Mezunlarımız 25 Mayıs’ta KoçPera’da harika bir parti ile yaza taze bir başlangıç yaptılar. Evrencan Gündüz’ün canlı performansı ile renk kattığı gecenin video ve fotoğraflarını görebilirsiniz.
< <
Mezunların heyecanla beklediği ve Mezunlar Derneği’nin yoğun bir şekilde hazırlığını üstlendiği bir etkinlik, Yaza Merhaba Partisi. Sert geçen bir kışın ardından, havalar ısındı ısınacak derken bu yıl da 25 Mayıs gününde brandalar açıldı, masalar dışarı atıldı ve KoçPera Teras’ta keyifli bir geceye başlandı.

KUMED ve KÖLMED olarak ilk kez bir partide tüm Koçluları bir araya geldiler. Eski ve yeni mezunların kaynaştığı anlara üniversite ve lise döneminden mezunlar da eklenmiş oldu.

Partiye son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz, Evrencan Gündüz’ün canlı performansı ile harika şarkı yorumları da eşlik etti. 90’ların ve 2000’lerin yıldız isimlerinin şarkılarına eklenen Türkçe pop yorumları ve caz tınıları sadece dans ettirmekle kalmadı aynı zamanda asla bitsin istemediğimiz, unutulmaz bir performansa dönüşmüş oldu.

Partinin duyurularında ne yazıyorsa hepsi oradaydı; güzel müzik, ikramlar, dans, dostlar ve manzara… Partinin sponsorlarından Sek Quark ve Ford’un desteği ile iple çekilen bu gecenin hakkını hep birlikte eğlenerek vermiş olduk. Kutumubu standında çekilen fotoğraflarla şehirde yaza gülümseten bir atıfta bulunduk.

Nasıl başladıysa öyle devam ederler derler. Biz de bu yaza taze bir başlangıç yaptık. Yaz boyu sürecek olan daha nice etkinlikte mutlu olmak ve mutlu etmek için görüşmek dileğiyle…

Parti boyunca kamerası ile bu anları yakalayan Caner Aydoğan’ın video’sunu izlemek için tıklayabilirsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=oleE9fXRv7Q

Kutumubu fotoğrafları için tıklayabilirsiniz:
https://www.facebook.com/pg/KocMezunlariDernegi/photos/?tab=album&album_…