Koç Üniversitesi Translasyonel Tıp Araştırma Merkezi (KUTTAM) Açıldı.
10
Eylül 2019, Salı

Sosyal bilimler, tıp ve mühendislik alanlarını bir araya getiren, “Koç Üniversitesi Translasyonel Tıp Araştırma Merkezi (KUTTAM) Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Başkanı Naci Ağbal’ın katıldığı törenle açıldı.

Habere Git
Anadolu Bursiyerleri Programı Teşekkür Gecesi
10
Eylül 2019, Salı

Koç Üniversitesi’nin 25. yıldönümü ve Anadolu Bursiyerlerinin sayısının 500’e ulaşması şerefine program bağışçıları ve bursiyerler 4 Aralık akşamında özel bir davette bir araya geldiler.

Habere Git
Koç Üniversitesi Rahmi M. Koç Bilim Madalyası Prof. Dr. Metin Sitti’nin oldu.
10
Eylül 2019, Salı

Koç Üniversitesi tarafından, evrensel bilgi birikimine katkıda bulunan başarılı ve öncü bilim insanlarını ödüllendirmek ve bilimin gelişmesini teşvik etmek amacıyla başlatılan, ‘Koç Üniversitesi Rahmi M. Koç Bilim Madalyası’nın bu yıl üçüncüsü sahibini buldu.

Habere Git
Koç Üniversitesi Yayınları’nın ilk kitabevi Beyoğlu’nda açıldı.
10
Eylül 2019, Salı

“Mükemmellik merkezi” olma hedefiyle yola çıkan Koç Üniversitesi’nin akademik eğitimdeki öncülüğünü ilke edinen Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY), ilk kitabevini Beyoğlu’nda açtı.

Habere Git
Dijital platformda hayat bulan kurumsal belleğimiz: Koç Üniversitesi Kurumsal Bellek Koleksiyonu (KUCIM)
09
Eylül 2019, Pazartesi

Suna Kıraç Kütüphanesi, Üniversitemizin 25. Yıl kutlamaları kapsamında Koç Üniversitesi Kurumsal Bellek Koleksiyonu(KUCIM) erişime açıldı.

Habere Git
İşte Geleceğe Armağan Ettiğimiz 18 Anadolu Bursiyerimiz!
08
Eylül 2019, Pazar

Anadolu Bursiyerleri'ne yaptığınız destekler, 18 büyük hayale ortak oldu.

Habere Git
Ülkemizin Geleceği için Koşuyoruz
07
Eylül 2019, Cumartesi

Mezunlarımız, hocalarımız, öğrencilerimizi ve KU dostlarımız bu yıl da Anadolu Bursiyerleri için koşuyorlar. Maratonda koşan mezunlarımız adına gelecek bağışları başarılı ve ihtiyaç sahibi gençlerin kaliteli eğitime erişmesi için Mezun Sınıfı Fonları’na aktarıyoruz.

Habere Git
Anadolu Bursiyerlerimize sıcak bir karşılama
06
Eylül 2019, Cuma

Bu ay KoçPera’da Anadolu Bursiyerlerimizi ağırladık. “Mezunlar Anadolu Bursiyerleri” olarak aramıza kattığımız on sekiz parlak gencimizle mezunlarımızı bir araya getirerek öğencilerimize içten bir ‘hoş geldin’ demiş olduk.

Habere Git
25. yılda Rahmi M. Koç’tan itibar dersi: “İtibarı elde etmek uzun seneler ister ama bir günde de kaybedilebilir.”
05
Eylül 2019, Perşembe

4 Ekim 1993 tarihinde üniversitemizin kurucusu merhum Vehbi Koç’un ilk ders için kürsüye çıktığı Koç Üniversitesi’nde 25. yıl dersini “İtibar” başlığıyla Koç Holding Şeref Başkanı ve Koç Üniversitesi Mütevelli Heyet Onursal Başkanı Rahmi M. Koç verdi.

Habere Git
Mezun Panelleri ile mezunların deneyimlerini öğrencilerle buluşturuyoruz
04
Eylül 2019, Çarşamba

Mezunlarla İlişkiler Ofisi, Mezunlar Derneği ve Kariyer Gelişim Merkezi tarafından ve öğrenci kulüpleriyle iş birliği içerisinde düzenlenen Mezun Panelleri’nde...

Habere Git
Anadolu Bursiyerlerimizin sayısı 500’e ulaştı!
04
Eylül 2019, Çarşamba

Anadolu Bursiyerleri Programı’na 2018-2019 eğitim dönemi için başvuru ve değerlendirme süreci tamamlandı. 79 ilden 4200 öğrencinin başvuru yaptığı programa yeni dönemde ...

Habere Git
Koç Üniversitesi’nden yeni yüksek lisans programı: Global-Minds
02
Eylül 2019, Pazartesi

Uluslararası çaptaki akademik eğitim anlayışıyla dünyanın sayılı üniversiteleri arasında yer alan Koç Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü çatısı ...

Habere Git