Geçmiş Etkinlikler
KUMED Karaköy-Tophane-Galata Gezisi-Mayıs’13

Hayri Fehmi Yılmaz eşliğinde gerçekleştirilen keyifli gezinin notlarını Mezunlar Derneği’nden Begüm Yalçın’08 bizimle paylaştı.

Devamını Oku
04
Mayıs 2013, Cumartesi
Rektörümüz New York’taki mezunlarımızla bir araya geldi

Amerika'da yaşayan Koç Mezunları arasındaki iletişim ve dayanışmayı arttırmak amacıyla uzun süredir planladığımız ilk resmi mezunlar buluşmamızı 14 Mart Perşembe akşamı New York'ta gerçekleştirdik.

Devamını Oku
14
Mart 2013, Perşembe
KUrBAĞ Buluşmaları #2

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği KUrBAĞ BULUŞMALARI #2 Şirket Birleşmeleri ve Satın almaları – Mergers & Acquisitions alanında yapıldı.

Devamını Oku
07
Mart 2013, Perşembe
İngiltere’de yaşayan mezunlar buluştu.

Mezunlarımız arasındaki iletişimi oluşturmak ve dayanışmayı arttırmak amacıyla farklı şehir ve farklı ülkelerde yaşayan mezunlarımızı bir araya getiren buluşmalarımız Londra buluşmasıyla devam etti.

Devamını Oku
16
Şubat 2013, Cumartesi
Koç Üniversitesi mezunları networking buluşmaları başladı.

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği 31 Ocak Perşembe akşamı ilk Business and Networking etkinliğini gerçekleştirdi.

Devamını Oku
31
Ocak 2013, Perşembe
Mezunlar yılbaşı partisinde buluştu.

Koç Üniversitesi Mezunları 25 Aralık Salı akşamı, Babylon'da yapılan partiyle yeni yıla merhaba dedi. Öğrencilik yıllarımızda kampüste yapılan Odeon partilerine ithafen, Babylon'daki yılbaşı partimiz Odeon Series V.1 olarak adlandırıldı. Devamı gelecek olan, serinin ilk partisi

Devamını Oku
25
Aralık 2012, Salı
10. ve 15. Mezuniyet Yılı Kutlamaları

Mezuniyetinin 10. yılını kutlayan 2002 mezunları ve 15. yılını kutlayan 1997 mezunları İstinye Kampüsü'nde özel bir kutlama yemeği ile bir araya geldiler. Mezunlar Derneği adına Nur Erdem Özeren ile dönem mezunları adına Ece Kumkale ve Sema Akboğa duygu ve düşüncelerini bizimle

Devamını Oku
25
Aralık 2012, Salı
İzmirli mezunlar buluşması: Hedefler ve İşbirlikleri

3 Kasım Salı akşamı İzmir'de yaşayan mezunlar, Mezunlar Derneği Başkanı Seçil Kınay ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörü Güneş İngin ile Alsancak Kordonboyu Balıkçısı'nda buluştu.

Devamını Oku
03
Kasım 2012, Cumartesi
Van için Koştuk! Koç Üniversitesi Mezunlar Ailesine TEŞEKKÜRLER!

11 Kasım Pazar günü 34. Avrasya Maratonu'nda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı – Van Eğitim Birimleri için bağış toplamak üzere 11 Koç Mezunu koştu!

Devamını Oku
03
Kasım 2012, Cumartesi
Business & Networking 19: E-Ticaret ile 3 Ekim’de KoçPera’da!

GittiGidiyor sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz Business & Networking etkinlikleri serimizin 19'uncusu "E-Ticaret" 3 Ekim Salı günü KoçPera'da!

Devamını Oku
01
Ocak 1970, Perşembe
Business & Networking Buluşmaları24: Yazılım ve Teknoloji Girişimcileri

KU'11 mezunumuz VNGRS'in kurucusu ve CEO'su olan Deniz Oktar’ın panelist olarak yer aldığı buluşmamızda; yazılım, yazılımcı, teknoloji, yapay zeka, machine learning, data engineering, start-up hakkında konuştuk.Merak edilen soruları cevaplayan mezunumuz Deniz Oktar ve katılımcı

Devamını Oku
01
Ocak 1970, Perşembe
KoçPera Talks Alper Canigüz İle Söyleşi

2018 yılı KoçPera Talks etkinliğimizin ilk konuğu ünlü yazar Alper Canıgüz oldu. Yazarın ses getiren kitapları hakkında söyleşi ve imza günü için 22 Mart Perşembe akşamı saat 19.30'da KoçPera'da bir araya geldik.

Devamını Oku
01
Ocak 1970, Perşembe