EKİM 2010
 
 
 
Lemi Baruh bu yıl açılan Medya ve Görsel Sanatlar Bölümümüze Yardımcı Doçent olarak göreve başladı.
Lemi Baruh 2002 yılında Koç Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra University of Pennsylvania, Annenberg School for Communication'a yüksek lisans çalışmaları için gitti.
2003 yılı Haziran'ında üniversitede master çalışmalarını tamamlayıp doktoraya kabul edildi.aldıÇalışmalarında yeni medya teknolojileri ve medya tüketicisi davranışlarına odaklandı ve reality televizyonu ve gözetim kültürü üzerine doktora tezi hazırladı.2006-2007 arasında ABD'de pazar araştırma sektöründe çalıştı; USA TODAY, Johnson&Johnson, Chase Bank One gibi kurumlara pazarlama stratejisi, marka bilinirliği ve çevrimiçi pazarlama konularında araştırma ve danışma hizmetleri verdi.

2007-2010 yılları arasında Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü'nde yardımcı doçent olarak görev yapan Lemi Baruh, yeni medya teknolojileri ve politika, özel yaşam ve iletişim psikolojisi dallarında araştırma yaptı, dersler verdi.

2009 yılında Müberra Yüksel ile birlikte "Değişen İletişim Ortamında Etkileşimli Pazarlama" (Doğan Yayınları) isimli kitabı ve 2010 yılında Ji Hoon Park ile birlikte "Reel Politics: Reality Television as a Platform for Political Discourse" (Cambridge Scholars Publishing) isimli kitabı derledi.

Bu akademik yıl ilk öğrencilerini alan Medya ve Görsel Sanatlar bölümümüzde yardımcı doçent olarak yuvaya dönen Lemi'yi kutluyoruz.

İş ve özel hayatınızla ilgili paylaşmak istediğiniz güzel haberleri bu sayfalardan okuldaşlarımıza duyuracağız. Güzel haberlerinizi mezun@ku.edu.tr adresine bekliyoruz.


Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü Web Sitesi

http://www.ku.edu.tr/ku/index.php?option=com_content&task=view&id=4933&Itemid=3919&lang=tr
 
   
Bilgi Güncelle messagemarketer
 

,