Geçmiş Etkinlikler
Yaz boyu KoçPera’nın terasında buluştuk

BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) ve KÖLMED (Koç Özel Lisesi Mezunlar Derneği) üyelerinin de katılımıyla 6 Ağustos’ta KoçPera Teras’ta buluştuk. KoçPera Teras buluşmalarının ikincisi için ise 20 Ağustos’ta bir araya geldik. 3 Eylül’de gerçekleşecek etkinliğimize de

Devamını Oku
15
Temmuz 2015, Çarşamba
KoçPera’da “Yaza Merhaba” dedik!

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği ile 4 Haziran’da KoçPera’da "Yaza Merhaba" dedik. Yaklaşık 250 mezunumuzun katıldığı renkli gecede, güzel havanın ve manzaranın keyfini çıkarttık.

Devamını Oku
08
Haziran 2015, Pazartesi
Mezunlarımız İsviçre’de ilk defa buluştu!

9 Mayıs akşamı Zürih’te ilk defa gerçekleşen mezunlar buluşması İsviçre’nin farklı şehirlerinde yaşayan tüm mezunlarımızın bir araya gelmesini sağladı.

Devamını Oku
29
Mayıs 2015, Cuma
Yaza Merhaba demek için, 4 Haziran’da KoçPera’da buluşuyoruz.

Güzel hava ve canlı müzik keyfini açık havada yaşayalım... Tüm mezunlarımızı bekliyoruz... 19:30-21:00 Coctail with Uninvited Jazz Band 21:00-24:00 Summer Party with DJ Style-ist

Devamını Oku
28
Mayıs 2015, Perşembe
Hocalardan Dinleyelim 1- Prof. Ali Çarkoğlu

Hocalardan Dinleyelim etkinliklerinin ilkinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Ali Çarkoğlu “Haziran'15 Seçimlerine Giderken Kamuoyu Dinamikleri” başlıklı konuşması ile oy verme davranışı, parti sistemleri ve siyasi partiler, sosyal sermaye, kamuoyu ve Türk pol

Devamını Oku
15
Mayıs 2015, Cuma
Hemşire mezunlar “Şiddet”i tartıştı

Modern Hemşireliğin kurucusu Florence Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs tarihinde gerçekleşen ilk Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunlar Paneli’nde üç uzman mezunumuz Şiddet konusunu ele aldı. Panelistlerden olan Uzm. Hemşire Begüm Yalçın’08 panel hakkında yazdı.

Devamını Oku
12
Mayıs 2015, Salı
Boston’da Mezunlar Buluşması

Uluslararası Programlar Ofisimiz, Boston'a gerçekleştireceği seyahati sırasında Boston'da yaşayan mezunlarımızla bir araya gelecek. 29 Mayıs Cuma akşamı Boston'da gerçekleşecek buluşmaya Boston çevresinde yaşayan tüm mezunlarımızı bekliyoruz.

Devamını Oku
10
Mayıs 2015, Pazar
Hemşirelik Mezunları KoçPera’da Buluştu

Hemşirelik Yüksekokulu mezunlarımız hocalarımız ve son sınıf öğrencilerimizla 27 Nisan akşamı KoçPera’da buluştu. Okulumuzla ilgili heyecan verici haberlerin de paylaşıldığı bu güzel geceyi 2008 mezunumuz ve KUMED yönetim kurulu üyemiz Begüm Yalçın anlattı.

Devamını Oku
27
Nisan 2015, Pazartesi
Fen Fakültesi Mezunları Bir Aradaydı

20 Nisan’da KoçPera’da gerçekleşen ilk Fen Fakültesi Mezunlar Buluşması’nı Fizik bölümü 2002 mezunumuz Sarper Özharar anlattı.

Devamını Oku
20
Nisan 2015, Pazartesi
Hemşirelik Yüksekokulu Mezunlar Buluşması!

Mezunlarımız aynı bölümden mezun olan arkadaşları ve hocalarıyla tekrar bir araya gelirken, pek yakında mezunlar ailesine katılacak son sınıf öğrencilerimizi de tanıyacaklar.

Devamını Oku
10
Nisan 2015, Cuma
Rektörümüz Bakü’de yaşayan mezunlarımızla biraraya geliyor

Rektörümüz Umran İnan, Azerbaycan’a gerçekleştireceği seyahati sırasında Bakü’de yaşayan mezunlarımızla bir akşam yemeği ile bir araya gelecek. 8 Nisan Çarşamba akşamı Bakü’de gerçekleşecek yemeğe Bakü çevresinde yaşayan tüm mezunlarımızı bekliyoruz.

Devamını Oku
08
Nisan 2015, Çarşamba
FMCG Sektörü KUrBAĞ ile bir arada

KU®BAĞ Business & Networking Buluşmalarının dokuzuncusu FMCG sektöründe çalışan mezunları bir araya getirdi.

Devamını Oku
07
Nisan 2015, Salı