketinde Sistem Analisti olarak çalışmaktayım. İletişim kurmak isteyen arkadaşlar dilek.koklu@pmi.com adresinden ulaşabilirler.

Dilek Köklü
2013

İşletme bölümünden mezun olduğumdan beri yaklaşık 5 senedir pazarlama alanında çalışmaya devam ediyorum. Bu süreçte hayatımda beni daha da motive edecek şeyleri hep yakınımda tutmaya odaklanırken, en büyük tutkum olan fotoğrafçılığı profesyonel olarak da yapmaya karar verdim. Bir süredir doğum ve bebek fotoğrafları üzerine çalışıyorum. www.facebook.com/cozcanphotography

Ceren Özcan
2008

Selamlar, 1 Nisan'da Efes'te Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmaya başladım. Efes'te mezunumuz var mıdır? Vardır herhalde 🙂 Eğer öyleyse bana ozan.sakin@tr.anadoluefes.com'dan ulaşırsa(nız) çok sevinirim. Sevgiler - Online offline kardeştir, aksini diyen kalleştir - @osakin

Ozan Sakin
2003

11 Senedir eğitim sektöründeyim. 2011 yılında Etiler'deki Derslique Eğitim ve Danışmanlık Şirketini kurdum. Bunun dışında, destek verdiğim www.yetenekbende.com adlı internet projesi 2013 Ocak ayında hizmete girdi.

Leni Benbiçaço
2006

2010 yılı Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Şu anda da Unilever'de Tedarik Zinciri-Planlama departmanında çalışıyorum.Üniversite döneminde Sosyal Aktiviteler, Endüstri Mühendisliği, Münazara, Kayak Kulubü ve Öğrenci Konseyi'nde aktif görevler aldım. Şu anda da işten fırsat buldukça Mezunlar Derneği'nde aktif olarak görev almaya çalışıyorum. Mezunlarla ilişkiler ofisimize, bizi birbirimize bağlayan- birbirimizden haberdar olmaması sağlayan bülten-websitesi-şehir buluşmaları vs.. bütün güzel çalışmalar için çok teşekkür ediyoruz.

Avni Mert Toplu
2010

2003 İşletme mezunuyum, bu sene, okuldan mezun olur olmaz işe başladığım Pozitif'te 10.senemi kutluyorum. Ayrıca siteyi yapanları tebrik ediyorum, başarılarımızın devamını diliyorum. Sevgiler

Serhan Vardarlı
2003

1988 yılında Boğaziçi İşletme mezuniyetimin ardından 1998 Executive MBA mezunuyum. 2005-2009 yılları arasında Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği başkanlığı yaptım. T-Bank'ta Hazine ve Finansal Kurumlar'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı'yım. Koç Üniversitesi'nde işletme masterı yapmanın önemli ve doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Üniversite ile ilişkilerimi korumaya özen gösteriyorum. Okuldaki gelişmeler ve yeni açılan bölümler hepimiz için gurur vesilesi.

Münevver Eröz EMBA
1998

29 Ocak'ta kızım Victoria Özsezikli dünyaya gözlerini açtı:)

Treysi Kazmirci Özsezikli
2003

2002 Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Doktora çalışmalarımı Virginia Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Eylül ayında London Business School’da Organisational Behaviour alanında Yardımcı Doçent olarak çalışmaya başladım.

Selin Kesebir
2002

2003 Psikoloji Mezunuyum. Başka Bir Okul Mümkün Derneği üyesi ve gönüllüsüyüm. Bu sene anasınıfı ve ilkokul 1., 2. sınıfları açılacak okullarımızın tanıtım toplantılarına alternatif eğitim sistemleri ile ilgili ve çocuğunu mevcut eğitim sistemine emanet etmekle ilgili endişeleri olan tüm ebeveynleri ve çocukları bekliyoruz. İletişim: http://www.baskabirokulmumkun.net veya http://baskabirokul.blogspot.com Tel:0 533 383 4316

Tuğçe Peker Darcan
2003