Koç Mezunları Mezunlar Günü’nde Kampüse Dönüyor!

July 31, 2019

5-6 Eylül 2015 tarihlerinde mezunlarımız Rumelifeneri kampüsünde bir araya geliyorlar. Hep birlikte eğleneceğimiz ve kampüste geçirdiğimiz öğrencilik yıllarını sevgiyle hatırlayacağımız etkinliğimize bütün mezunlarımız okul arkadaşları ve aileleri ile katılabilirler.

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği (KUMED ve Mezunlarla İlişkiler Ofisi ortak organizasyonu ile mezunlarımız Eylül ayında ‘yuvaya’ dönüyorlar. Bu yıl ilk defa mezunlarımızın kampüs yurtlarında aile ve arkadaşları ile birlikte konaklayarak keyifli vakit geçirebileceği buluşmamıza, tüm mezunlarımız iki gün boyunca istedikleri zaman dahil olabilir ve etkinliklerimize katılabilirler.

Aynı zamanda Mezunlar Derneği’mizin 20. Yılını da kutlayacağımız Mezunlar Günü kapsamında, mezunlarımız için hazırladığımız workshopların yanında, çocuklarının da eğlenerek öğrenebilecekleri workshoplarımız ve diğer eğlenceli etkinliklerimiz de olacak. Ayrıca organize edeceğimiz film gösterimi, parti ve yoga gibi etkinliklerimize de katılarak, mezunlarımız tekrar arkadaşlarıyla buluşup hasret giderirken, aynı zamanda ailece güzel vakit de geçirebilecekler. Öğretim üyelerimizin de davet edildiği jazz eşliğinde brunch etkinliğimizde ise öğrencilik döneminden hatırladıkları hocaları ile tekrar bir araya gelerek sohbet etme imkânı bulacaklar.

Bu güzel hafta sonunda sizleri de aramızda görmekten büyük keyif duyacağız.

Etkinlik ile ilgili daha detaylı bilgi almak için alumni@ku.edu.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.