4 Haziran 2013 

Mezunların Kampüste Yaz Buluşma Noktası: Havuz

Yazları mezunlarımız için vazgeçilmez bir buluşma noktası olan Açık Yüzme Havuzumuz bu sezon da tüm mezunlara ücretsiz. Muhteşem orman manzaralı, yarı olimpik, geniş bir çim alanın yanındaki havuz ziyaretçilerine günübirlik bir tatil kaçamağı duygusunu yaşatıyor.

Güne alt katta yer alan kafe-restoranda açık büfe kahvaltı ile başlayabilir, Karadeniz'den esen serin rüzgâr ile bunalmadan güneşlenmenin keyfini çıkarabilir, havuz kapandıktan sonra aksam yemeğine kalabilir, güzel bir yaz gününü kampüste değerlendirebilirsiniz.

Akademik ve idari personelimiz, aileleri, öğrencilerimiz ve mezunlarımız bu yıl da havuzdan ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Havuz kullanıcıları beraber gelmek kaydı ile yanlarında iki kişi misafir edebilecekler. Mezunlarımızın gelirken Mezunlar Derneği üye kartlarını ya da geçerli bir kimliklerini getirmeleri yeterli olacak.

Batı Kampüs'te yer alan Kapalı Yüzme Havuzu yaz döneminde de açık olacak ancak bu havuza misafir alınmayacaktır.
 

Mezunlarımız yüzme havuzlarını kullanabileceği gün ve saatler:

Rumelifeneri Kampüsü-Açık Yüzme Havuzu:

Pazartesi günleri bakım ve hijyen çalışmaları nedeniyle tüm gün kapalıdır. Diğer günler 08:00 - 20:00 saatleri arası kullanıma açıktır.

 

Batı Kampüs-Kapalı Yüzme Havuzu:

Havuz Salı günleri bakım ve hijyen çalışmaları nedeniyle tüm gün kapalıdır. Pazartesi, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 08:00 – 17:00 saatleri arası; Çarşamba ve Perşembe günleri ise 09:00-18:00 saatleri arası kullanıma açıktır.