Geçmiş Etkinlikler
B&N #11: Girişimciler & Yatırımcılar

Mezunlarımızı çalışma alanlarına göre gruplar halinde bir araya getirmeye devam ediyoruz. Girişimci ve Yatırımcı mezunlarımızı bir araya getireceğimiz Business & Networking etkinliğimiz 6 Nisan’da Eti sponsorluğunda Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde gerçekleşecek!

Devamını Oku
17
Mart 2016, Perşembe
Mezunlarımız Amsterdam’da ve Münih’te buluştular

20 Şubat akşamı Amsterdam’da ikinci kez gerçekleşen mezunlar buluşmasının ardından, bu yıl ilk defa Almanya’da yaşayan mezunlarımız da Münih’te bir araya geldiler. 27 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen etkinliği Münih temsilcimiz ve etkinliğin organizasyonunu üstlenen mezunumuz C

Devamını Oku
14
Mart 2016, Pazartesi
Almanya’da yaşayan mezunlarımız Berlin’de buluştu.

Koç Üniversitesi Mezunları yaşadıkları şehir ve ülkelerde bir araya gelmeye devam ediyor. Almanya’da yaşayan mezunlarımız yaklaşık iki yılın ardında ikinci buluşmalarını 11 Kasım’da Berlin’de gerçekleştirdiler. Bu keyifli etkinliği Berlin mezun temsilcimiz Irmak Mutlu’10-12 anl

Devamını Oku
27
Şubat 2016, Cumartesi
B&N #10: Bilişim Teknolojileri

Mezunlar Derneği olarak siz değerli mezunlarımızı çalışma alanlarına göre gruplar halinde bir araya getirmeye devam ediyoruz. Business & Networking etkinliklerimiz 2016’da Eti Sponsorloğunda gerçekleşecek!

Devamını Oku
17
Şubat 2016, Çarşamba
B&N #16: Akademisyenler

Mezunlarımızı çalışma alanlarına göre gruplar halinde bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
12
Şubat 2016, Cuma
İş Dünyasında Büyük Veri

Hocalardan Dinleyelim'de bu ay Doç. Özden Gür Ali ile İş Dünyasında Büyük Veri konulu sohbetimizi gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku
05
Şubat 2016, Cuma
Herkesin gözünün içinin güldüğü parti

KoçPera’da 24 Aralık akşamı büyük bir katılımla gerçekleşen Yeniyıl Partisi’ni KUMED YK üyesi Meltem Ersoy’03 anlattı.

Devamını Oku
04
Ocak 2016, Pazartesi
“Tecrübe Kazandı”

Koç Üniversitesi 23. Futbol Turnuvası’na katılan mezunlar takımı 3. oldu. Takım kaptanı Yarkın Doğanbey’10 turnuvayı ve kazandıkları üçüncülüğü anlattı.

Devamını Oku
25
Aralık 2015, Cuma
Mezun Panelleri’nde tecrübelerinizi paylaşmak ister misiniz?

Öğrencilerimizle hikayenizi paylaşmak, edindiğiniz tecrübeleri anlatmak isterseniz sizleri önümüzdeki dönem üniversitemize davet ediyoruz.

Devamını Oku
20
Aralık 2015, Pazar
KUMED Yılbaşı Partisi KoçPera’da!

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği (KUMED) organizasyonuyla, yeni yılı hep birlikte kutluyoruz. 24 Aralık'ta gerçekleşecek olan partimizde Uninvited Jazz Band eşliğinde kokteylimizi gerçekleştirdikten sonra DJ Style-ist ile eğlenceye devam edeceğiz.

Devamını Oku
17
Aralık 2015, Perşembe
Seneler geçiyor…

Kasım ayında mezuniyetinin 10., 15. Ve 20 yılını kutlayan mezunlar biraraya geldi. KoçPera’da gerçekleşen bu özel geceyi 2005 EMBA mezunlarımızdan ve aynı zamanda Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Naci Üstün anlattı.

Devamını Oku
05
Aralık 2015, Cumartesi
CASE Buluşması ve Hocalardan Dinleyelim etkinlikleri gerçekleşti

Geçtiğimiz ay içerisinde CASE Fakültesi mezunlarımızı KoçPera’da ağırladık. Ayrıca Hocalardan Dinleyelim etkinlik serimizin ikinci bölümünde, öğretim üyelerimizden Doç. Erdem Yörük ile refah devleti, toplumsal hareketler ve seçimler üzerine keyifli bir seminer gerçekleştirdik.

Devamını Oku
15
Kasım 2015, Pazar