Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği'ne Üyelik ve Aidat Ödeme

Yeni üye olacaklar için bilgiler: Yaklaşık 5000 üyesi bulunan Mezunlar Derneği’nin bir üyesi olmak, sizlerin de üniversite ile bağlarınızı hayat boyu sürdürmenizi sağlayacaktır. Amacımız, tüm mezunlarımızı aktif üyemiz olarak görmektir.  

Rektörümüz Sayın Umran İnan tüm yeni mezunlarımıza özel bir imkan sunmaktadır. Mezun olduğu sene içinde Dernek Üyesi olan mezunlarımızın giriş aidatı Üniversitemiz tarafından karşılanmaktadır. Ve aynı sene için yıllık aidat da ödemiyorsunuz!  
İlk yıl içinde üye olmayan mezunlarımız ise 2018 senesinde giriş aidatı 100,00-TL ve yıllık aidat 75,00 TL ödeyerek üye olabilmekteler.

Ayrıca, Kumed üyelerine özel KoçPera Divan'da %25 indirim uygulanmaktadır.

Bu imkanlardan yararlanmak için ekteki formu doldurarak Derneğimize başvurun! Koç Üniversitesi’yle ilişkilerinizi mezuniyet sonrasında da aynı sıcaklıkla sürdürebilmek için üye olmayı unutmayın. Hepinizi üyemiz olarak aramızda görmek isteriz!  

Başvuru Formları

Aşağıdaki üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra alumni@ku.edu.tr adresine e-posta ile yollayabilirsiniz.  

Üyelik Başvuru Formu

Üyeler için Bilgiler

Aidatlar

Derneğimizin 2018 yılı üyelik aidatı 75,00 TL olarak belirlenmiştir. Gelir kaynağı aidatlar olan derneğimizin amaçları doğrultusunda çalışmalarına devam etmesi ve sizlere nitelikli hizmet verebilmesi için aidatların zamanında ödenmesi konusunda hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Geçmiş dönemlerden borcu bulunan üyelerimize ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Dernek Genel Sekreteri Nazlı Zerin Falay’ı 0212 3936131-32 numaralı telefondan arayarak veya alumni@ku.edu.tr / nazli.zerin@kocpera.com adresine mail atarak borç durumunuzu öğrenebilir ve özel ödeme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aidat Ödeme Şekilleri

- Banka Havalesi ile ödeme:Yapı Kredi Bankası, Koç Üniversitesi Şubesi (Şube kodu:938)

-Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Hesabı No: 8122024 IBAN No: TR69 0006 7010 0000 0008 1220 24

-https://kume.ku.edu.tr üzerinden.

Bilgi Güncelleme

Güncel irtibat bilgilerinizde değişiklik varsa Bilgi Güncelleme Formu’nu doldurarak alumni@ku.edu.tr adresine e-posta göndererek veya kume.ku.edu.tr  üzerinden kendiniz yapabilirsiniz.