Geçmiş Etkinlikler
Mühendis Mezunlar Yine Bir Arada

Geçen kış yapılan ilk buluşmanı ardından bu yıl 16 Ekim’de KoçPera’da buluştular. Akademisyen ve mezunların bir arada olduğu gecede Mezunlar Derneğimizin Başkanı Seçil Kınay’04 ve Dekanımız Fikri Karaesmen birer açılış konuşması yaptılar.

Devamını Oku
16
Ekim 2014, Perşembe
Kaliforniya’da yaşayan mezunlarımız buluştu

Rektörümüz Umran İnan, Amerika'ya gerçekleştirdiği seyahati sırasında Kaliforniya'da yaşayan mezunlarımızla 3 Ekim Cuma akşamı Palo Alto’da bir akşam yemeği ile bir araya geldi.

Devamını Oku
03
Ekim 2014, Cuma
Mühendislik Fakültesi Mezunları KoçPera’da Buluşuyor

Geçen kış gerçekleşen ilk Mühendislik Fakültesi Mezunları Buluşmasının ardından 16 Ekim Perşembe günü mezunlarımız ve Mühendislik Fakültesi akademisyenleri tekrar bir araya geliyorlar.

Devamını Oku
30
Eylül 2014, Salı
Yeni Dönem Yeni Mezun Panelleri

Yeni dönemle birlikte Mezun Panelleri’ne kaldığımız yerden devam ediyoruz. Panellere katılarak bilgi ve deneyimlerinizi öğrencilerimiz ile paylaşmak istemez misiniz?

Devamını Oku
01
Eylül 2014, Pazartesi
KoçPera Açıldı!!!

Beyoğlu Anamed Binamızın en üst iki katında yer alan KoçPera mezunlarımızı bekliyor. Yeni buluşma noktamız KoçPera 18 Haziran akşamı coşkulu bir şekilde mezunlara “merhaba” dedi. Devamı

Devamını Oku
19
Haziran 2014, Perşembe
12 Haziran’da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Buluştuk!!!

Mühendislik ve Hukuk Fakültelerinin ardından İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunları da 12 Haziran’da KoçPera’da keyifli bir gecede buluştular.

Devamını Oku
12
Haziran 2014, Perşembe
CASE Mezunları Buluşuyor: 12 Haziran

Dekan Ali Çarkoğlu tüm CASE mezunlarını davet ediyor: “12 Haziran’da KoçPera’da buluşarak tüm mezunlarımız ve öğretim kadromuzla birlikte özlem gidermek; anılarımızı ve deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz.”

Devamını Oku
01
Haziran 2014, Pazar
Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği KUrBAĞ BULUŞMALARI’nın 5.’si Danışmanlık alanında yapıldı.

Mezunlar arasında büyük bir ilgiyle takip edilen ve yenileri sabırsızlıkla beklenen KUrBAĞ BULUŞMALARI’nın 5.si KoçPera’da yapıldı. Yuvarlak masa formatında yapılan etkinlik Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği yönetim kurulu üyelerimizden Mehmet Arca AKALIN’11 ve Göktuğ DUYAR’05

Devamını Oku
29
Nisan 2014, Salı
DC ve Miami’de yaşayan mezunlarımız Rektörümüz Umran İnan ile buluştular.

Rektörümüz Umran İnan, Amerika'da gerçekleştireceği seyahati sırasında DC ve Miami çevresinde yaşayan mezunlarımızla birer akşam yemeği organizasyonu ile ağırladı.

Devamını Oku
29
Nisan 2014, Salı
Saffet Emre Tonguç ile KUMED Boğaz Gezisi

27 Nisan 2014 Pazar günü gerçekleştirilen Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği organizasyonunda tarihçi ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç rehberliğinde "Erguvan Mevsiminde Boğaz Turu" Gezisi'ni gerçekleştirdik.

Devamını Oku
27
Nisan 2014, Pazar
Hukuk Fakültesi Mezunları Buluştu

24 Nisan’da Koç Pera’da gerçekleşen etkinliği Hukuk Kulübümüzden Simge Esendal’15 anlattı.

Devamını Oku
24
Nisan 2014, Perşembe
KU®BAĞ Buluşmaları #5: Danışmanlık

Pazarlama, Şirket Birleşmeleri & Satın Almaları, İnsan Kaynakları ve Girişimcilik konularında yaptığımız Business & Networking buluşmalarımıza Danışmanlık (Consulting) yapan mezunlarımızı bir araya getirerek devam ediyoruz.

Devamını Oku
22
Nisan 2014, Salı