Mezunlardan Kısa Kısa

SİZ DE EKLEYİN

 • Merhaba, Koç Üniversitesi Kimya ve Biyoloji Müh. doktora programından mezun oldum. Doktora çalışmalarımı Koç Üniversitesi Tüpraş Enerji Merkezi'nde yürüttüm. Şuan Tüpraş Ar-Ge'de Malzeme Geliştirme ve Reaksiyon Şefi olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda koşu grupları (Adım Adım, Beat) ve felsefe etkinliklerine katılıyorum (Assos'ta Felsefe). Kültür ve gurme turizmini de seviyorum. Benzer ilgi alanlarına sahipseniz benimle iletişime geçebilirsiniz :)

  Özge Deniz Bozkurt'1922 Temmuz 2019
 • Galatasaray Lisesi - Üniversitemiz Uluslararası İliskiler ve Ekonomimezunuyum. Fransizca, İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca konusuyorum. Egitimim boyunca Norvec ve Guney Kore’de uluslararası kamplara katildim, Fransa ve İtalya’da burslu okudum ve Kanada’da degisim (exchange) ogrencisi olarak okuyup staj yaptim. Soyak Holding, Contemporary Istanbul ve Dunya Bankası kuruluslarında gorev aldım. Marmaray Projesi'nde Fransız Enerji ve İnsaat Firmasi'nda calisiyorum. Kendimi daha da gelistirmek icin uluslararasi bir kariyere sahip olmak istiyorum. Yurtdisinda cok uluslu bir sirkette gorev almak istiyorum. Herkese selamlar ve sevgiler!

  Melisa Uygun'16 18 Haziran 2019
 • Uzun yıllar çok uluslu şirketlerde IT Yöneticiliği yaptıktan sonra, son 7 yıldan beri ETHIC HR adlı kendi girişimim olan recruitment işindeyim. İş arayan veya yönetici arayan mezunumuz benimle temas kurabilirler.

  Mustafa Karabekmez'01 21 Mayıs 2019
 • Herkese merhaba, ben Bahar Şimşek 2012 Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Mezun olmadan çalışmaya başladım şimdi Argela'da fullstack web developer olarak çalışıyorum. Koç Üniversitesi öğrencilerine verdiği teknik bilginin yanında, öğrencilerinin sosyalleşmesi adına çok büyük katkı sağlıyor, networkinge önem veriyor. Bunun için teşekkür ediyorum. Sormak istediğiniz soru olursa bhrsmsk34@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Herkese sevgiler.

  Bahar Şimşek'12 13 Nisan 2019
 • Herkese selamlar, ben Ozancan Ünlü 2016 yılı Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Şu anda Anadolu Efes Strateji ve Araştırma departmanında çalışıyorum. Sektörel olarak herhangi sorusu olan biri olursa ounlu@ku.edu.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  Ozancan Ünlü'16 5 Nisan 2019
 • Merhaba, 2000 yılı İşletme mezunuyum. Manisa'nın Salihli ilçesinde ikamet ediyorum. Benim yolumda biraz farklı oldu. Mezun olduğum günden bugüne yem sektöründe çalışıyorum. Şu anda farklı hayvan türleri için yem rasyonu hazırlıyorum; tarımsal ve hayvansal kaynaklı ürünleri hayvanların ihtiyacı olan besin değerlerine göre optimize ederek onlara yem olarak sunuyorum. Bir nevi diyetisyenlik yapıyorum yani. Aynı zamanda Salihli'de Doğa Koleji'nin kurucularından birisiyim. Eğitim sektöründe de yer lamaktan büyük bir keyif alıyorum. Yolu buralara düşenleri beklerim.

  Bircan Uyar'0018 Ocak 2019
 • Merhaba. Tıp fakültesi 2017 mezunlarındanım. Şu an Ankara da özel bir sağlık kurumunun acil servisinde çalışmaktayım. Henüz mezun olalı tam 1 yıl oldu ve okulumu çok özledim. Şu an bir sağlık ansiklopedisi www.tipoloji.net hazırlamaya çalışıyorum. Bana abcsaglik@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Mehmet Kaya'1718 Ocak 2019
 • Hemşirelik bölümünden mezun olduktan sonra 11 yıl Amerikan Hastanesi'nde çalıştım ve 2016 yılında Houston'a göç ettim. 2017 başından bu yana MD Anderson Kanser Merkezi'nde klinik hemşiresi olarak çalışıyorum. Yurt dışına göç etme ve hemşirelik ile ilgili deneyimlerimi blogumda paylaşıyorum: www.gocmenhemsire.com

  Kenan Ören'0518 Ocak 2019
 • Merhabalar! Ben Uğur Erkırlı. Koç Universitesi Hukuk Fakültesi 2015 yılı mezunuyum. Mezun olduktan sonra Paksoy hukuk bürosunda çalışmaya başladım. Daha sonra hukukun farklı alanlarında uzmanlaşmış olan dönem arkadaşlarım Göktuğ Halaç ve Veysel Onur Kaynar ile birlikte 2018 Ocak ayında HEK Avukatlık Ortaklığını kurduk. Başta şirketler hukuku ve kurumsal danışmanlık olmak üzere, ceza hukuku, idare hukuku, vergi hukuku, iş hukuku, aile hukuku, fikri mülkiyet ve marka hukuku,icra ve iflas hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku olmak üzere hukukun bir çok dalında hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz 02122222435 numaralı telefondan ya da uerkirli@hek.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Gelecek etkinliklerde tanışmak ve görüşmek dileğiyle!

  Uğur Erkırlı'1517 Ocak 2019
 • Merhaba. 1997 MBA mezunuyum. Sonraki 18 sene Philips, Gillette (P&G) ve Sony gibi birçok uluslararası şirkette Ürün Yönetimi, Pazarlama, İş Geliştirme ve Stratejik Planlama Yöneticiliği yaptım. Bu arada, 2003 ve 2009 doğumlu 2 oğlum var. Uzun yıllar kurumsal hayat sonrasında, ortaokul sıralarından arkadaşım olan yaşam koçu bir arkadaşımla yaşamda dengenin önemi etrafında tekrar bir araya geldik. Mutlu, barışçıl geleceklerin temellerinin kendi içinde dengeli yetişkinler tarafından yetiştirilen çocuklarda olduğuna inanarak, 2016'da ABD'deki Positive Discipline Association tarafından verilen uygulamalı eğitime katılıp "Certified Positive Discipline Parent Educator” (Sertifikalı Pozitif Disiplin Ebeveyn Eğitmeni) olduk. Ve, Akademi Libra (www.akademilibra.com) çatısı altında yetişkinlere iletişim ve anne-baba eğitimleri ile bireysel koçluk hizmeti vermeye başladık. Diğer anne babalarla tanışıp öğrendiklerimizi paylaşmaktan ve her birimizin kendi ebeveynlik yolculuğumuza daha güvenli bir şekilde devam ettiğini görmekten çok mutlu oluyoruz. Herkese sevgiler...

  Gül Saral Alıç'1320 Nisan 2018
 • Merhaba, ben Deniz Doruk Nuhoğlu. 2014 Endüstri müh.-Ekonomi mezunuyum. Mezun olur olmaz kariyerime P&G Türkiye'de Supply Network Operations departmanında Market Availability Leader rolüyle başladım, üç sene kadar bu görevde Gillette ve Braun kategorilerinden sorumlu olarak çalıştım. Şu anda 1 senedir Import Operations Leader görevinde takım lideri olarak görevime devam ediyorum. Koç Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum.

  Deniz Doruk Nuhoğlu'1412 Şubat 2018
 • Merhaba, ben Hakan Kızılkum Hukuk Fakültesi 2015 mezunuyum. Yaklaşık 2,5 sene Birsel Hukuk Bürosu'nda tam zamanlı staj ve yasal stajımı yaptıktan sonra 2017 yılı Ocak ayında kendi hukuk ofisim olan Kızılkum Avukatlık Bürosu'nu açtım. Vergi hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, miras hukuku ve ceza hukuku başta olmak üzere Müvekkillerime hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri sunuyorum. KU Mezunlar Derneği ailesinin bir parçası olan herkesi saygıyla selamlıyor ve gelecekteki etkinliklerde görüşebilmeyi umut ediyorum.

  Hakan Kızılkum'1517 Mart 2017
 • Merhaba, ben Hukuk Fakültesi'nin ilk mezunlarından olup mezuniyetimi takiben yaklaşık 6 sene Birsel Hukuk Bürosu'nda çalıştım. Birsel'de çalışmamın 1 senelik döneminde, International Finance Corporation'da secondment olarak avukatlık yaptım. Ardından Unilever'in Hukuk Departmanı'nda 2.5 seneye yakın Avukat olarak görev aldım. Şu an aile işimiz olan ve mevzuat ve içtihat yayıncılığında faaliyet gösteren Lebib Yalkın Yayımları'ndayım.

  Melda Soymen Bacak'079 Mart 2017
 • Merhaba, Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinden 2011 yılında mezun oldum. Geçtiğimiz aylarda da Dünya'da yükselmekte olan paylaşım ekonomisi trendinin Türkiye'de yeni bir yansıması olan popupla.co girişimimi kurdum. popupla.co ile online satış gerçekleştirilen markalar, İstanbul'daki mağaza paylaşımı ve pop up mağaza imkanlarını görebiliyor, kısa süre dükkan deneyimi yaşayabiliyorlar. İletişime geçmek isterseniz semsa@popupla.co'dan bana ulaşabilirsiniz.

  Şemsa Haczeyni Abbasoğlu'1117 Aralık 2016
 • Merhaba, 2009 yilinda bilgisayar muhendisliginden mezun oldum, suanda Unilever Netherlands da Information Analyst olarak calismaktayim. Hollanda da calisma firsatlari hakkinda fikir paylasmak icin iletisime gecebilirsiniz. cemreturkeli@gmail.com

  Cemre Türkeli'0923 Kasım 2016
 • Merhaba, ben 2014 Ekonomi mezunlarindan Yalcin Oney. Koc`tan mezun olduktan sonra 2014 Eylul ayinda New York`ta bulunan Fordham Gabelli School of Business`ta Global Finance uzerine yuksek lisans yapmaya basladim. 2016 Subat ayinda mezun olduktan sonra Institute of International Finance`te (IIF) staj yapmak icin Washington D.C.`ye gectim. Basarili gecen bir staj periyodundan sonra 5 Temmuz 2016`da IIF`in Emerging Europe Departman`inda Research Analyst olarak calismaya basladim. Bundan sonraki hedefim IIF`te tecrube kazanip orta vadede varlik yonetimi ile ilgili bir pozisyonda calismak uzere Wall Street`e gecis yapmak. yalcin.oney91@gmail.com

  Hüsnü Yalçın Öney'1425 Temmuz 2016
 • Koç Üniversitesi kimya mühendisliğinden mezun oldum. Üniversitemin bana kattığı bir çok şey var. Yenilikçi olmayı öğrendim, insanlara faydalı olmayı öğrendim. Şimdi ben de öğrendiklerimi insanlara aktarmak için www.gidabilinci.com adında bir site kurdum ve elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. gidabilinci@gmail.com

  Selen Sağıroğlu'1220 Haziran 2016
 • 2010 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan kimyasal hammadde ithalat ve ihracat üzerine otuz yıldır faliyet gösteren kendi firmamızda (İzomer Kimya A.Ş) önce pazarlama ve satış departmanında daha sonra yönetim departmanında çalışmaya başladım. 2015 yılının Mayıs ayında doğum sebebiyle ara vermiş bulunuyorum. Sürpriz bir şekilde üç ay önce ikinci bebeğimize hamile olduğumu öğrendim :) Şu an bebek bakımında profesyonel hale geldim:) ceydakanbur1@gmail.com

  Ceyda Kanbur Tuğsuz'108 Şubat 2016
 • Merhaba. 2010 yılında Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra erken çocukluk gelişimi üzerine yüksek lisansımı ve oyun terapistliği eğitimini tamamladım. 2015 yılında Lila Çocuk ve Aile adında bir terapi, eğitim ve danışmanlık merkezi kurdum. Burada 0-12 yaş çocuklar ve ebeveynleri ile bireysel çalışmalar yapmanın yanı sıra oyun, yoga, sanat ve müzik dolu grup çalışmaları da yapıyoruz. İlgilenenler www.lilacocukveaile.com adresine göz atabilir, info@lilacocukveaile.com adresinden bize ulaşabilirler. Sevgiler! :)

  Pelin Kılıç'1010 Aralık 2015
 • Merhaba, 2010 End.Mühendisliği mezunuyum. 5 senedir Unilever'de çeşitli satınalma ve proje yönetimi görevlerinde bulundum, şimdilik devam. Benim motivasyonum keşfetmek. Bu yüzden en zevk aldığım şey bi an aklıma gelen bir yer için biletimi almak ve kendimi yollara atmak. Farklı kültürler ve içinde müzik olan etkinlikler özellikle ilgimi çekiyor. İş anlamında veya bu özel ilgi alanlarında iletişim kurmak isteyen olursa konuşalım :) isseval@gmail.com

  Seval Işık'108 Aralık 2015
 • 2009 yılında bilgisayar mühendisliğinden mezun oldum. 2010 - 2011 yılında Stockholm'de bir online startup casino'nun payment departmanında çalıştıktan sonra Türkiyeye geri döndüm. 2012 yılında entrepreneur olarak hoodcast adlı mobil uygulamasıyla startup camiyasına giriş yaptım. Türkiye'nin girişimciliği, Amerika modeline göre çok daha farklı olduğundan ve ortada çok fazla bilgi kaynağı olmadığından dolayı deneyimle sabit kalıyor. Girişimci arkadaşlar, girişimci olmak isteyen arkadaşlar, Türkiye'deki girişimcilik deneyimlerimizi paylaşabiliriz.hguvence@gmail.com

  Hayati Fırat Güvence'0911 Şubat 2014
 • Merhaba, 2009 Psikoloji mezunuyum. Klinik psikoloji alaninda uzmanligimi tamamladiktan sonra ileri ergen, yetiskin, cift ve gruplarla psikolojik danismanlik / psikoterapi sureci yurutmekte ve gerekli durumlarda degerlendirme testleri yapmaktayim. Ozel sirketlerde egitim / seminer / paylasim gruplari duzenlemekteyim. Iletisim kurmak isterseniz meliskismet@gmail.com adresimden bana ulasabilirsiniz...

  Melis Kısmet'0911 Şubat 2014
 • Merhaba, 2010 yılında Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldum ve yaklaşık 3.5 senedir Philip Morris SABANCI şirketinde Sistem Analisti olarak çalışmaktayım. İletişim kurmak isteyen arkadaşlar dilek.koklu@pmi.com adresinden ulaşabilirler.

  Dilek Köklü'13 12 Eylül 2013
 • Microsoft Seattle'da 2013 Ekim'de işe başlayacağım. Varsa Microsoft için Amerika'da çalışan mezunlarımızla iletişim kurmak isterim (mcaneresin@gmail.com).

  Mehmet Caner Esin' 1322 Mayıs 2013
 • 2011'de Hukuk Fakültesi'nden ikincilikle mezun oldum. Aynı yıl Cambridge Üniversitesi'nden yüksek lisans derecemi aldıktan sonra Galatasaray Üniversitesi'nde özel hukuk doktora programında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  Ece Deniz Günay' 1110 Mayıs 2013
 • İşletme bölümünden mezun olduğumdan beri yaklaşık 5 senedir pazarlama alanında çalışmaya devam ediyorum. Bu süreçte hayatımda beni daha da motive edecek şeyleri hep yakınımda tutmaya odaklanırken, en büyük tutkum olan fotoğrafçılığı profesyonel olarak da yapmaya karar verdim. Bir süredir doğum ve bebek fotoğrafları üzerine çalışıyorum. www.facebook.com/cozcanphotography

  Ceren Özcan' 0810 Nisan 2013
 • Selamlar, 1 Nisan'da Efes'te Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmaya başladım. Efes'te mezunumuz var mıdır? Vardır herhalde :) Eğer öyleyse bana ozan.sakin@tr.anadoluefes.com'dan ulaşırsa(nız) çok sevinirim. Sevgiler - Online offline kardeştir, aksini diyen kalleştir - @osakin

  Ozan Sakin' 0310 Nisan 2013
 • İşletme bölümünü bitirdikten sonra arkadaşlarımdan farklı bir kariyer yolu seçtim. Bir yıldan fazla çeşitli uluslararası 5 yıldızlı otel zincirlerinde çalıştım ve müdür yardımcılığı yaptım. Askerlik görevim ardından ise bambaşka bir kariyer yoluna geçmek arzusundaydım ve kısa süre önce kuyumculuk sektörüne girdim. Kapalı Çarşı ruhunu yaşamak, altın piyasalarında olmak çok heyecan verici. Sektörün en kurumsal firması olan Altınbaş'ta güzel ve akıcı bir kariyere sahip olacağım hissi içindeyim. Herkese iyi şanslar !

  Mehmet Çakmak' 1009 Nisan 2013
 • 11 Senedir eğitim sektöründeyim. 2011 yılında Etiler'deki Derslique Eğitim ve Danışmanlık Şirketini kurdum. Bunun dışında, destek verdiğim www.yetenekbende.com adlı internet projesi 2013 Ocak ayında hizmete girdi.

  Leni Benbiçaço' 0609 Nisan 2013
 • 2010 yılı Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Şu anda da Unilever'de Tedarik Zinciri-Planlama departmanında çalışıyorum.Üniversite döneminde Sosyal Aktiviteler, Endüstri Mühendisliği, Münazara, Kayak Kulubü ve Öğrenci Konseyi'nde aktif görevler aldım. Şu anda da işten fırsat buldukça Mezunlar Derneği'nde aktif olarak görev almaya çalışıyorum. Mezunlarla ilişkiler ofisimize, bizi birbirimize bağlayan- birbirimizden haberdar olmaması sağlayan bülten-websitesi-şehir buluşmaları vs.. bütün güzel çalışmalar için çok teşekkür ediyoruz.

  Avni Mert Toplu' 1008 Nisan 2013
 • 1988 yılında Boğaziçi İşletme mezuniyetimin ardından 1998 Executive MBA mezunuyum. 2005-2009 yılları arasında Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği başkanlığı yaptım. T-Bank'ta Hazine ve Finansal Kurumlar'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı'yım. Koç Üniversitesi'nde işletme masterı yapmanın önemli ve doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Üniversite ile ilişkilerimi korumaya özen gösteriyorum. Okuldaki gelişmeler ve yeni açılan bölümler hepimiz için gurur vesilesi.

  Münevver Eröz EMBA '9827 Mart 2013
 • 29 Ocak'ta kızım Victoria Özsezikli dünyaya gözlerini açtı:)

  Treysi Kazmirci Özsezikli' 0322 Mart 2013
 • 2003 İşletme mezunuyum, bu sene, okuldan mezun olur olmaz işe başladığım Pozitif'te 10.senemi kutluyorum. Ayrıca siteyi yapanları tebrik ediyorum, başarılarımızın devamını diliyorum. Sevgiler

  Serhan Vardarlı' 0321 Mart 2013
 • 2002 Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Doktora çalışmalarımı Virginia Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Eylül ayında London Business School’da Organisational Behaviour alanında Yardımcı Doçent olarak çalışmaya başladım.

  Selin Kesebir '0220 Mart 2013
 • 2003 Psikoloji Mezunuyum. Başka Bir Okul Mümkün Derneği üyesi ve gönüllüsüyüm. Bu sene anasınıfı ve ilkokul 1., 2. sınıfları açılacak okullarımızın tanıtım toplantılarına alternatif eğitim sistemleri ile ilgili ve çocuğunu mevcut eğitim sistemine emanet etmekle ilgili endişeleri olan tüm ebeveynleri ve çocukları bekliyoruz. İletişim: http://www.baskabirokulmumkun.net veya http://baskabirokul.blogspot.com Tel:0 533 383 4316

  Tuğçe Peker Darcan '0319 Mart 2013
 • 2006'da Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra London Business School’da MBA programını tamamlayarak Istanbul’a döndüm ve Markafoni’de Senior Business Development Associate olarak çalışmaya başladım.

  Can Ergelmiş '0619 Mart 2013
 • 2010'da Tarih ve Uluslarası İlişkiler bölümlerinden mezun oldum. Sonrasında Oxford Üniversitesi’nde Modern Orta Doğu Çalışmaları master programını tamamlayıp aynı üniversitede Geç Osmanlı dönemi üzerine doktora çalışmalarıma başladım.

  Kerem Tınaz '1018 Mart 2013
 • 2003 yılında Psikoloji bölümünden mezun oldum. Mezuniyetimden bu yana Koç Üniversitesi'nde çalışıyorum. Son üç yıldır Mezunlarla İlişkiler Ofisi'nin koordinatörlüğünü yürütüyorum. Web sitesinde ve e.bultenlerde yayınlamak üzere mezunlarımızın haberlerini bekliyorum. Bana gingin@ku.edu.tr'den ulaşabilirsiniz.

  Güneş İngin'0317 Mart 2013
 • Merhaba, ben Hakan Kızılkum Hukuk Fakültesi 2015 mezunuyum. Yaklaşık 2,5 sene Birsel Hukuk Bürosu'nda tam zamanlı staj ve yasal stajımı yaptıktan sonra 2017 yılı Ocak ayında kendi hukuk ofisim olan Kızılkum Avukatlık Bürosu'nu açtım. Vergi hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, miras hukuku ve ceza hukuku başta olmak üzere Müvekkillerime hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri sunuyorum. KU Mezunlar Derneği ailesinin bir parçası olan herkesi saygıyla selamlıyor ve gelecekteki etkinliklerde görüşebilmeyi umut ediyorum.

  Hakan Kızılkum'1517 Mart 2017