Geçmiş Etkinlikler
Yaz Buluşmaları III

Yazın son buluşmasında Bomontiada'nın en püfür püfür esen noktası, Populist Teras Bistro'da bir aradayız! KÜME'ye kaydolarak etkinliklerimizi yakından takip edebilirsiniz.

Devamını Oku
01
Ağustos 2017, Salı
Yaz Buluşmaları

Geçtiğimiz yaz çok sevilen Teras Buluşmaları serimizi bu yıl yeni mekanlara taşıyarak şehirde geçen yaz gecelerinde hep beraber daha da keyifli vakit geçiriyoruz. 25 Temmuz Salı Kalamış Divan'da gerçekleşecek olan ilk buluşmamıza hepinizi bekliyoruz.

Devamını Oku
25
Temmuz 2017, Salı
Müzede bir gün: Rahmi M. Koç Müzesi gezisi

İçindeki çocuğu yaşatan mezunlarımız 3 Haziran’da Fenerbahçe Vapuru’nda çay-simit ile başlayıp rehberli tur ile devam eden Rahmi M. Koç Müzesi gezisinde keyitli bir gün geçirdiler.

Devamını Oku
04
Haziran 2017, Pazar
Yaza taze bir başlangıç

Mezunlarımız 25 Mayıs’ta KoçPera’da harika bir parti ile yaza taze bir başlangıç yaptılar. Evrencan Gündüz’ün canlı performansı ile renk kattığı gecenin video ve fotoğraflarını görebilirsiniz.

Devamını Oku
25
Mayıs 2017, Perşembe
Havalar ısınıyor, yaz geliyor!

KÜMED ve KÖLMED olarak tüm Koçluların bir arada olacağı partimizde, KoçPera’da “Yaza Merhaba” diyoruz. Dans etmeden duramayacağınız müzikler, Kutumubu ile photo booth’da eğlenceli kareler, sürprizler, nefis atıştırmalıklar ve kokteyllerle KoçPera Teras’ın tadını çıkarıyoruz.

Devamını Oku
25
Mayıs 2017, Perşembe
Koçlu Lider Kadınlar B&N’de buluştu

GittiGidiyor sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz, 17. Business & Networking etkinliğimiz, Koçlu Lider Kadınlar’da buluştuk.

Devamını Oku
11
Mart 2017, Cumartesi
Geleneksel Londra Buluşması Gerçekleşti

2017'nin ilk mezunlar buluşması 9 Şubat'ta Londra'da gerçekleşti. Doggett's Coat & Badge Pub'ının üst katında gerçekleşen buluşmada yaklaşık 60 mezunumuz bizimleydi.

Devamını Oku
12
Şubat 2017, Pazar
İngiltere’de yaşayan Koç Üniversitesi Mezunları buluşuyor.

Koç Üniversitesi Mezunları yaşadıkları şehir ve ülkelerde bir araya gelmeye devam ediyor. İngiltere'de yaşayan mezunlarımız 2017 yılının ilk buluşmasını 9 Şubat'ta Londra'da gerçekleştiriyor. Katılımınızı temsilci mezunlarımıza bildirmeyi unutmayın!

Devamını Oku
09
Şubat 2017, Perşembe
Çorbada Tuzun Olsun

Mezunlar Derneği KUMED sosyal sorumluluk çalışmalarına bir yenisini ekledi. Mezunlarımız 16 Ocak akşamı Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile birlikte Taksim civarında, sokakta yaşayan insanlara çorba dağıtımı yaptılar. Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyesi Aslı Yantra’11 etkinliği a

Devamını Oku
17
Ocak 2017, Salı
Sivil Toplum Kuruluşlarında çalışan mezunlarla panel gerçekleştirildi.

Sivil Toplum Kuruluşlarında çalışmayı düşünen öğrencilerimiz mezunlarla buluştu.

Devamını Oku
15
Aralık 2016, Perşembe
Senden umutluyuz 2017!

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği (KUMED) organizasyonuyla, yeni yılı hep birlikte 29 Aralık'ta KoçPera'da kutluyoruz. 2016’ya veda ederken, 2017'yi dost muhabbetler, lezzetli atıştırmalıklar, sürprizler ve hediyeler eşliğinde karşılamak için sizleri KoçPera’ya bekliyoruz. Kayd

Devamını Oku
09
Aralık 2016, Cuma
Güz’16 Mezun Panelleri

Güz’16 döneminde Kariyer Gelişim Merkezi ile birlikte öğrencilerin ilgisini çekecek iki yeni panel gerçekleştirdik. Arkeoloji ve Sanat Tarihi, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat ve Tarih bölümü mezunlarımızla Sosyal Bilimler panelini, sivil toplum kuruluşlarında çalışan m

Devamını Oku
01
Aralık 2016, Perşembe