Şubat 2013 E.Bulten
Aylık Elektronik Haber Servisi
Şubat 2013
 
 
Sınıf/Fakülte, Kurum veya Şehir/Ülke Mezun Temsilcisi olmak ister misiniz?
Mezunlarla İlişkiler Ofisimizin başlattığı programlar ile mezunlarımız kendi sınıfları içinde, çalıştıkları kurumlarda ve yaşadıkları ülkelerde üniversitemizi temsil edecek, üniversite-mezun bağlarını güçlendirecekler.

Koç Üniversitesi mezunları ve üniversitemiz arasındaki iletişimi ve bağı güçlendirmek amacıyla kurulan Mezunlarla İlişkiler Ofisimiz üç gönüllü temsilcilik programı başlattı: Sınıf/Fakülte Temsilciliği, Kurumsal Temsilcilik ve Şehir/Ülke Mezun Temsilciliği. Sınıf/Fakülte Temsilciliği Programı ile belirlenecek temsilcilerin, kendi mezuniyet sınıfı bünyesinde dayanışmayı

pekiştirmek üzere sosyal faaliyetlere öncülük etmesini, mezunlar iletişim ağını geliştirmesini, Mezunlar Derneği ile ilişkileri güçlendirmesi ve mezunlarımızın her alanda üniversitemize sağladığı katkıların giderek artmasına destek olmasını hedefleniyoruz.


Koç Üniversitesi Kurumsal Temsilcilik Programı ile mezunlarımızın çalıştıkları kurumlarda Koç Üniversitesi'nin temsilini artırmayı, kurumların üniversitemizle ilişkilerini güçlendirmeyi ve aynı kurumda çalışan mezunlarımız arasında dayanışmayı pekiştirmeyi amaçlıyoruz.

Kurumsal Temsilcilik Programı, üniversitemizin iş geliştirme faaliyetlerinde mezunların etkin rol üstlenmelerini sağlayarak, mezunlarımızın üniversitemiz ile olan iletişimini güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Koç Üniversitesi Şehir/Ülke Mezun Temsilciliği Programı ile yurtdışında veya İstanbul dışında yaşayan, çalışan ya da eğitim gören mezunlarımızı bir araya getirerek belirli bir ülkede, şehirde ya da bölgede yaşayan mezunlarımız arasında dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Şehir/Ülke Mezun Temsilciliği Programı ile belirlenecek temsilcilerimiz aracılığı ile o bölgedeki mezunlarımız arasında Koç Üniversitesi ruhunun ve iletişimin canlı tutulmasını, bölgeye gidecek Koç Üniversitesi camiasından kişilere destek olunmasını, Üniversitemiz tarafından yurtdışında veya İstanbul dışında yapılacak etkinliklerin geliştirilmesini hedefliyoruz.

Koç Üniversitesi mezunları ile üniversitemizin iletişimini güçlendirerek ailemizin gelişmesine katkı sağlayacağına inandığımız Mezun Temsilciliği Programlarında sizleri de yer almaya davet ediyoruz.

Sınıf/Fakülte Temsilciliği Programı - Temsilcilerden Beklentiler ve Başvuru Formu için lütfen tıklayınız.

Kurumsal Temsilcilik Programı - Temsilcilerden Beklentiler ve Başvuru Formu için lütfen tıklayınız.

Şehir/Ülke Mezun Temsilciliği Programı - Temsilcilerden Beklentiler ve Başvuru Formu için lütfen tıklayınız.