Sena Ercan Çetinsoy’11’ ile “Kiklou” Girişimi Hakkında Konuştuk
24
Nisan 2024, Çarşamba

2011 mezunumuz Aslı Yantra, 2011 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Sena Ercan Çetinsoy ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Sena Ercan Çetinsoy'11'in Koç Üniversitesi mezuniyeti sonrası kariyeri ve kendi girişimi olan Kiklou hakkındaki ilham verici sohbetin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Avi Yensarfati’04 ile Spor Koçluğu Hakkında Röportaj
19
Şubat 2024, Pazartesi

İzmir Mezun Temsilcimiz ve 2003 Sosyoloji mezunumuz Özüm İlter Demirci, 2004 Ekonomi mezunu ve eski milli sporcu Avi Yensarfati ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Mezunumuz Avi Yensarfati'nin üniversite yaşamına ve mezun olduktan sonra elde ettiği deneyimleri konu alan bu içeriğe katkı sağlayan mezunumuz Özüm İlter Demirci'ye çok teşekkür ederiz. Avi Yensarfati'nin spor kariyeri, antrenörlük deneyimi ve sonrasında gelişen koçluk macerası hakkındaki tüm detayları mezunlarımızın bu keyifli sohbetinde bulabilirsiniz. 

Habere Git
CEMS 2023 Mezunlarımıza Tebrikler
19
Ocak 2024, Cuma

Her sene tüm partner okulların katılımıyla gerçekleştirilen CEMS mezuniyet töreninin sonuncusu 9 Aralık 2023’te İngiltere’nin önde gelen işletme okullarından olan, London School of Economics ev sahipliğinde gerçekleşti.

Habere Git
Kütahya Seramikleri ve Kültürel Miras Semineri Koç Üniversitesi VEKAM ve Pera Müzesi İş Birliğinde Düzenlendi
19
Ocak 2024, Cuma

Kütahya Seramikleri ve Kültürel Miras Semineri, 25 Kasım 2023 tarihinde Koç Üniversitesi VEKAM ve Pera Müzesi iş birliğinde İstanbul Araştırmaları Enstitüsü’nde düzenlendi.

Habere Git
Gözde Attila’10 ile “Affedersiniz İçedönük” Kitabı Hakkında Konuştuk
19
Ocak 2024, Cuma

Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü 2010 mezunlarından Gözde Attila ile “Affedersiniz İçedönük” adlı kitabı hakkında konuştuk. Gözde Attila’nın yazmış olduğu kitaba ve öğrencilik yıllarına dair detayları röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Koç Üniversitesi Mezun Ödülleri Sahiplerini Buldu
28
Aralık 2023, Perşembe

Geleceğin liderlerinin yetişeceği bir mükemmeliyet merkezi olma hedefiyle kurulan Koç Üniversitesi, üstün başarılarıyla topluma katkı sağlayan mezunlarını ödüllendirmek amacıyla “Mezun Ödülleri” programını başlattı.

Habere Git
Denizli Mezun Temsilcimiz ve Bağışçımız Özlem Çarkıt’19 İle Röportaj
24
Kasım 2023, Cuma

Anadolu Bursiyerleri Programı bağışçılarından CMK Kablo’nun yönetim kurulu üyesi Özlem Çarkıt, aynı zamanda bir Koç Üniversitesi mezunu. Dolayısıyla Anadolu Bursiyeri olmanın ne kadar değerli olduğunun bilincinde ve Anadolu Bursiyerleri gibi iyi eğitim almış ve önüne çıkan fırsatları değerlendirmeyi bilen bireylerin ülkemize büyük katkı sağlayacağını düşünüyor.

Habere Git
Ankara’da Yaşayan Mezunlarımız Ya İstiklâl, Ya Ölüm! Cumhuriyet Yolunda Sergisi’nde Buluştu
24
Ekim 2023, Salı

15 Ekim Pazar günü Ankara'da yaşayan mezunlarımızla Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde bir araya geldi. Ankara Mezun Temsilcisi Levent Tökün'17'nin koordinatörü olduğu "Ya İstiklâl, Ya Ölüm! Cumhuriyet Yolunda" sergisini Ankara'da yaşayan mezunlarımız hep birlikte gezdi.

Habere Git
Bu Kez Sahnede Koç Mezunlar Tiyatro Topluluğu Vardı
04
Temmuz 2023, Salı

KUMED bünyesinde faaliyet gösteren Koç Mezunlar Tiyatro Topluluğu, 8. yılında Aziz Nesin'in ünlü eseri "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" ile sahneye çıktı. Ödüllü yönetmen Serkan Üstüner’in yönettiği oyun 1 Haziran’da Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Oditoryumu’nda, 3 Haziran’da ise Besa Sahne Cevahir’de seyirci karşısına çıktı. Hem kahkahalar ile izlediğimiz hem de üzerine düşündüğümüz bu keyifli oyunun müzikleri ünlü besteci Timur Selçuk tarafından yapıldı. 

Habere Git
Bradford-Osborne Araştırma Ödülü’nü Alan Işıl Erel’00 İle Röportaj
14
Haziran 2023, Çarşamba

Finans alanındaki çalışmaları ile Bradford-Osborne Araştırma Ödülü’ne layık görülen mezunumuz Işıl Erel’00 ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Koç Üniversitesi 2000 yılı mezunlarından olan Işıl Erel, üniversitemizde İşletme ve Ekonomi eğitimleri almıştır. Işıl Erel ile aldığı ödül, kariyeri ve üniversitedeki öğrencilik yılları hakkında konuştuk. Mezunlar camiası olarak mezunumuz Işıl Erel’I tebrik ederken sizlere de bu ilham veren röportajı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Habere Git
Dünyanın Çeşitli Yerlerinde Mezunlarımız Buluşmaya Devam Ediyor
14
Nisan 2023, Cuma

Bursa, İzmir, Eskişehir, Denizli, Ankara, Münih ve Bakü'de yaşayan Koç Üniversitesi mezunları, 2023 yılının ilk çeyreğinde “Yurt Dışı ve Yurt İçi Şehir Buluşmaları” kapsamında bir araya geldi.

Habere Git
Selda Öztürk’20 ile Anadolu Bursiyerleri Programı’nı Konuştuk
14
Nisan 2023, Cuma

2011 mezunumuz Aslı Yantra, 2020 yılında Endüstri Mühendisliği ve Psikoloji bölümlerinden mezun olan Selda Öztürk ile kariyeri ve Anadolu Bursiyerleri hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

Habere Git