Geçmiş Etkinlikler
3. İngiltere Mezunlar Buluşması

İngiltere’de yaşayan mezunlar Şubat ayında, Londra’da, CASE Dekanı Ali Çarkoğlu ile buluştular. Bu yıl üçüncüsü ile gelenekselleşen bu buluşmayı İngiltere mezun temsilcilerimizden Sezer Erkılınç’09 anlattı.

Devamını Oku
01
Mart 2014, Cumartesi
Ankaralı mezunlar buluştu.

Ankara'da yaşayan mezunlarımız geçen yılki ilk buluşmanın ardından yeniden buluştu. Küçük bir grubun bir araya geldiği buluşmada bundan sonrası için neler yapılabileceği ve aktivite planı konuşuldu. Bahar döneminde daha geniş katılımlı ve çevre illeri de kapsayan bir buluşmanın

Devamını Oku
06
Şubat 2014, Perşembe
Mühendis Mezunlar Buluştu

6 Şubat’ta Levent’te gerçekleşen etkinlikte Mühendislik Fakültesi Mezunları buluştu. Fakülte’nin beş bölümünün hocalarının ve mezunlarının davetli olduğu etkinlik oldukça keyifli geçti.

Devamını Oku
06
Şubat 2014, Perşembe
Odeon Series “2014 Yılbaşı Buluşması” ile devam etti

Koç Üniversitesi Mezunları 29 Aralık Pazar günü, Divan Otel Elmadağ'da yapılan “2014 Yılbaşı Buluşması” ile yeni yıla merhaba dedi. Öğrencilik yıllarımızda kampüste yapılan Odeon partilerine ithafen, geçen yıl Babylon'daki yılbaşı partimiz Odeon Series V.1 olarak adlandırılmışt

Devamını Oku
29
Aralık 2013, Pazar
Mezunlar Derneği Genel Kurulu yapıldı, yeni Yönetim Kurulu seçildi

Tüzük gereği iki senede bir kez yapılan Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı, 12.12.2013 Perşembe günü, Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nin Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Devamını Oku
12
Aralık 2013, Perşembe
10. ve 15. Mezuniyet yılı kutlama yemeği: Kucaklaştık!

Mezuniyetinin 10. yılını kutlayan 2003 mezunları ve 15. yılını kutlayan 1998 mezunları Rumelifeneri Kampüsü, Kurucular Salonu’nda özel bir kutlama yemeği ile bir araya geldiler.

Devamını Oku
07
Aralık 2013, Cumartesi
KUrBAĞ #4: Girişimci ve yatırımcı mezunlar buluştu

Mezunlar Derneği KUrBAĞ etkinlik serisi ile mezunlarımızı çalışma alanlarına göre gruplar halinde bir araya getirmeye devam ediyor. Birincisini Pazarlama, ardından ikincisini Şirket Birleşmeleri&Satın Almaları, üçüncüsünü ise İnsan Kaynakları konularında yapılan Business&Networ

Devamını Oku
22
Kasım 2013, Cuma
Anne Ben Barbar Mıyım?

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak, İstanbul'u, “iki yılda bir” dünya sanat çevrelerinin de ilgiyle izlediği bir sanat platformuna dönüştüren İstanbul Bienali’ni 29 Eylül Pazar günü rehber eşliğinde hep beraber gezdik.

Devamını Oku
29
Eylül 2013, Pazar
Rektörümüz Umran İnan mezunlarımızı ağırladı.

26 Eylül günü Rektörümüz Umran İnan üniversitemizin her fakülte ve her bölümünün mezun temsilcilerini Beyoğlu’ndaki ANAMED binamızda özel bir etkinlik ile ağırladı.

Devamını Oku
26
Eylül 2013, Perşembe
KUMED Tiyatro Kulübü Kayıtları Başlıyor!

Tiyatroyu seven ve sahne heyecanını yaşamak isteyen mezunlarımıza duyurulur…

Devamını Oku
23
Eylül 2013, Pazartesi
Bursa’daki mezunlarımız biraraya geldi.

1 Haziran’da gerçekleşen buluşmayı, Bursa temsilcilerimizden Aslıhan Sadıkoğlu Kornoşor’95 anlattı.

Devamını Oku
29
Mayıs 2013, Çarşamba
Back to School: Psikoloji Buluşması

Psikoloji mezunları buluştu, bir günlüğüne tekrar öğrenci oldu.

Devamını Oku
04
Mayıs 2013, Cumartesi