KUMED Yönetim Kurulu

 

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Mezunun Adı Mezuniyet Yılı Bölümü E-Posta
Serhan Vardarlı (Başkan) 2003 İşletme serhan.vardarli@pozitifmuzik.com
Seçil Kınay 2004 Sosyoloji / ARHA secilk@koc.com.tr
Nur Erdem Özeren 2004 İşletme erdem@ozeren.net
Begüm Yalçın 2008 Hemşirelik beyalcin@ku.edu.tr
İlker Tuncay 2009 Uluslararası İlişkiler ilkersb@gmail.com
Mehmet Arca Akalın 2011 Uluslararası İlişkiler arcaakalin@gmail.com
Aslı Yantra 2011 Ekonomi ayantra@ku.edu.tr
Nesim Mizrahitokatlı 2006 Ekonomi nesimmizrahitokatli@gmail.com
Göktuğ Duyar 2005 İşletme gokduyar@yahoo.com
Aykut Kaya 2009 İşletme kayaaykut@hotmail.com
Naci Üstün 2005 EMBA nustun@lexmark.com
       

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Mezunun Adı Mezuniyet Yılı Bölümü E-Posta
Melda Çele 2003 Sosyoloji meldacele@hotmail.com
Serdar Türker 2007 Ekonomi serdartrk@gmail.com
Elif Şerifoğlu 2010 İşletme elif@serifoglu.com.tr
Caner Uluer 2002 İşletme caneruluer@gmail.com
Murat Satılmış 2008 İşletme satilmism@media-saturn.com
Fatih Mustafa Çelebi 2013 Ekonomi fatih@yedi70.com
Işıl Toprak 2008 Ekonomi isiltoprak@gmail.com
Elif Günay 2006 Uluslararası İlişkiler a.elif_gunay@hotmail.com
       

 

Yönetim Kurulu Denetleme Kurulu Üyeleri

Mezunun Adı Mezuniyet Yılı Bölümü E-Posta
Alp Albert Krespin (Asil) 1998 MBA albert.krespin@db.com
Aysu Bankoğlu (Asil) 2012 Hukuk abankoglu12@alm.ku.edu.tr
Meltem Ersoy (Asil) 2003 Uluslararası İlişkiler ersoy.meltem@gmail.com
Kerem Cezzar (Yedek) 2003 Ekonomi kerem.cezzar@aygaz.com.tr
Noyan Topkaya (Yedek) 2013 Bilgisayar Mühendisi noyan.topkaya@gmail.com
Emine Ayşe İnal 2006 Ekonomi ayseinal@gmail.com
Nazlı Zerin Falay (Genel Sekreter) 2003 Uluslararası İlişkiler nazli.zerin@kocpera.com