Eğer e-posta içinde yer alan görselleri göremiyorsanız lütfen buraya tıklayın.

Koç Üniversitesi CEMS MIM öğrencileri Barselona’da diplomalarını aldılar

Türkiye’den tek üniversite olarak ortaklığımızı sürdürdüğümüz CEMS Birliği ile yürütmekte olduğumuz CEMS MSc in International Management Programı’nı başarı ile tamamlayan yirmi öğrencimiz, geçtiğimiz ay sonunda Barselona/İspanya’da gerçekleştirilen ve CEMS Birliği’nin 25. Yıl Kutlamalarını da kapsayan görkemli bir törenle diplomalarını aldılar.
Haberin devamı!

Zamandaki Yabancı

2011 Fizik bölümü mezunumuz Alhun Aydın’ın Zamandaki Yabancı ismini taşıyan ilk müzik albümü çıktı. Alhun’la bir araya gelerek müzik kariyeri ve yeni albümü hakkında konuştuk.
Haberin devamı!

Sanofi ve Koç Üniversitesi, Türkiye’de ilaç alanında Araştırma ve Geliştirmeyi desteklemek üzere ‘Niyet Mektubu’ imzaladı

Dünyanın önde gelen sağlık şirketleri arasında yer alan Sanofi, insan sağlığı alanındaki bilgileri ve inovasyon iklimini geliştirmek üzere yenilikçi bir ortamın yaratılmasına yönelik stratejik bir işbirliği oluşturmak amacıyla, Koç Üniversitesi ile bir “Niyet Mektubu” imzaladı.
Haberin devamı!

2012 ve 2013 mezunları için "Mezuniyet Sonrası Anketi"

Üniversitemizden 2012 ve 2013 yılında mezun olan öğrencilerimizi, mezuniyet sonrası kariyer tercihleri hakkında bilgi toplamak amacıyla hazırlanan “Mezuniyet Sonrası Anketi”ni doldurmaya davet ediyoruz.
Haberin devamı!

Ve Dahası...

Doktor randevuları bir tıkla hizmetinizde: DoktorSaati.com

2011 Ekonomi bölümü mezunumuz Erdoğan Yücel yeni girişimi DoktorSaati.com ile sağlık alanında önemli bir hizmet sunuyor.
Haberin devamı!

Avrupa Araştırma Konseyi’nden Koç Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Özgür Barış Akan’a 1,8 milyon Avro’luk destek

Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgür Barış Akan, Avrupa Araştırma Konseyi’nin (European Research Council - ERC) 1,8 milyon Avroluk araştırma fonunu almaya hak kazandı.
Haberin devamı!

Mezunlara Soruyoruz: Hangi hobi ve spor etkinliğine katılmak istersiniz?

Mezunlarımızı ilgi alanları doğrultusunda bir araya getirecek etkinlikler düzenleyebilmemiz için anketimizi lütfen cevaplayın.
Haberin devamı!

MEZUNLAR WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Bültenlerimizde mezunlarımızdan gelecek haberlere daha çok yer vermek, iş ve özel hayatınızla ilgili paylaşmak istediğiniz güzel haberleri bu sayfalardan mezunlarımıza duyurmak istiyoruz. Önerilerinizi, fikirlerinizi, resimlerinizi ve haberlerinizi mezun@ku.edu.tr adresine bekliyoruz.