Bu iletiyi düzgün göremiyorsanız online versiyonu görüntülemek için lütfen tıklayınız.
Gelenek Bozulmadı, En iyiler yine Koç’ta:
2014 LYS Yerleştirme Sonuçları

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarına göre bu yıl da başarılı öğrenciler üniversitemizi tercih ettiler. Bu güzel tabloyu bu yıl da mezunlarımızla paylaşmaktan gururluyuz.

Haberin devamı!

Şahin Boydaş’05’den Silikon Vadisi Girişimi: MovieLaLa

Öğrencilik yıllarından beri girişimci olan mezunumuz Şahin Boydaş’05 girişimcilik hikayesini, nasıl tüm işlerini geride bırakıp Silikon Vadisi’ne yerleştiğini ve yeni girişimi MovieLaLa’yı anlattı.

Haberin devamı!

Yeni Dönem Yeni Mezun Panelleri

Yeni dönemle birlikte Mezun Panelleri’ne kaldığımız yerden devam ediyoruz. Panellere katılarak bilgi ve deneyimlerinizi öğrencilerimiz ile paylaşmak istemez misiniz?

Haberin devamı!

3B: Bilgi-Beceri-Başarı

İşletme mezunumuz Hüma Çobanoğlu’07 eğitimle iç içe giden kariyerine 3B Çocuk Akademisi ile devam ediyor. Hüma ile biraraya gelerek akademi hakkında konuştuk.

Haberin devamı!

Ve Dahası...


Hayata Bir Yumruk: Genç yazar Oğuzhan Dilmener’in ilk romanını yayınladı

2012 İşletme mezunumuz Oğuzcan Dilmener’in ilk romanı Hayata Bir Yumruk Nar Yayınları’ndan çıktı. Oğuzcan ile yazım süreci ve yeni çıkan kitabı hakkında konuştuk.

Haberin devamı!Kariyer Gelişim Merkezi’nden eski ve yeni tüm mezunlara mesaj var!

Kariyer Gelişim Merkezimiz yeni mezun olup iş arayışında olan ya da kariyerinde ilerlerken Koç mezunları ile çalışmak isteyen tüm mezunlarımıza sesleniyor. KUcareerlink ile güncel ilanları takip edebilir ya da kurumunuza yeni Koçluların gelmesini sağlayabilirsiniz.

Haberin devamı!Ölmeyi Reddeden Kral: 2004 mezunlarından bir yaz kitabı

2004 İşletme mezunumuz Fırat Uğurlu ve Uluslararası İlişkiler mezunumuz İpek Yeğinsü Zecharia Sitchin’in çok satan eserini Türkçe’ye kazandırdılar.
Güncel-tarihsel geçişlerle ve mitolojik bir temelde gelişen, romantizm ve bilimkurgu öğelerinin bulunduğu romanın çevirisini İpek üstlenirken, kitap Fırat’ın yöneticiliğini yaptığı Omega Yayınları'ndan çıktı.

Haberin devamı!

 

MEZUNLAR WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Bültenlerimizde mezunlarımızdan gelecek haberlere daha çok yer vermek, iş ve özel hayatınızla ilgili paylaşmak istediğiniz güzel haberleri bu sayfalardan mezunlarımıza duyurmak istiyoruz. Önerilerinizi, fikirlerinizi, resimlerinizi ve haberlerinizi mezun@ku.edu.tr adresine bekliyoruz.