MAYIS 2010
 
 
Kampusta Festival Coşkusuna Ortak Olun
Kulüplerimiz bir yıllık çalışmalarını sizlerle paylaşmanın heyecanı içerisindeler. Kampusta bir zamanlar sizlerin de dâhil olduğu bu etkinliklere katılmak istemez misiniz? Ne zamandır gelemediğiniz kampusa gelmek için bu güzel etkinlikliden faydalanabilirsiniz.
Dans Festivali: 4-5-6 ve 7 Mayıs 2010

Dans Festivali'nde 10. Yıl!

Şarkılar, danslar ve sahne şovlarıyla San Remo bu yıl da Odeon’da. Kampusta keyifli bir öğleden sonra geçirmek isteyen mezunlarımızı isterlerse katılımcı olarak isterlerse izleyici olarak ağırlamak isteriz.San Remo alla Koç: 21 Mayıs Cuma
Şarkılar, danslar ve sahne şovlarıyla San Remo bu yıl da Odeon’da. Kampusta keyifli bir öğleden sonra geçirmek isteyen mezunlarımızı isterlerse katılımcı olarak isterlerse izleyici olarak ağırlamak isteriz.

Bahar Festivali: 22 Mayıs Cumartesi
" Sevgili Mezunlarımız,

Koç Üniversitesi’nde geçirdiğiniz o güzel günlere geri dönmek istemez misiniz? Dostlarınızla ve sevdiklerinizle, o günleri anımsamak için bir fırsat geliyor işte ayağınıza. 22 Mayıs Cumartesi günü, Rumeli Feneri kampusumuzda gelenekselleşen yaz festivalimizi gerçekleştiriyoruz. Öğlen 12’den gecenin geç saatlerine kadar süren aktivitelere katılarak hem eğlenebilir hem de sahnedeki sanatçılarımıza şarkılarda eşlik ederek dans edebilirsiniz. 22 Mayıs günü bu festivalde siz değerli mezunlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız."