14 Nisan 2016

Anadolu Bursiyerleri Bağış Kampanyası

Mezunlarımızla birlikte eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlıyoruz!

Üniversitemiz, “Anadolu Bursiyerleri Programı”yla 2011’den beri başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin tam burslu eğitim görebilmeleri için bağışçı kişi ve kuruluşların desteğiyle birlikte yaratılan kaynaklar Türkiye’de yeni bir hayırseverlik kültürünün oluşmasına öncü oluyor.
                                                    
İlk senesinde 14 öğrenciye üniversitemizde tam burslu eğitim görme imkanı yaratan programın beşinci yılında üniversitemizde eğitim gören Anadolu Bursiyerlerimizin toplam sayısı 232’ye ulaşmıştır. Anadolu Bursiyerleri Programı kapsamında üniversitemizde eğitim gören Başak Sezgin'in masrafları "Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Bursiyeri" olarak mezunlarımızın bağışları sayesinde karşılanmaktadır. Başak'ın mezunlarımıza mesajına buradan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Bursiyerleri Programı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve bursiyerlerimizi tanımak için programın websitesini ziyaret edebilir veya program kitapçığını inceleyebilirsiniz.

Siz tüm değerli mezunlarımızı üniversitemizin bir sosyal sorumluluk girişimi olan bu anlamlı projeye destek olmaya davet ediyoruz.

Bağış kampanyamız ile elde edilen gelirlerin tamamı Koç Üniversitesi Anadolu Bursiyerleri Programı’na aktarılacaktır. 5 yıl boyunca toplanacak yıllık her 50.000 TL’lik bağış, başarılı ve ihtiyaç sahibi bir öğrencinin eğitim, yurt, kitap ve cep harçlığı gibi ihtiyaçlarını karşılayacak.. Böylece, bizim desteklediğimiz bir öğrenci Koç Üniversitesi’nde bizler gibi kaliteli bir eğitim alıp Koç mezunu olma fırsatı yakalayacak!

Gelin hep birlikte bir öğrencinin hayatına dokunalım, değer katalım! Her geçen gün sevgiyle, bağlılıkla büyüyen Koç Üniversitesi Ailemizi Anadolu Bursiyerlerimizle zenginleştirelim! Gelin hep birlikte Koç Üniversitesi Mezunları olarak kaliteli eğitime erişimde fırsat eşitliğine katkıda bulunalım!

Siz de eğitimde fırsat eşitliği için harekete geçmek istiyorsanız, banka hesap bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Lütfen bağış yaparken açıklama kısmına AD/SOYAD/BÖLÜM/MEZUNİYET YILI bilgilerinizi yazınız.

TL Bağışlar için:
Mezunlar Anadolu Bursu Bağış Hesabı
Şube Kodu/Adı : 938 / KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Alıcı Adı : KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Yapı Kredi Bankası / Koç Üniversitesi Şb./ IBAN: TR930006701000000091936576 / Hesap No: 91936576

Euro Bağışlar için:
Mezunlar Anadolu Bursu Bağış Hesabı
Şube Kodu/Adı : 938 / KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Alıcı Adı : KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Yapı Kredi Bankası / Koç Üniversitesi Şb./ IBAN: TR310006701000000091936625 / Hesap No: 91936625

USD Bağışlar için:
Mezunlar Anadolu Bursu Bağış Hesabı
Şube Kodu/Adı : 938 / KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Alıcı Adı : KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Yapı Kredi Bankası / Koç Üniversitesi Şb./ IBAN: TR530006701000000091936617 / Hesap No: 91936617

Kendi bankanız veya bankanızın online işlemler menüsü aracılığıyla Anadolu Bursiyerleri Programı'na düzenli bağış yapılması için talimat verebilir, eğitimde fırsat eşitliğini sürekli olarak destekleyebilirsiniz.

DESTEĞİNİZLE BÜYÜYOR VE GELİŞİYORUZ. BİZ BİRLİKTE VARIZ!

Kampanya Elçilerimiz

Küçük bağışlarla bile her sınıfımız bir araya gelerek bir öğrencinin hayatına dokunabilir. Siz de sınıfınızın elçisi ile iletişime geçebilir, bu anlamlı amaç için gücünüzü birleştirebilirsiniz. Kampanya Elçimiz olmayan sınıflardan da yeni gönüllüler arıyoruz. Siz de sınıfınızı harekete geçirebilir, kampanyamızın büyümesine destek verebilir, yaratacağımız toplumsal gelişimin önemli bir parçası olabilirsiniz.

Kampanya Elçilerimizin listesini görmek ve Kampanya Elçisi olmak için lütfen tıklayınız.

 

GERİ