Eğer e-posta içinde yer alan görselleri göremiyorsanız lütfen buraya tıklayın.

Odeon Series “2014 Yılbaşı Buluşması” ile devam etti

Koç Üniversitesi Mezunları 29 Aralık Pazar günü, Divan Otel Elmadağ'da yapılan “2014 Yılbaşı Buluşması” ile yeni yıla merhaba dedi. Haberin devamı!

Yeni yılda tüm hayalleriniz gerçek olurken siz de bir hayali gerçekleştirebilirsiniz!

Bu yıl, Koç Üniversitesi mezunları olarak hep birlikte bir öğrencinin hayatına dokunalım. Haberin devamı!

10. ve 15. Mezuniyet yılı kutlama yemeği: Kucaklaştık!

Mezuniyetinin 10. yılını kutlayan 2003 mezunları ve 15. yılını kutlayan 1998 mezunları Rumelifeneri Kampüsü, Kurucular Salonu’nda özel bir kutlama yemeği ile bir araya geldiler. Haberin devamı!

Üç Koçlu’dan Kolay Depo

İşletme bölümü 2007 mezunlarımız Egemen Döven, Berk Çağlar ve Hakan Bilgütay iş yaşamlarına üç yeni girişim ile devam ediyorlar. Haberin devamı!

Ve Dahası...

Güz’13 üç panelle devam etti

Dönem boyunca mezunların desteği ve öğrencilerin ilgisi ile üç yeni panel gerçekleştirdik. Otomotiv, Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunları ve Makine Mühendisleri panelleri ilgili kulüplerin ortaklığında düzenlendi. Haberin devamı!

Mezunlar Derneği Genel Kurul Toplantısı yapıldı; yeni Yönetim Kurulu seçildi

Tüzük gereği iki senede bir kez yapılan Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı, 12.12.2013 Perşembe günü, Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nin Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Haberin devamı!

FENER: Teknoloji Transferiyle Bilgi Odaklı Kalkınma

Koç Üniversitesi Araştırma Dergisi FENER’in sekizinci sayısı “Teknoloji Transferiyle Bilgi Odaklı Kalkınma” başlığı ile çıktı. Haberin devamı!

MEZUNLAR WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Bültenlerimizde mezunlarımızdan gelecek haberlere daha çok yer vermek, iş ve özel hayatınızla ilgili paylaşmak istediğiniz güzel haberleri bu sayfalardan mezunlarımıza duyurmak istiyoruz. Önerilerinizi, fikirlerinizi, resimlerinizi ve haberlerinizi mezun@ku.edu.tr adresine bekliyoruz.