Bu iletiyi düzgün göremiyorsanız online versiyonu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Pera’da Bir Şeyler Oluyor!

Yeliz Utku’03 tariflerini paylaşıyor: veganyemekler.com

2003 Kimya mezunumuz Yeliz Utku veganyemekler.com’da veganlık deneyimlerini ve özel yemek tariflerini paylaşıyor. Yeliz’le veganlık hakkında doğru bilinen yanlışları, Yeliz’in vegan olma sürecini, Türkiye’de vegan olmayı ve veganyemekler.com’u konuştuk.

Haberin devamı!

CASE Mezunları Buluşuyor: 12 Haziran

Dekan Ali Çarkoğlu tüm CASE mezunlarını davet ediyor: “12 Haziran’da KoçPera’da buluşarak tüm mezunlarımız ve öğretim kadromuzla birlikte özlem gidermek; anılarımızı ve deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz.”

Haberin devamı!

Medya ve Görsel Sanatlar

Medya ve Görsel Sanatlar Öğrencilerimizden İki Sergi

Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü öğrencilerimizin “to be” ve “Crea: Kağıt İşler” adlı sergileri MAVA Gallery ve RAMPA Gallery’de sanatsever mezunlarımızı bekliyor.

Haberin devamı!

Ve Dahası...

KULE’nin yeni konusu “Gelecek”

“Kule’nin 37. sayısında, gelecek kavramını kapsamlı bir şekilde tartışmaya açmak istedik. Tıptan sinemaya, mühendislikten hukuka ve uluslararası ilişkilere uzanan geniş bir yelpazede gelecek üzerine söz söyleme çabasına giriştik.

Haberin devamı!

KU Gönüllüleri’nden 23 Nisan’a Özel Program

Koç Üniversitesi Gönüllüleri Kulübü tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Çocuk Şenliği, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, 24 Nisan Perşembe günü Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde gerçekleştirildi. İlköğretim öğrencilerinin katıldığı şenliğe bu yıl Sarıyer’den 360, Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan 40 olmak üzere toplam 400 öğrenci katıldı.

Haberin devamı!

Koç Üniversitesi’nde insana dokunarak oynanan oyun tasarlandı

Design Lab’de, bilgisayar oyunlarının mouse, joystick gibi araçlar yerine insanların birbirine dokunarak oynamasını sağlayan sistem tasarlandı.

Haberin devamı!

MEZUNLAR WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Bültenlerimizde mezunlarımızdan gelecek haberlere daha çok yer vermek, iş ve özel hayatınızla ilgili paylaşmak istediğiniz güzel haberleri bu sayfalardan mezunlarımıza duyurmak istiyoruz. Önerilerinizi, fikirlerinizi, resimlerinizi ve haberlerinizi mezun@ku.edu.tr adresine bekliyoruz.