Mezun ID Kartınız ile kampüs imkanlarından yararlanmaya devam edin!

2014 yılından beri mezunlarımızın kampüse girişlerini kolaylaştırmak ve yanlarında taşıyarak her zaman Koç Üniversitesi ailesinin bir parçası olduklarını hatırlatabilmek amacıyla Mezun ID Kartı uygulamasını devam ettiriyoruz. Şimdi birer mezun olarak kampüse bir başka gözle bakmanın zamanı: hocaları ve arkadaşlarınızı ziyaret edin, SGKM etkinliklerini kaçırmayın, kulüplerinizin etkinliklerini takip edin, spor imkânları, yüzme havuzları ve buz pateni pistinden yararlanmaya devam edin.

Öğrenci olarak renk kattığınız bu kampüse mezun olarak da değer katmaya devam etmenizi dileriz.

Mezun ID Kartı başvuru formuna aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.(Doğru formu doldurduğunuzdan emin olun.)

Başvurmak İçin Tıklayın

HAKLAR VE UYGULAMALAR

* Mezun ID Kartı sahibi mezunlarımız Koç Üniversitesi Kampüsü içinde lisans ve yüksek lisans öğrencilerine uygulanan bütün disiplin kurallarına tabidirler. Bu kurallardan herhangi birine uyulmaması durumunda, Koç Üniversitesi’nce verilen Mezun ID Kartı geri alınacak ve kart sahipliğine bağlı bütün haklar kaybedilecektir.

* Kampüs ziyaret saatleri 07.00 – 23.00 olarak belirlenmiştir.

* Fener ve Batı Kampüs ziyaretlerinde ana giriş güvenliğe Mezun ID Kartı, ehliyet veya nüfus cüzdanı bırakılarak karşılığında ziyaretçi kartı teslim alınır. Kampüsten çıkış yapılırken ziyaretçi kartı güvenliğe iade edilerek bırakılan kimlik belgesi teslim alınır.