MNG Kargo CEO’su Kağan Gündüz’06 ile Röportaj
16
Aralık 2022, Cuma

Koç Üniversitesi'nden 2006 yılında İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olan Kağan Gündüz ile Röportaj gerçekleştirdik. MNG Kargo şirketinde CFO pozisyonunda görev yapan Kağan Gündüz'06'nın yöneticilik deneyimlerini konuştuğumuz ilham veren sohbetimizin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz. 

Habere Git
Mustafa Barış Güneş’07 ile Röportaj: Çocuklar İçin Kodlama
18
Kasım 2022, Cuma

Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Mustafa Barış Güneş'07 ile röportaj gerçekleştirdik. Mustafa Barış Güneş'07 ile çocuklar için kodlama ve çocuklar için kodlama kitapları hakkında konuştuk. Sohbetimizin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Sırma Er’12 ile Röportaj: İngiltere’de 48 Saatte Şirket Kurmak
18
Kasım 2022, Cuma

Koç Üniversitesi'nden 2012 yılında mezun olan Sırma Er ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kariyeri ve wamo hakkında ilham veren bilgiler veren Sırma Er, İngiltere'de şirket kurmak hakkında konuştu. Sohbetin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Kerem Görkem Orhan’16-’17 ile Üniversite Yılları ve Google Hakkında Röportaj
20
Ekim 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği ve Ekonomi bölümleri mezunumuz Kerem Görkem Orhan ile keyifli ve bir o kadar ilham verici bir sohbet gerçekleştirdik. Kerem Görkem Orhan'ın üniversite yılları ve kariyeri hakkındaki röportajımızda Google şirketi hakkında da birçok faydalı bilgiye erişebilirsiniz.

Habere Git
Koç Üniversitesi Mezunları Her Yerde Bir Arada.
20
Ekim 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi'nin mezunları Dünya'nın hemen hemen her köşesinde bir araya geliyorlar.

Habere Git
Koç Üniversitesi’nde 28’inci Mezuniyet Heyecanı
13
Eylül 2022, Salı

Koç Üniversitesi’nin “28. Lisans ve Lisansüstü Mezuniyet Töreni” Rumelifeneri Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden Shadi Hamdan’ın okul birincisi olduğu Koç Üniversitesi’nde, lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlayan 1293 öğrenci mezun oldu.

Habere Git
KoçAilem Ayrıcalıkları KUMED’lileri Bekliyor!
24
Haziran 2022, Cuma

KUMED ailesini, KoçAilem imkanlarıyla buluşturmanın sevincini ve gurunu yaşıyoruz!

Habere Git
Kelimelerle Oynayan Mezunumuz Rana Mengü’21 ile Röportaj
24
Haziran 2022, Cuma

Koç Üniversitesi'nin yeni mezunlarından Rana Mengü'21 ile Koç Üniversitesi yıllarından, mezuniyet sonrası kariyer adımlarından ve yazarlık deneyimlerinden konuştuk. Bizleri GATE 27 ile tanıştıran Rana Mengü, Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü'nden 2021 yılında mezun oldu. Kariyerine Koç Üniversitesi mezunlarının girişimi olan Aposto'da devam ettirecek mezunumuzun macerası ve "Çatlak" isimli şiir kitabı hakkında detaylar ilham veren bu röportajımızda yer alıyor.

Habere Git
KoçAilem Ayrıcalıkları KUMED’lileri Bekliyor!
26
Mayıs 2022, Perşembe

KUMED ailesini, KoçAilem imkanlarıyla buluşturmanın sevincini ve gurunu yaşıyoruz!

Habere Git
Yurt İçi ve Yurt Dışı Şehir Buluşmaları ile Koç Üniversitesi Mezunları Bir Arada
26
Nisan 2022, Salı

Belçika, İsveç ve Gaziantep'te yaşayan Koç Üniversitesi mezunları, 2022 yılında “Yurt Dışı ve Yurt İçi Şehir Buluşmaları” kapsamında bir araya geldi.

Habere Git
Q Angels Melek Yatırım Ağı Derneği Kurucu Başkanı Ayşe İnal’06 ile Röportaj
26
Nisan 2022, Salı

Koç Üniversitesi 2006 Ekonomi Bölümü mezunlarından Ayşe İnal ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ayşe İnal’06 ile girişimleri, kariyeri ve kurucu başkanlığını yaptığı Q Angels hakkında konuştuk. Q Angels ve Ayşe İnal hakkında detaylı bilgiyi röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Mezunlarımızdan Mesaj Var
25
Mart 2022, Cuma

Koç Üniversitesi'nin en önemli paydaşları kuşkusuz mezunlarıdır. Mezunlarımızın bir camia kültürü oluşturmasını ve bu kültürle birlikte fayda yaratmasını çok önemsiyoruz. 

Habere Git