GAZİNO’22 / Yeni Yıl Partisi
29
Kasım 2021, Pazartesi

Uzun bir aradan sonra KoçPera'da tekrar yeni yılı kutluyoruz.1920'lerden 2020'lere sizi müzikal bir zaman yolculuğuna davet ediyoruz.

Habere Git
Yeni KUMED Yönetim Kurulu Üyeleri Belli Oldu.
29
Kasım 2021, Pazartesi

18 Kasım 2021 Perşembe günü yapılan Genel Kurul Seçimlerinin ardından yeni KUMED Yönetim Kurulu üyeleri belirlendi. Bir önceki dönem Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Begüm Yalçın’08 başkan seçildi. Çeşitli mezuniyet yıllarının temsil edildiği ve her alanda çeşitlilik ve eşitliğe önem veren yeni Yönetim Kurulu, mezun camiamızın gelişmesi için çalışmaya hazır!

Habere Git
Kevin Sezer’15 ile “The Roof Agency” Hakkında Röportaj
29
Kasım 2021, Pazartesi

2015 İşletme mezunumuz Kevin Sezer ile öğrencilik yıllarını ve ABD'de kurmuş olduğu deneyim ajansını (The Roof Agency) konuştuk. Mezunumuz Kevin Sezer'15 ile gerçekleştirdiğimiz bu keyifli sohbetin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Yeni KUMED Genel Sekreteri Enver Murat Güçlü’08 ile Röportaj
27
Ekim 2021, Çarşamba

Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 2008 mezunlarından Enver Murat Güçlü ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Yeni KUMED Genel Sekreteri Enver Murat Güçlü'08'in öğrencilik yılları ve yeni görevi hakkındaki sohbetimizin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz. 

Habere Git
Hayallerinin Peşinde İki Mezun: Soner Aydemir’12 ve İkbal Namlı’14 ile Röportaj
28
Eylül 2021, Salı

Oyun sektöründeki hayallerini takip eden 2012 Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunumuz Soner Aydemir ve 2014 Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunumuz İkbal Namlı ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Dream Games'in kurucularından olan Soner Aydemir'12 ve İkbal Namlı'14 ile oyun sektörüne giriş serüvenlerini konuştuk. Yakın zamanda ciddi bir yatırım alan Dream Games'i yakından tanımak için detayları röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Mentor Mezun Ağı 2020-2021 Dönemi Tamamlandı.
28
Haziran 2021, Pazartesi

Koç Üniversitesi öğrencilerinin profesyonel hayata geçişlerini kolaylaştırmak için planan Mentor Mezun Ağı Programı, 2020-2021 Dönemi'ni noktaladı.

Habere Git
KUMED Gönüllüsü Kaan İnanç’19 ile E-spor Turnuvaları Hakkında Röportaj
23
Haziran 2021, Çarşamba

Koç Üniversitesi 2019 Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Kaan İnanç ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Gönüllüsü olan Kaan İnanç'19 ile Koç Üniversitesi yılları ve KUMED ile birlikte düzenledikleri Gaming Week ve oyun turnuvaları hakkında konuştuk.

Habere Git
Oxford İşletme Grupları Elkitabı
23
Haziran 2021, Çarşamba

Aslı M. Çolpan, Takashi Hikino ve James R. Lincoln’ün derlediği “Oxford İşletme Grupları Elkitabı”, Koç Üniversitesi Yayınları’ndan (KÜY) çıktı. Bu derleme, işletme gruplarının gelişimini, stratejilerini ve kurumsal yönetimlerini irdelemeye yönelik kapsamlı ilk çalışma niteliğinde.

Habere Git
EuroLeague Şampiyonu Mezunumuz: Yakup Sekizkök’03 ile Röportaj
14
Haziran 2021, Pazartesi

Koç Üniversitesi Ekonomi mezunu ve ülkemizin basketboldaki gururu Anadolu Efes'in Yardımcı Antrenörü Yakup Sekizkök'03 ile kariyeri ve EuroLeague Kupası'nın hikayesi hakkında konuştuk. Mezunlar camiası olarak bizleri gurulandıran mezunumuz Yakup Sekizkök'ü ve takımı Anadolu Efes'i tebrik ediyoruz. Anadolu Efes'in EuroLeague serüveni ve Yakup Sekizkök'03'ün kariyeri hakkındaki detayları sohbetimizde bulabilirsiniz.

Habere Git
Ece Gürsoy’16 ile Danimarka’daki Doktora Çalışması Hakkında Röportaj
07
Nisan 2021, Çarşamba

İşletme ve çift anadal Uluslararası İlişkiler mezunu olan Ece Gürsoy'16 ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Ece Gürsoy'un Diversity & Inclusion (çeşitlilik ve dahiliyet) konusunu ele alan doktora çalışmasının detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Ece Boydak’13 ile “İş Başa Düştü” Hakkında Sohbet
07
Nisan 2021, Çarşamba

Koç Üniversitesi Kimya Biyoloji Mühendisliği mezunu Ece Boydak'13 ile "İş Başa Düştü" hakkında sohbet ettik. Blog yazarı Ece Boydak'ın hikayesinin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git
Elif Sanal’03 ile Yoga Hakkında Sohbet
07
Nisan 2021, Çarşamba

2003 Uluslararası İlişkiler mezunu Elif Sanal ile birlikte “Yoga” hakkında sohbet ettik. Elif Sanal’ın hikayesinin detaylarını röportajımızda bulabilirsiniz.

Habere Git