Bay Kariyer – Alper Kul’98 ilk kitabını yayınladı.
25
Ekim 2013, Cuma

Bugüne kadar verdiği onlarca eğitim ve seminer ile üniversite öğrencilerinin ve profesyonellerin kariyer yolculuklarına rehberlik eden 1998 Uluslararası İlişkiler bölümü mezunumuz Alper Kul, “Arkana Bakma, O Tarafa Gitmiyorsun” isimli ilk kitabıyla da okurlarla buluştu.

Habere Git
Anne Ben Barbar Mıyım?
29
Eylül 2013, Pazar

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak, İstanbul'u, “iki yılda bir” dünya sanat çevrelerinin de ilgiyle izlediği bir sanat platformuna dönüştüren İstanbul Bienali’ni 29 Eylül Pazar günü rehber eşliğinde hep beraber gezdik.

Habere Git
Rektörümüz Umran İnan mezunlarımızı ağırladı.
26
Eylül 2013, Perşembe

26 Eylül günü Rektörümüz Umran İnan üniversitemizin her fakülte ve her bölümünün mezun temsilcilerini Beyoğlu’ndaki ANAMED binamızda özel bir etkinlik ile ağırladı.

Habere Git
Yeni Bir Koç Mezunu Girişimi: Doktorburada.com
26
Eylül 2013, Perşembe

2008 Kimya-Biyoloji Mühendisliği mezunlarımızdan Pelin Anlı Bedirhanoğlu, dört yıllık yatırım bankacılığı deneyiminin ardından bir internet girişimi ile kariyerine yeni bir yön verdi. Pelin’le bir araya gelerek kariyerindeki değişimi ve yeni girişimini konuştuk.

Habere Git
Deniz Utku’06 Silikon Vadisi’nden bildirdi…
05
Eylül 2013, Perşembe

Teknokrasi’nin kurucusu 2006 İşletme mezunumuz Deniz Utku Dijital Pazarlama eğitimi almak için bu yaz Silikon Vadisi’ndeydi. Biz sorularımızı sorduk, Deniz Silikon Vadisi’nden cevapladı.

Habere Git
Mezunlar Derneği Başkanı ve Başkan Yardımcısı aynı ekranda…
04
Eylül 2013, Çarşamba

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkan Yardımcısı Nur Erdem Özeren, yıllardır verdiği Kariyer ve İletişim eğitimlerinden sonra 24 Ağustos’ta TGRT Haber TV’de “Bu İş’te İŞ Var” isimli bir programa başladı.

Habere Git
Mezunlar Derneği Nedir, Ne Değildir? Ne Yapar, Ne Yapmaz?
04
Eylül 2013, Çarşamba

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği (KUMED) her bir Mezunumuzla Koç Üniversite camiası arasındaki ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeniz için çalışıyor, biliyor muydunuz?

Habere Git
Eğitim sektöründe girişimci bir mezun daha: F. Nur Tatari
18
Temmuz 2013, Perşembe

Psikoloji mezunumuz Nur Tatari’06 Helen Doron eğitim sistemini uyguladığı yeni bir öğrenim merkezi ve anaokulu açtı. Acarlar’daki Helen Doron Early English merkezini ziyaret edip Nur’la sohbet ettik.

Habere Git
KUMED’i Sosyal Ağlarda Takip Edin!
02
Temmuz 2013, Salı

Gerçekleştirilecek etkinliklerin duyuruları, mezunlarımız ve üniversitemiz ile ilgili her türlü bilgiyi, üniversitemize ait sosyal ağlar üzerinden de edinebileceğiz.

Habere Git
Sibel Şengül’07 soruyor: Neden Hala Bekarsınız?
24
Haziran 2013, Pazartesi

2007 Ekonomi mezunumuz Sibel Şengül bekarlar için tavsiyerlerinin yeraldıği yeni kitabı “Neden Hala Bekarsınız?”ı yayınladı. Sibel’le biraraya geldik ve kitap hakkında konuştuk.

Habere Git
Mezunlar Günümüzü Erteliyoruz
09
Haziran 2013, Pazar

Ülkemizde yaşanan toplumsal olaylar sebebiyle 9 Haziran’da gerçekleşecek olan Mezunlar Günü ve Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Konser organizasyonumuzu ileri bir tarihe erteliyoruz.

Habere Git
Mezunlar Günü'ne Davetlisiniz
09
Haziran 2013, Pazar

Üniversitemizin 20. yılında sizleri çocuklarınız, aileleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte keşfinizi hatırlamaya davet ediyoruz!

Habere Git