Geçmiş Etkinlikler
Mezun Panelleri’nde tecrübelerinizi paylaşmak ister misiniz?

Öğrencilerimizle hikayenizi paylaşmak, edindiğiniz tecrübeleri anlatmak isterseniz sizleri önümüzdeki dönem üniversitemize davet ediyoruz.

Devamını Oku
20
Aralık 2015, Pazar
KUMED Yılbaşı Partisi KoçPera’da!

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği (KUMED) organizasyonuyla, yeni yılı hep birlikte kutluyoruz. 24 Aralık'ta gerçekleşecek olan partimizde Uninvited Jazz Band eşliğinde kokteylimizi gerçekleştirdikten sonra DJ Style-ist ile eğlenceye devam edeceğiz.

Devamını Oku
17
Aralık 2015, Perşembe
Seneler geçiyor…

Kasım ayında mezuniyetinin 10., 15. Ve 20 yılını kutlayan mezunlar biraraya geldi. KoçPera’da gerçekleşen bu özel geceyi 2005 EMBA mezunlarımızdan ve aynı zamanda Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Naci Üstün anlattı.

Devamını Oku
05
Aralık 2015, Cumartesi
CASE Buluşması ve Hocalardan Dinleyelim etkinlikleri gerçekleşti

Geçtiğimiz ay içerisinde CASE Fakültesi mezunlarımızı KoçPera’da ağırladık. Ayrıca Hocalardan Dinleyelim etkinlik serimizin ikinci bölümünde, öğretim üyelerimizden Doç. Erdem Yörük ile refah devleti, toplumsal hareketler ve seçimler üzerine keyifli bir seminer gerçekleştirdik.

Devamını Oku
15
Kasım 2015, Pazar
Hukuk Fakültesi Buluşması

Hukuk Fakültesi mezunları; akademisyenler ve öğrencilerle 23 Kasım Pazartesi günü KoçPera'da keyifli bir akşam için buluşuyor.

Devamını Oku
09
Kasım 2015, Pazartesi
Hong Kong’taki Mezunlarımız Rektörümüzle bir araya geliyor!

Rektörümüz Umran İnan Hong Kong'ta yaşayan mezunlarımız ve öğrencierimizle akşam yemeğinde bir araya geliyor.

Devamını Oku
05
Kasım 2015, Perşembe
Mezunlar Geri Dönüyor!

1995, 2000 ve 2005 mezunlarımızı, mezuniyetlerinizin 10, 15 ve 20. yıllarını kutlamak için bir araya getirmek istiyoruz. İlkini 2007 senesinde gerçekleştirdiğimiz ve artık gelenekselleşen bu organizasyonumuzda 2015 sizlerin senesi!

Devamını Oku
27
Ekim 2015, Salı
Hocalardan Dinleyelim-Dr. Erdem Yörük

Koç Üniversitesi Mezunlarla İlişkiler Ofisi ve Mezunlar Derneği KUMED işbirliğinde düzenlenecek Hocalardan Dinleyelim etkinlik serisinin ikincisi, İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Erdem Yörük ile mezunlar lokali KoçPera’da gerçekleştirilecek.

Devamını Oku
27
Ekim 2015, Salı
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunları yeniden bir araya geliyor…

Koç Üniversitesi Mezunlarla İlişkiler Ofisi, Mezunlar Derneği ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi organizasyonuyla, geçen seneki çok keyifli organizasyonun ardından ikinci kez gerçekleşecek buluşmamızda, mezunlarımız aynı fakülteden mezun olan arkadaşları ve hocalarıyla te

Devamını Oku
22
Ekim 2015, Perşembe
Endüstri Mühendisliği mezunları, öğretim üyeleri ve öğrencileri Pazar Brunch’ında bir araya geliyor!

Koç Üniversitesi Mezunlar Ofisi, Mezunlar Derneği ve Endüstri Mühendisliği Kulübü organizasyonuyla gerçekleşecek Pazar Brunch'ında mezunlarımız Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan arkadaşları ve hocalarıyla tekrar bir araya gelirken, pek yakında mezunlar ailesine katıla

Devamını Oku
12
Ekim 2015, Pazartesi
Rektörümüz Umran İnan Londra’da yaşayan mezunlarımızla bir araya geliyor.

Londra ziyareti sırasında rektörümüz Londra'daki mezunlarımızla bir akşam yemeğinde buluşacak.

Devamını Oku
18
Eylül 2015, Cuma
Koç Mezunları Mezunlar Günü’nde Kampüse Dönüyor!

5-6 Eylül 2015 tarihlerinde mezunlarımız Rumelifeneri kampüsünde bir araya geliyorlar. Hep birlikte eğleneceğimiz ve kampüste geçirdiğimiz öğrencilik yıllarını sevgiyle hatırlayacağımız etkinliğimize bütün mezunlarımız okul arkadaşları ve aileleri ile katılabilirler.

Devamını Oku
20
Ağustos 2015, Perşembe