Ekim 2012 E.bulten
Aylık Elektronik Haber Servisi
Ekim 2012
 
 
 
Yeni Mezunlar Beyoğlu Lokalindeydi
2012, 2011 ve 2010 senesi mezunlarımız 29 Eylül Cumartesi akşamı Beyoğlu'nda açılacak yeni lokalimizde buluştu.

Yeni mezunlarımıza henüz işletmeye açılmamış olan Beyoğlu'ndaki lokalimizi göstermeyi çok istiyorduk. Bu sebeple uzun senelerdir Rumelifeneri Kampüsünde yaptığımız 'Okula Dönüş' partisini bu kez Beyoğlu'nda gerçekleştirdik ve gördük ki bu partilerin bundan sonraki adresi Beyoğlu olmalı.

Havanın da mükemmel olmasıyla kokteyle katılan mezunlarımız müthiş manzaralı terasın keyfini çıkardılar. Eğlence DJ Metehan'a emanetti ve çok da keyifliydi.

Havanın da mükemmel olmasıyla kokteyle katılan mezunlarımız müthiş manzaralı terasın keyfini çıkardılar. Eğlence DJ Metehan'a emanetti ve çok da keyifliydi.

Rektörümüz Umran İnan da yeni mezunlarımızı yalnız bırakmadı. Kısa bir merhaba konuşmasından sonra geceye katılan birçok mezunumuzla sohbet etme imkanı oldu. Rektörümüz bundan sonrasında kokteyllerin 3'er dönemlik gruplarla tüm mezunlarımız için yapılmasını önererek bizleri de heyecanlandırdı. Yani önümüzdeki günlerde tüm mezunlarımızı Beyoğlu Lokalinde çok keyifli buluşmalar bekliyor. Lokalimiz işletmeye açıldıktan sonra ise bu buluşmaları farklı konu ve sebeplerle çok daha sıklaştıracağız.

Kokteylde bir yandan eğlenirken diğer taraftan, sohbet edildi, mezunlar hayatlarındaki değişiklikleri birbirleriyle paylaştı, bizler Dernek'teki gelişmeleri aktardık, KUAIS güncellemesi yaptık, yeni mezunlarımız Dernek üyesi oldu, mezunumuz Merve Gürsoy arkadaşlarını Mezunlar Korosuna davet etti ve gece saat 22.00'ye kadar böylece devam etti.

Kokteyle katılan yaklaşık 200 'Yeni Mezunumuza' teşekkür ederiz. Bir sonraki aktivitemizde buluşmak dileğiyle…