Mezun ID Kartınız ile kampüs imkanlarından yararlanmaya devam edin!

Sevgili Mezunlarımız,..

2014 yılından beri mezunlarımızın kampüse girişlerini kolaylaştırmak ve yanlarında taşıyarak her zaman Koç Üniversitesi ailesinin bir parçası olduklarını hatırlatabilmek amacıyla Mezun ID Kartı uygulamasını devam ettiriyoruz.

Kampüsünüz sizleri bekliyor!

Şimdi birer mezun olarak kampüse bir başka gözle bakmanın zamanı: hocaları ve arkadaşlarınızı ziyaret edin, SGKM etkinliklerini kaçırmayın, kulüplerinizin etkinliklerini takip edin, spor imkânları, yüzme havuzları ve buz pateni pistinden yararlanmaya devam edin.

Aşağıdaki formu doldurarak Mezun ID Kartına başvurabilirsiniz. Mezun ID Kartı uygulaması ile ilgili haklar ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Öğrenci olarak renk kattığınız bu kampüse mezun olarak da değer katmaya devam etmenizi dileriz.

Sevgilerimizle,

Mezunlarla İlişkiler Ofisi

2014 yılı itibarıyla mezun ID kartları mezuniyet öncesinde hazırlanmaya başlanmıştır. Adınıza hazırlanmış olan mezun ID kartının adresinize iletilmesi için Mezun ID Kartı Teslim Formu’nu doldurmanızı rica ederiz.


HAKLAR VE UYGULAMALAR

* Mezun ID Kartı sahibi mezunlarımız Koç Üniversitesi Kampüsü içinde lisans ve yüksek lisans öğrencilerine uygulanan bütün disiplin kurallarına tabidirler. Bu kurallardan herhangi birine uyulmaması durumunda, Koç Üniversitesi’nce verilen Mezun ID Kartı geri alınacak ve kart sahipliğine bağlı bütün haklar kaybedilecektir.

* Kampüs ziyaret saatleri 07.00 – 23.00 olarak belirlenmiştir.

* Fener ve Batı Kampüs ziyaretlerinde ana giriş güvenliğe Mezun ID Kartı, ehliyet veya nüfus cüzdanı bırakılarak karşılığında ziyaretçi kartı teslim alınır. Kampüsten çıkış yapılırken ziyaretçi kartı güvenliğe iade edilerek bırakılan kimlik belgesi teslim alınır.


Adınıza hazırlanan kartınız adresinize postalanacaktır. Kartlarınız kargoya verildikten sonra e-mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.
Aşağıda yer alan formu eksiksiz doldurmanızı ve güncel bir fotoğrafınızı eklemenizi rica ediyoruz.