Geçmiş Etkinlikler
Üç Mezun Buluşması: Gaziantep, Boston ve Chicago

CASE Dekanımız Prof. Ali Çarkoğlu ve Prof. Sami Gülgöz Amerika seyahatleri sırasında Boston’da ve Chicago’da yaşayan mezunlarımızla bir araya geldiler. Uzun zamandır gerçekleşmesi planlanan Gaziantep Buluşması ise 24 Nisan’da gerçekleşti. Organizasyonu gerçekleştiren Gaziantep

Devamını Oku
24
Nisan 2016, Pazar
Koç Mezunları Tiyatro Sahnesinde

KUMED & KÖLMED Tiyatro Kulübü ‘Bir Şehnaz Oyun’ isimli, müzikli oyun ile Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Oditoryumu’nda seyirci karşısına çıkıyor. 21 Nisan’da, Sevgi Gönül Tiyatro Günleri kapsamında saat 20.00’da sahnelenecek oyunun tüm geliri Anadolu Bursiyerleri’ne bağışlanacak.

Devamını Oku
15
Nisan 2016, Cuma
Boston ve Chicago Buluşmaları

CASE Dekanımız Prof. Ali Çarkoğlu 3 Nisan'da Boston, 8 Nisan'da Chicago yakınlarında yaşayan mezunlarımızla buluşuyor! Katılımınızı bildirmenizi rica ederiz.

Devamını Oku
03
Nisan 2016, Pazar
Globalleşme Sürecinde Türk Çokuluslu Şirketler

Doç. Caner Bakır mezunlarımızla kendisinin çalışma alanları olan uluslararası iktisat, bankacılık, finansal düzenlemeler ve devlet ile çokuluslu şirketler arasındaki ilişkiler hakkındaki tecrübelerini ve değerlendirmelerini paylaşacak.

Devamını Oku
01
Nisan 2016, Cuma
B&N #11: Girişimciler & Yatırımcılar

Mezunlarımızı çalışma alanlarına göre gruplar halinde bir araya getirmeye devam ediyoruz. Girişimci ve Yatırımcı mezunlarımızı bir araya getireceğimiz Business & Networking etkinliğimiz 6 Nisan’da Eti sponsorluğunda Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde gerçekleşecek!

Devamını Oku
17
Mart 2016, Perşembe
Mezunlarımız Amsterdam’da ve Münih’te buluştular

20 Şubat akşamı Amsterdam’da ikinci kez gerçekleşen mezunlar buluşmasının ardından, bu yıl ilk defa Almanya’da yaşayan mezunlarımız da Münih’te bir araya geldiler. 27 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen etkinliği Münih temsilcimiz ve etkinliğin organizasyonunu üstlenen mezunumuz C

Devamını Oku
14
Mart 2016, Pazartesi
Almanya’da yaşayan mezunlarımız Berlin’de buluştu.

Koç Üniversitesi Mezunları yaşadıkları şehir ve ülkelerde bir araya gelmeye devam ediyor. Almanya’da yaşayan mezunlarımız yaklaşık iki yılın ardında ikinci buluşmalarını 11 Kasım’da Berlin’de gerçekleştirdiler. Bu keyifli etkinliği Berlin mezun temsilcimiz Irmak Mutlu’10-12 anl

Devamını Oku
27
Şubat 2016, Cumartesi
B&N #10: Bilişim Teknolojileri

Mezunlar Derneği olarak siz değerli mezunlarımızı çalışma alanlarına göre gruplar halinde bir araya getirmeye devam ediyoruz. Business & Networking etkinliklerimiz 2016’da Eti Sponsorloğunda gerçekleşecek!

Devamını Oku
17
Şubat 2016, Çarşamba
B&N #16: Akademisyenler

Mezunlarımızı çalışma alanlarına göre gruplar halinde bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
12
Şubat 2016, Cuma
İş Dünyasında Büyük Veri

Hocalardan Dinleyelim'de bu ay Doç. Özden Gür Ali ile İş Dünyasında Büyük Veri konulu sohbetimizi gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku
05
Şubat 2016, Cuma
Herkesin gözünün içinin güldüğü parti

KoçPera’da 24 Aralık akşamı büyük bir katılımla gerçekleşen Yeniyıl Partisi’ni KUMED YK üyesi Meltem Ersoy’03 anlattı.

Devamını Oku
04
Ocak 2016, Pazartesi
“Tecrübe Kazandı”

Koç Üniversitesi 23. Futbol Turnuvası’na katılan mezunlar takımı 3. oldu. Takım kaptanı Yarkın Doğanbey’10 turnuvayı ve kazandıkları üçüncülüğü anlattı.

Devamını Oku
25
Aralık 2015, Cuma