Ocak 2013 E.Bulten
Aylık Elektronik Haber Servisi
Ocak 2013
 
 
Mezunlar yılbaşı partisinde buluştu: Odeon Series V.1

Koç Üniversitesi Mezunları 25 Aralık Salı akşamı, Babylon'da yapılan partiyle yeni yıla merhaba dedi. Öğrencilik yıllarımızda kampüste yapılan Odeon partilerine ithafen, Babylon'daki yılbaşı partimiz Odeon Series V.1 olarak adlandırıldı. Devamı gelecek olan, serinin ilk partisine mezunlarımızın ilgisi yoğundu.

Gece Dj Burak'ın performansıyla başlarken, mezunlar yılbaşı ağacının etrafında Poloraid'e eğlenceli pozlar verdi. Kerem'04 ve Aras'04 ın müzikleri eşliğinde bir araya gelen 300 mezun hasret giderdi. Parti boyunca 1995-2012 yılları arasındaki mezunların fotoğrafları yayınlanırken keyifli anlar yaşandı.

    Mezunlar Derneği Başkanı Seçil Kınay yaptığı konuşmada, yeni yıl için iyi dileklerini paylaşırken, derneğin mezunlar için önemini bir kere daha hatırlattı. Yıllık aidat bedelinin 50 TL olduğunu duyan birçok mezun katkıda bulunmak için alumni@ku.edu.tr maili aracılığıyla mezunlar derneğine ulaştı.

    Gece boyunca atılan tweetler, paylaşılan fotoğraflar gösterdi ki Koç Mezunları bir araya gelmenin tadını çıkararak, hayatlarının en değerli zamanlarını paylaştıkları arkadaşlarıyla mutlu anlar yaşadılar. Norton'un sponsoru olduğu gece Dj Style-İst in muhteşem performansıyla sona erdi.


    Bu vesile ile geceye katılımıyla renk katan ve bu eğlenceyi kaçıran  tüm mezunlarımızın yeni yılını kutluyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyoruz.KUMED
Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği

İletişim:
Genel Sekreter: Ay Sanem Yükselsoy Tekcan
Adres: Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi, İstiklal Caddesi No:181 Beyoğlu
Tel: 0212 3936130 - Faks: 0212 3936140
syukselsoy@ku.edu.tr

Dernek Sekreteri: Derya Kınay
Dernek merkezi adresi: Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü, Rumelifeneri yolu Sarıyer
Tel: 0212 3383034 - Fax: 0212 3383769
alumni@ku.edu.tr