Koç Üniversitesi Mezunu Podcast Yayıncıları
25
Mart 2022, Cuma

Dijital medyada ses getiren podcast konusunu, podcast yayıncılığı yapan Koç Üniversitesi mezunlarımızla konuştuk. Birbirinden farklı konularda podcast yayıncılığı yapan mezunlarımız, podcast yayıncılığına giriş öykülerini ve kanallarının içeriklerini röportajımızda anlattı.

Habere Git
KUMED AKADEMİ İLE YENİ DÖNEM
25
Şubat 2022, Cuma

2021 yılında başladığımız KUMED Akademi Sertifika Programları yeni dönemde, yepyeni içeriklerle devam ediyor.

Habere Git
ODD x KUMED
25
Şubat 2022, Cuma

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak sosyal sorumluluk alanında desteğimize devam ediyoruz. Okul Destek Derneği Gönüllü Koordinatörü, 2006 MBA mezunumuz Evren Büyük Kepkep ile 2011 Ekonomi mezunumuz, dernek üyemiz ve aynı zamanda Aslı’nda Hayat kurucusu, Anadolu Bursiyerleri Program Yöneticisi Aslı Yantra çok değerli bir Sivil Toplum Sohbeti gerçekleştirdi. 

Habere Git
Yenal Gül’08 ile Ofis Voyvoda Hakkında Konuştuk
27
Ocak 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden 2008 yılında mezun olan Yenal Gül ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Yenal Gül'08 ile Galata'dan ve kendi girişimi olan Ofis Voyvoda'dan bahsettik. Bu keyifli sohbetimizin detaylarına röportajımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. 

Habere Git
Teri (Palombo) Nudelman’00 ile Astroloji Hakkında Röportaj
27
Ocak 2022, Perşembe

Koç Üniversitesi 2000 Ekonomi Bölümü mezunlarından Teri (Palombo) Nudelman ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Mezunumuz Teri Nudelman'00 ile astroloji ve kendi girişimi olan amethystastrotarot.com hakkında konuştuk. Sohbetimizin detaylarını bu röportajda bulabilirsiniz.

Habere Git
Seda Ünsar’99 ile “Düşüş” İsimli Kitabı Hakkında Konuştuk
28
Aralık 2021, Salı

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Seda Ünsar'99 ile yeni kitabı "Düşüş" hakkında ve yazarlık macerası hakkında konuştuk. Seda Ünsar'a ve kitabı "Düşüş"'e dair tüm detayları röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Silikon Vadisi’nin Başarılı Girişimcisi Şahin Boydaş’05 ile Röportaj
27
Aralık 2021, Pazartesi

Silikon Vadisi’nin başarılı girişimcilerinden Şahin Boydaş’05’in yeni bir başarı haberini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Şahin ile girişimcilik hikayesi, RemoteTeam’in Gusto’ya satışı ve sonrasındaki planları hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Habere Git
Ayça Küçük ile Fintech Sektörü ve Gençlerin Fintech Kariyerleri Hakkında Röportaj
27
Aralık 2021, Pazartesi

Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2010 yılı mezunu Ayça Küçük ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ayça Küçük'10 ile Fintech sektörü ve genç mezunların bu sektördeki kariyerleri hakkında konuştuk. Sohbetimiz ile ilgili detayları röportajımızda bulabilirsiniz. 

Habere Git
GAZİNO’22 / Yeni Yıl Partisi
29
Kasım 2021, Pazartesi

Uzun bir aradan sonra KoçPera'da tekrar yeni yılı kutluyoruz.1920'lerden 2020'lere sizi müzikal bir zaman yolculuğuna davet ediyoruz.

Habere Git
Yeni KUMED Yönetim Kurulu Üyeleri Belli Oldu.
29
Kasım 2021, Pazartesi

18 Kasım 2021 Perşembe günü yapılan Genel Kurul Seçimlerinin ardından yeni KUMED Yönetim Kurulu üyeleri belirlendi. Bir önceki dönem Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Begüm Yalçın’08 başkan seçildi. Çeşitli mezuniyet yıllarının temsil edildiği ve her alanda çeşitlilik ve eşitliğe önem veren yeni Yönetim Kurulu, mezun camiamızın gelişmesi için çalışmaya hazır!

Habere Git
Kevin Sezer’15 ile “The Roof Agency” Hakkında Röportaj
29
Kasım 2021, Pazartesi

2015 İşletme mezunumuz Kevin Sezer ile öğrencilik yıllarını ve ABD'de kurmuş olduğu deneyim ajansını (The Roof Agency) konuştuk. Mezunumuz Kevin Sezer'15 ile gerçekleştirdiğimiz bu keyifli sohbetin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Yeni KUMED Genel Sekreteri Enver Murat Güçlü’08 ile Röportaj
27
Ekim 2021, Çarşamba

Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 2008 mezunlarından Enver Murat Güçlü ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Yeni KUMED Genel Sekreteri Enver Murat Güçlü'08'in öğrencilik yılları ve yeni görevi hakkındaki sohbetimizin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz. 

Habere Git