Geçmiş Etkinlikler
KoçPera Açıldı!!!

Beyoğlu Anamed Binamızın en üst iki katında yer alan KoçPera mezunlarımızı bekliyor. Yeni buluşma noktamız KoçPera 18 Haziran akşamı coşkulu bir şekilde mezunlara “merhaba” dedi. Devamı

Devamını Oku
19
Haziran 2014, Perşembe
12 Haziran’da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Buluştuk!!!

Mühendislik ve Hukuk Fakültelerinin ardından İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunları da 12 Haziran’da KoçPera’da keyifli bir gecede buluştular.

Devamını Oku
12
Haziran 2014, Perşembe
CASE Mezunları Buluşuyor: 12 Haziran

Dekan Ali Çarkoğlu tüm CASE mezunlarını davet ediyor: “12 Haziran’da KoçPera’da buluşarak tüm mezunlarımız ve öğretim kadromuzla birlikte özlem gidermek; anılarımızı ve deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz.”

Devamını Oku
01
Haziran 2014, Pazar
Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği KUrBAĞ BULUŞMALARI’nın 5.’si Danışmanlık alanında yapıldı.

Mezunlar arasında büyük bir ilgiyle takip edilen ve yenileri sabırsızlıkla beklenen KUrBAĞ BULUŞMALARI’nın 5.si KoçPera’da yapıldı. Yuvarlak masa formatında yapılan etkinlik Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği yönetim kurulu üyelerimizden Mehmet Arca AKALIN’11 ve Göktuğ DUYAR’05

Devamını Oku
29
Nisan 2014, Salı
DC ve Miami’de yaşayan mezunlarımız Rektörümüz Umran İnan ile buluştular.

Rektörümüz Umran İnan, Amerika'da gerçekleştireceği seyahati sırasında DC ve Miami çevresinde yaşayan mezunlarımızla birer akşam yemeği organizasyonu ile ağırladı.

Devamını Oku
29
Nisan 2014, Salı
Saffet Emre Tonguç ile KUMED Boğaz Gezisi

27 Nisan 2014 Pazar günü gerçekleştirilen Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği organizasyonunda tarihçi ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç rehberliğinde "Erguvan Mevsiminde Boğaz Turu" Gezisi'ni gerçekleştirdik.

Devamını Oku
27
Nisan 2014, Pazar
Hukuk Fakültesi Mezunları Buluştu

24 Nisan’da Koç Pera’da gerçekleşen etkinliği Hukuk Kulübümüzden Simge Esendal’15 anlattı.

Devamını Oku
24
Nisan 2014, Perşembe
KU®BAĞ Buluşmaları #5: Danışmanlık

Pazarlama, Şirket Birleşmeleri & Satın Almaları, İnsan Kaynakları ve Girişimcilik konularında yaptığımız Business & Networking buluşmalarımıza Danışmanlık (Consulting) yapan mezunlarımızı bir araya getirerek devam ediyoruz.

Devamını Oku
22
Nisan 2014, Salı
Bu İşin Mutfağında Biz Varız!

Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri İstanbul Clunary Institute'da bir araya geldi, mutfağa girdi. Her ay yönetim kurulu toplantılarında biraya gelen ve mezun etkinliklerimizi organize eden üyeler bu defa keyifli bir akşamda bir araya gelerek birlikte yemek yapmanın keyfini

Devamını Oku
22
Nisan 2014, Salı
Prof. Ali Çarkoğlu ile DC Mezunları Buluşması

Washington DC’de yaşayan mezunlarımız CASE Dekanı Prof. Ali Çarkoğlu ile biraraya geldiler. Organizasyonu gerçekleştiren DC mezun temsilcimiz Nihal Aydoğan Kaygusuz (MBA’11) gece ile ilgili izlenimlerini paylaştı.

Devamını Oku
11
Mart 2014, Salı
3. İngiltere Mezunlar Buluşması

İngiltere’de yaşayan mezunlar Şubat ayında, Londra’da, CASE Dekanı Ali Çarkoğlu ile buluştular. Bu yıl üçüncüsü ile gelenekselleşen bu buluşmayı İngiltere mezun temsilcilerimizden Sezer Erkılınç’09 anlattı.

Devamını Oku
01
Mart 2014, Cumartesi
Ankaralı mezunlar buluştu.

Ankara'da yaşayan mezunlarımız geçen yılki ilk buluşmanın ardından yeniden buluştu. Küçük bir grubun bir araya geldiği buluşmada bundan sonrası için neler yapılabileceği ve aktivite planı konuşuldu. Bahar döneminde daha geniş katılımlı ve çevre illeri de kapsayan bir buluşmanın

Devamını Oku
06
Şubat 2014, Perşembe