Bu iletiyi düzgün göremiyorsanız online versiyonu görüntülemek için lütfen tıklayınız.
 

Koç Üniversitesi 25’inci mezunlarını verdi, Anadolu Bursiyeri Zafer Çavdar okul birincisi oldu.

Koç Üniversitesi’nin “25. Lisans ve Lisansüstü Mezuniyet Töreni” Rumelifeneri Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Bu yıl 1176 öğrencinin diploma aldığı Koç Üniversitesi’nde, Anadolu Bursiyeri olarak eğitim gören Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik Elektronik Bölümleri öğrencisi Zafer Çavdar, 4,10 not ortalaması ile okul birincisi oldu.

Haberin devamı!

 

Bilimin Yolu

Bilimin Yolu adını verdiğimiz kitabımız kuruluşumuzun 25. yılı kapsamında hazırlandı. Bu kitapta tarihimizdeki önemli dönüm noktalarımıza ilişkin ipuçları yer alıyor. Amacımız, Koç Üniversitesi’ni çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası alanda çekim merkezi haline getiren insan kaynağımızdan örnekler sunmak. Bilimin Yolu, Koç Üniversitelilerin önemsediği, özümsediği, benimsediği değerleri, ilkeleri ve düşünceleri yansıtıyor ve bu birikimle geleceğe ışık tutuyor. Bilimin yolunda, merak ve hevesin hiç eksilmemesi dileğiyle…

Haberin devamı!

Müjde, havuz açıldı!

2007 yılında açılan ve yaz aylarında mezunlarımız için vazgeçilmez bir buluşma noktası olan yüzme havuzu açıldı. Akademik ve idari personelimiz, öğrencilerimiz ve mezunlarımız bu uygulamadan kartlarını ibraz ederek yararlanabilir; beraber havuza gelmek kaydı ile yanlarında iki kişi misafir getirebilirler. Yüzme havuzu Pazartesi günleri (bakım çalışmaları nedeniyle tüm gün kapalıdır) hariç her gün 08:00-20:00 saatleri arası kullanıma açıktır. Havuza giriş ücretsizdir.

Haberin devamı!

Save the Date: Homecoming’19

Dostlar, anılar, müzik, eğlence ve ikramlar... Hep beraber keyifli vakit geçirmek için sizleri 8 Eylül Pazar günü kampüsümüze çağırıyoruz! Etkinliğe kayıt olmak işin KÜME’yi ziyaret edebilirsiniz.


Haberin devamı!

Ve Dahası...

Zaman Kapsülü, 2019 mezunlarını ve anılarını bekliyor!

2019 mezunlarımız, Öğrenci Merkezi’nden yurtlara doğru yürürken üzerinden geçtiğiniz “Zaman Kapsülleri”ne bu yıl siz anılarınızı bırakacaksınız. 8 Eylül’de gerçekleşecek Homecoming’19’a gelirken öğrencilik yıllarınızı simgeleyen hatıra objelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın; geleneğin bir parçası olun.

https://zamankapsulu.ku.edu.tr/

Haberin devamı!


Prof. Dr. Larry Kramer’ın Mezuniyet Töreni konuşmasını izleyin

2012’den bu yana William ve Flora Hewlett Vakfı başkanlığını yürütmekte olan Prof. Dr. Larry Kramer, bu yıl mezuniyet törenimizin konuşmacısı oldu ve 25. dönem mezunlarımıza seslendi. Youtube kanalımızdan konuşmanın tamamını izleyebilirsiniz.

Haberin devamı!


Yaz Partisi’nin ardından

14 Haziran akşamı gerçekleşen Yaz Partisi’nde gece boyu dans etmemizi sağlayan Emre Yönter, AKSAK ve Övünç Cireli'ye, leziz ikramları için Divan Restoranlarına, Fritolay Türkiye'ye, Tadım'a, Sek'e ve "Yaz geldi!" dedirterek mutlu eden bu güzel enerji içinse partimize katılan herkese teşekkürler! Gecenin fotoğrafları haberin devamında.

Haberin devamı!

 

MEZUNLAR WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

Bültenlerimizde mezunlarımızdan gelecek haberlere daha çok yer vermek, iş ve özel hayatınızla ilgili paylaşmak istediğiniz güzel haberleri bu sayfalardan mezunlarımıza duyurmak istiyoruz. Önerilerinizi, fikirlerinizi, resimlerinizi ve haberlerinizi mezun@ku.edu.tr adresine bekliyoruz.