Mezunlarımızın Kampüse Erişimi Hakkında Duyuru

Sevgili Mezunlarımız,

2014 senesinden beri yürüttüğümüz Mezun ID Kartı uygulamasıyla yaptığımız tüm duyurularda belirttiğimiz gibi mezunlarımız mezuniyetlerinin ardından kampüsümüzün tüm imkanlarından faydalanmaya devam edebilmektedirler.

Bu duyuruyu sizlerle mezunlarımızın Rumeli Feneri Kampüsü ve Batı Kampüsü'ne yapacakları ziyaret uygulamalarında yapılacak değişiklikleri bildirmek için yayınlıyoruz. Mezunlarımızın kampüste faydalanacakları imkanlarda bir değişiklik olmamakla beraber, ziyaret saatleri ve araçla erişim konularında değişiklikler yapılması üniversitemiz tarafından uygun görülmüştür.

Üniversitemiz, güvenlik tedbirleri nedeniyle aşağıdaki değişiklikleri uygulamaya koymuştur:

* Mezunlar, Rumeli Feneri ve Batı Kampüs ziyaretlerinde ana girişteki güvenliğe Koç Üniversitesi Mezun ID Kartı, ehliyet veya nüfus cüzdanı bırakarak karşılığında alacakları ziyaretçi kartı ile kampüse giriş sağlayacaklardır. Mezunlar kampüsten çıkış yaparken ziyaretçi kartlarını teslim ederek kimlik belgelerini geri alacaklardır.

* Mezunların ziyaret saatleri 07.00 - 23.00 olarak belirlenmiştir.

* Rumeli Feneri kampüsüne araç ile giriş uygulaması devam edecektir; ancak Batı Kampüsü'nde yeterli park yeri olmadığından araç ile giriş yapılamayacaktır.

Mezun ID kartını henüz almamış mezunlarımız buraya tıklayıp ilgili formu doldurarak Mezun ID Kartına başvurabilirler.

Bu konuda gösterecekleri hassasiyetten dolayı mezunlarımıza teşekkür ederiz. Öğrenci olarak renk kattığınız bu kampüse mezun olarak da değer katmaya devam etmenizi dileriz.

Sevgilerimizle,
Mezunlarla İlişkiler Ofisi