Geçmiş Etkinlikler
Maraton’da bursiyerlerimiz için koştuk

12 Kasım’da gerçekleşen 39. İstanbul Maratonu’nda geleceğin aydınlarına ışık olabilmek ve daha çok öğrenciyi hak ettiği eğitim imkanlarıyla buluşturmak için “Anadolu Bursiyerleri” programı yararına 197 gönüllümüz ile koştuk ve bağış kampanyamızı yürüttük.

Devamını Oku
12
Kasım 2017, Pazar
Business&Networking Buluşmaları 20: Geleceğin Meslekleri ile KoçPera’da

GittiGidiyor sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz Business & Networking etkinlikleri serimizin 20'ncisi "Geleceğin Meslekleri" 7 Kasım Salı günü KoçPera'da!

Devamını Oku
07
Kasım 2017, Salı
15. İstanbul Bienali Sergi Turu’ndaydık

Mezunlar Derneği olarak, sanatçı ikilisi Elmgreen & Dragset'in küratörlüğünde "İyi bir komşu" başlıklı bienale ev sahipliği yapan mekanlardan İstanbul Modern, Galata Özel Rum İlköğretim Okulu ve Pera Müzesi’ni rehberli tur eşliğinde ziyaret ettik. Devamı

Devamını Oku
15
Ekim 2017, Pazar
15. İstanbul Bienali’ni rehberli tur eşliğinde ziyaret ediyoruz!

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak, İstanbul Bienali'ni 1 Ekim ve 14 Ekim tarihlerinde rehberli tur eşliğinde ziyaret ediyoruz.

Devamını Oku
14
Ekim 2017, Cumartesi
Homecoming 2017’nin ardından

Geleneksel Mezunlar Günümüz Homecoming 2017 ve Zaman Kapsülü töreni 10 Eylül’de kampüsümüzde gerçekleşti. Güneşli bir pazar gününde kampüste buluşan mezunlar konser, barbekü, mezun standları ve Zaman Kapsülü töreni ile dolu dolu bir “okula dönüş” günü yaşadılar.

Devamını Oku
10
Eylül 2017, Pazar
Zaman Kapsülü geleneği başlıyor!

Anılarımızı kampüse miras bırakmak için Homecoming'de kampüse "Zaman Kapsülleri" gömüyoruz. Her mezun sınıfın, kendi sınıfına ait kutuların içerisine Koç Üniversitesi'nde geçirdikleri zamanları hatırlatan objeleri atacağıZaman Kapsülü bu yıl ilk defa tüm mezun sınıfların katıl

Devamını Oku
10
Eylül 2017, Pazar
Rektörümüz Boston’da mezunlarımızla buluştu

Rektörümüz Umran İnan, Amerika’ya gerçekleştirdiği seyahati sırasında Boston’da yaşayan mezunlarımızla bir öğle yemeği ile bir araya geldi. 21 Ağustos’ta Boston’da gerçekleştirilen yemeğe Boston ve çevresinde yaşayan mezunlarımız katıldılar.

Devamını Oku
21
Ağustos 2017, Pazartesi
2017 Yaz Buluşmaları II

Koç Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi Mezunları Yaz Buluşmaları’nda bir araya geliyor.Yazın en serinletici etkinliği Yaz Buluşmaları’nda bizlere Sabancı Üniversitesi Mezunları Derneği (SUMED) de eşlik ediyor! Devam eden serimizin yeni adresi bu kez KoçPera Divan. Bir yaz akş

Devamını Oku
15
Ağustos 2017, Salı
Yaz Buluşmaları III

Yazın son buluşmasında Bomontiada'nın en püfür püfür esen noktası, Populist Teras Bistro'da bir aradayız! KÜME'ye kaydolarak etkinliklerimizi yakından takip edebilirsiniz.

Devamını Oku
01
Ağustos 2017, Salı
Yaz Buluşmaları

Geçtiğimiz yaz çok sevilen Teras Buluşmaları serimizi bu yıl yeni mekanlara taşıyarak şehirde geçen yaz gecelerinde hep beraber daha da keyifli vakit geçiriyoruz. 25 Temmuz Salı Kalamış Divan'da gerçekleşecek olan ilk buluşmamıza hepinizi bekliyoruz.

Devamını Oku
25
Temmuz 2017, Salı
Müzede bir gün: Rahmi M. Koç Müzesi gezisi

İçindeki çocuğu yaşatan mezunlarımız 3 Haziran’da Fenerbahçe Vapuru’nda çay-simit ile başlayıp rehberli tur ile devam eden Rahmi M. Koç Müzesi gezisinde keyitli bir gün geçirdiler.

Devamını Oku
04
Haziran 2017, Pazar
Yaza taze bir başlangıç

Mezunlarımız 25 Mayıs’ta KoçPera’da harika bir parti ile yaza taze bir başlangıç yaptılar. Evrencan Gündüz’ün canlı performansı ile renk kattığı gecenin video ve fotoğraflarını görebilirsiniz.

Devamını Oku
25
Mayıs 2017, Perşembe